3:2

konec (2:0, 0:0, 1:2)

08.01.2023, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • 27. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 2.33 4.2 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatickú tretiu tretinu dokázali Trenčania ubrániť a zdolávajú Poprad 3:2. Autorom víťazného gólu je Joakim Thelin. Zo zápasu je to odo mňa všetko, ďakujem vám za pozornosť želám ešte pekný nedeľný večer. (20:52:48)

59:46

Starosta triafa žrď.

59:37

Hostia stále hrajú bez brankára a Trenčania vyhodili puk na zakázané uvoľnenie.

59:22

Poprad dal gól! Gól nakoniec platí a dráma pokračuje! Autorom gólu je FRENKS RAZGALS.
Asistencie: Záborský, Drgoň.

59:22

Popradčania strelili gól, ale brána bola posunutá! Rozhodca ide telefonovať s videorozhodcom. Napínavý záver tretiny a aj zápasu.

59:00

Kamzíci obstrieľajú domácu bránu!

58:26

Hrozilo vylúčenie pre Trenčín, keď vyhodili puk mimo hraciu plochu, ale následná porada rozhodcov dopadla tak, že puk sa obtrel o mantinel.

57:54

Tréner Mikula odvolal brankára a Popradčania hrajú vabank!
Oddychový čas pre HK Poprad.

57:43

Ozols to urobil jednoducho, poslal jemnú strelu na Petersa a získal tak útočné pásmo pre Duklu.