Chance liga

DRACI PARS ŠUMPERK – HC Frýdek-Místek

2:4

konec (1:1, 1:1, 0:2)

09.01.2023, 18:00 • ŠKODA aréna, Šumperk • 36. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.4 4.0 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:19

Sudí signalizoval krosček a ze střídačky si vytáhl Adama Zemana (FRM), Draky čeká ještě přesilovka.

52:45

V posledních minutách byl Alana Lyszczarczyka (FRM) plný led, nyní se ale odebírá na lavici hanby. Tam ho rozhodčí poslal na dvě minuty za faul kolenem.

48:00

Shodné tresty za hrubost si do statistik zapisují Tomáš Drtil (SUM) a Michal Hotěk (FRM), ve Škoda aréně tak budeme sledovat hru čtyři na čtyři.

45:48

No, nutno podotknout, že Lyszczarczyk na led opravdu padl až moc jednoduše. Štěpán Dudycha (SUM) nicméně tak jako tak míří na trestnou za podrážení.

45:08

Pozor, uvidíme trestné střílení! Daniel Jouza (SUM) zatáhl za záchranou brzdu a sekl rozjetého Lyszczarczyka, který kvůli němu nezakončil!

41:41

Šumperk třetí třetinu odstartuje početní výhodou, Daniel Vrdlovec (SUM) jde ven za faul loktem.

35:19

Na trestnou lavici se na dvě minuty přesouvá útočník Lukáš Nedvídek (SUM), a to za podrážení.

29:41

Uvidíme druhou domácí přesilovku, Antonín Kareš (FRM) totiž před Švančarou sekl dotěrného protihráče.

14:28

Početní výhodu si nyní vyzkouší hosté, dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Lukáš Žálčík (SUM).

01:24

Hosté se včas dostali ke kotouči a nedovolili soupeřům zakončit, Daniel Kowalczyk (FRM) tak nakonec na trestnou za podražení opravdu zamíří.

2:4

Branky a nahrávky: 7. Vildumetz (Vachutka, Bernat), 32. Bartoš (Průžek, Eliáš) – 17. Ramik, 26. A. Zeman (Svačina), 47. Lyszczarczyk (Vrdlovec, Teper), 50. Teper (Lyszczarczyk, Macháček)

DRACI PARS ŠUMPERK: Hamalčík (Lackovič) – Drtil (A), Eliáš, Hrachovský, Kadeřávek, Kunst, Dudycha – Průžek, Bartoš (A), Žálčík (C) – Matě. Svoboda, Šuhaj, Š. Jelínek – Vildumetz, Nedvídek, Vachutka – Křemen, Bernat, Jouza.
Trenér: Lukáš Majer.

HC Frýdek-Místek: Švančara (Mokry) – Žůrek, Teper (C), Zeleňák, Kowalczyk, Sova, Kareš, Homola – Lyszczarczyk, A. Zeman, Svačina (A) – Macháček, Vrdlovec (A), Doktor – Hotěk, Haas, Klimša – Geidl, Matěj, Ramik.
Trenér: Martin Janeček.

Rozhodčí: Zavřel, Svoboda – Maštalíř, Roischel.

Diváci: 1 082.

01:24 FRM 2 Kowalczyk, podrážení
06:30 SUM 1:0 Vildumetz (Vachutka, Bernat)
14:28 SUM 2 Žálčík, nedovolené bránění
16:56 FRM 1:1 Ramik
25:10 FRM 1:2 A. Zeman (Svačina)