3:4

po prodl. (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)

16.01.2023, 18:00 • 14. kolo • Jiří Pudich

Tipsport: 4.65 5.5 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce, MUNI sice zahodilo utkání ve třetí třetině, ale v prodloužení to byli právě oni, kdo trestali chyby soupeře. Stodůlka z brejku získal pásmo a jeho kolega Bazala práci dokonal.

To je ode mě vše, budu se na vás těšit i příště. Hezký večer! (20:07:05)

61:31

61:31 BAZALA - 3:4

61:31

Masarykova univerzita právě vstřelila branku!
MIREK BAZALA rozhoduje po tom, co Sodomka okradl o gól Stodůlku z brejku. Bazalova střela z mezikruží byla pozastavena, ale přece se došourala za brankovou čáru. Bez asistence.

61:04

Soukup zkoušel objet bránu, ale Gonos si ho přidržel a zastavil. Pískat se nebude.

60:40

MUNI opatrně rozehrálo zpoza své klece, ale jen odevzdalo puk Riders.

60:16

Prodloužení začíná, Riders se po buly ubránily a ženou se dopředu. Ránu z dálky Král vyřídil.

60:01

Bude se prodlužovat, Pardubice přednesly neskutečný výkon v poslední třetině a zaskočily svého soupeře. Brno může být rádo, že po obrovském propadu v tempo neodchází s prázdnou.

60:00

59:53

59:53 Soukup mohl v posledních sekundách rozhodnout.

59:53

Obrovská škoda pro Riders, Želizňák našel v mezikruží úplně volného Soukupa – Pardubice měly tři body na dosah.

59:16

Sodomka nehodlá nic riskovat a dalekonosné nahození si ponechá pro sebe.

59:08

Soukup v dobré šanci ve slotu, odkud však jen rozduněl betony Krále.

58:49

Sodomka se postaral o nahození a Riders se hnali dopředu, ale neprošli přes modrou.

58:11

Želizňák dojel puk, zbavil se Surána, ale nepropašoval puk na kolegu ve slotu.

57:43

Brňané opatrně kombinují ve své třetině, dalekonosný pas pak skončil v moci Maťátka.

56:54

Gonos si vytvořil skvělou pozici pro středu na kraji levého kruhu, odkud mířil na vzdálenější tyč, minul.

56:36

Jakubec to zkusil tahem z dálky, ale bylo mu jen zamáváno lapačkou. Sodomka měl štěstí, že zde nepřišla teč.

3:4

Branky a nahrávky: 18. Ladman (Soukup), 40. Muška (Pražák, Ladman), 47. Ladman – 5. Malenovský (Mokrohajský, Bazala), 25. Jakubec (Tomaník), 29. Jakubec (Tomaník), 62. Bazala

Riders Univerzita Pardubice: Sodomka (Arnet) – Pražák, Obr, Vacek, Lenoch, Muška, Kopecký – Soukup, Želizňák, Stolín, Voldán, Ladman, Skála, Šrámek, Teuber J., Maťátko, Teuber T.

HC MUNI: Král (Koval) – Surán, Uhříček, Bláha, Gonos – Staněk, Machala, Malenovský, Voříšek, Bazala, Škvrně, Prokopec, Mokrohajský, Jakubec, Gergel, Drlík, Tomaník, Bartkovský, Stodůlka

Rozhodčí: Šmika – Roischel, Figer

Diváci: 106

04:14 RUP 2 Soukup, podrážení
04:28 MUN 0:1 Malenovský (Mokrohajský, Bazala)
07:00 RUP 2 Teuber, podrážení
15:58 RUP 2 Skála, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
17:39 RUP 1:1 Ladman (Soukup)
17:50 MUN 2 Bláha, vysoká hůl
18:50 MUN 2 Surán, držení
22:54 RUP 2 Želizňák, podrážení
24:18 MUN 1:2 Jakubec (Tomaník)
28:01 MUN 1:3 Jakubec (Tomaník)
28:36 MUN 2 Drlík, podrážení
38:17 RUP 2 Lenoch, hrubost