Tipsport: 1.44 5.2 5.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 24 – 21 | Přesilová hra: 1/2 – 0/3 | Trestné minuty: 6 – 4

Connor Hellebuyck (WPG) – 21 zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,2 %, odchytal 59:51

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl

Tři hvězdy utkání
1. Pierre-Luc Dubois (WPG) 1+0
2. Blake Wheeler (WPG) 1+0
3. Zack Kassian (WPG) 0+0 (03:39:16)
Všechny branky v tomto zápase padly ve druhé třetině. Jets potvrdili lepší pozici pro tento zápas a díky prostředním dějství vyhrávají hráči Winnipegu tento zápas 2:1.

58:39

Domácí dostali hru do útočného pásma, následně puk získali domácí. To už běží poslední minuta zápasu.

58:25

Hra pokračuje dál.

58:25

Hosté hrají v šesti, oddechový čas pro Coyotes.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:36

Hosté měli velkou šanci, ale Connor Hellebuyck se vyznamenal proti šanci soupeře.

57:20

Mnoho šancí momentálně k vidění není.

56:44

Sledujeme klidnější pasáž hry, více ze zápasu mají domácí.

55:55

Mark Scheifele hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázal velmi dobře poraditt.

55:01

Hostující celek se natlačil do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet, ale obrana hraje aktivně.

53:32

Winnipeg hraje velmi dobře takticky, drží hru daleko od vlastní branky, naopak Coyotes se marně snaží něco vymyslet.

53:00

Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny a domácí celek vede na góly 2:1.

52:28

Coyotes rozehrávají od své branky, dostali kotouč do útočného pásma, ale do výraznější šance se hosté propracovat nedokázali.

51:26

Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

50:42

Karel Vejmelka kryje kotouč, neměl snadnou pozici, ale zvládl ji, Komerční přestávka.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry hry ve třetí třetině, Jets jsou aktivnější, ale domácí obrana je aktivní.

48:43

Hostující celek se pokouší hrát aktivně, sledujeme klidnější pasáž hry, ale Coyotes se nemohou dostat do útočného pásma.

2:1

Branky a nahrávky: 21. Dubois (Morrissey, Ehlers), 37. Wheeler (Scheifele, Perfetti) – 32. Keller (Schmaltz, Chychrun)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Dubois, Ehlers – Perfetti, Scheifele, Wheeler – M. Barron, Lowry, Kuhlman – Jonsson Fjällby, Stenlund, Mäenalanen.
Trenér: Rick Bowness

Arizona Coyotes: Vejmelka (Prosvetov) – Välimäki, Stecher, Nemeth, Moser, Chychrun, Gostisbehere, J. Brown – Crouse, Bjugstad, Guenther – N. Ritchie, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – McBain, Kassian.
Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Cormier, Mahon

Diváci: 13 949

11:16 WPG 2+2 Stenlund, vysoká hůl
19:37 ARI 2 Crouse, podrážení
20:33 WPG 1:0 Dubois (Morrissey, Ehlers)
31:02 ARI 1:1 Keller (Schmaltz, Chychrun)