4:8

konec (0:3, 1:2, 3:3)

09.01.2023, 19:00 • Pardubice - Enteria Arena • 13. kolo • Jan Zatočil

Tipsport: 3.28 5.0 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V utkání bohatém na góly si North Wings z Pardubic odvážejí všechny tři body. Rozhodující náskok si vytvořili již první třetině a po zbytek zápasu ho s jistotou udržovali. V závěru zápasu sice Riders snížili na rozdíl dvou branek, při závěrečné powerplay však North Wings přidali další dvě branky a tím dali definitivní podobu výsledku. (21:22:02)

59:55

59:55 TOT - 4:8

59:55

Tým North Wings právě vstřelil branku!
Pět vteřin před závěrečnou sirénou upravuje na konečných 4:8 pro hosty JAKUB TOT, který ještě jednou trefuje prázdnou branku Pardubic. Bez asistence.

59:20

Muška hned po buly pálil z mezikruží. Kožnar jeho pokus dobře viděl.

59:12

Zakázané uvolnění North Wings.

58:30

Pardubice to ještě zkoušejí v šesti.

58:10

Tentokrát se domácím hra bez brankáře vymstila a opuštěnou klec trefuje MARTIN KUCHAŘ. Bez asistence.

58:00

Riders hrají opět bez brankáře!

57:13

57:13 KOPECKÝ - 4:6

57:13

Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku!
DOMINIK KOPECKÝ dokázal před brankovištěm získat puk a překonává i Milana Kožnara. Riders dramatizují závěr třetí třetiny! Asistence: Marek Ladman.

57:00

Riders to zkouší bez brankáře!

56:30

Sodomkovu pozornost nyní prověřil střelou z pravého kruhu Svoboda.

55:10

Marek Ladman netrefil odkrytou branku!

54:00

Josef Hejný měl na holi další snížení! Kožnar předvedl další fantastický zákrok!

53:25

53:25 LADMAN - 3:6

53:25

Východočeši využívají přesilovku! Pobídkou na teč od Pražáka nepohrdnul MAREK LADMAN a snižuje na rozdíl tří branek. Asistence: Vojtěch Pražák a Josef Teuber.

52:57

52:45

Při hře ve čtyřech jsou aktivnější domácí.

4:8

Branky a nahrávky: 26. Maťátko (Soukup), 53. Hebek (Ladman), 54. Ladman (Pražák, Teuber), 58. Kopecký (Ladman) – 5. Jindra (Jarý), 7. Kuchař (Jindra, Jarý), 9. Sajdl (Harkabus), 21. Harkabus (Jarý, Tot), 24. Harkabus (Jarý), 47. Tot (Harkabus), 59. Kuchař, 60. Tot

Riders Univerzita Pardubice: Novotný (Sodomka) – Muška (A), Obr, Vacek (C), Kopecký, Lenoch, Pražák – Ladman, Šrámek, Maťátko (A), Soukup, Skála, Stolín, Teuber J., Voldán, Teuber T., Hebek, Hejný.
Trenér: Martin Šejba

HC North Wings Ústí nad Labem: Kožnar (Gerstner) – Stuchlý, Jarý P. (A), Šebesta, Petržílka (A), Štěpánek – Kuchař (C), Sajdl, Janoušek, Svoboda, Jindra, Tot, Harkabus, Jarý T., Martínek.

22:17 RUP 2 Lenoch, držení
23:31 RUP 2 Maťátko, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
23:50 NWU 0:5 Harkabus (Jarý)
26:00 RUP 1:5 Maťátko (Soukup)
39:46 RUP 2+2 Muška, vysoká hůl
40:54 RUP 2 Stolín, podrážení
46:25 NWU 1:6 Tot (Harkabus)
50:57 RUP 2 Šrámek, držení
52:09 RUP 2:6 Hebek (Ladman)
52:21 NWU 2 Jarý, nedovolené bránění