Tipsport extraliga

HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice

1:4

konec (0:1, 0:2, 1:1)

08.01.2023, 17:00 • Winning Group Arena • 36. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 2.96 4.1 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Pardubice v Brně potvrdily roli favorita a na východ Čech si odvážejí všechny body. Brno sice v závěrečné pasáži hry zabralo a korigovalo skóre díky brance Jakuba Fleka. Víc už ale defenzíva Dynama domácímu týmu nepovolila a v závěru výhru východočeského týmu pojistil Tomáš Zohorna. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost při dnešním přenosu a zase někdy příště se budu těšit na počtenou. Hezký zbytek nedělního večera.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni:

Jan Kolář (PCE)

Kristián Pospíšil (KOM) (19:21:29)

59:05

59:05 Tomáš ZOHORNA - 1:4

59:05

Dynamo právě vstřelilo branku! Je rozhodnuto! Puku se zmocnil TOMÁŠ ZOHORNA a po pravém křídle se dostal do útočného pásma, kde bekhendem poslal puk do odkryté branky Brna. Asistence: Peter Čerešňák.

58:34

Nyní už Paulovič dostal puk do středního pásma a hosté střídají.

58:25

Holíkovu přihrávku vystihl Paulovič, ale vyhodil pouze na zakázané uvolnění.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a Kometa svírá soupeře v útočném pásmu.

57:40

Kundrátek promáchl, ale puk je stále pod kontrolou domácích.

57:09

Flekovu střelu Will vyrazil, ale hosté vyhodili pouze na zakázané uvolnění.

56:44

Nyní už je Dominik Furch na střídačce, Kometa jde do akce v šesti hráčích.

56:44

Ščotka zabránil vyhození puku z pardubické třetiny a sám otestoval pozornost Willa z levé strany, pardubický brankář hru raději přerušil.

56:34

Kometa jde do akce zatím stále v pěti hráčích, Furch je ještě v brance.

56:34

Oddechový čas pro tým HC Kometa Brno.

56:34

Zakázané uvolnění Dynama.

56:03

Do přečíslení dva na jednoho se dostal Zohorna s Kousalem, druhý jmenovaný obdržel přihrávku a pálil z voleje, Furch dokázal včas zasáhnout a Kometa má stále naději.

55:24

Pardubicím se teď podařilo otupit brněnskou aktivitu v útočném pásmu, hosté se snaží držet puk mimo obranné pásmo.

54:34

Zbořil přenechal kotouč Dufkovi, jeho střela však zamířila mimo Willovu branku.

54:08

Střela Kučeříka byla přizvednuta do ochranné sítě, Dynamo může na led poslat čerstvé síly.

1:4

Branky a nahrávky: 47. Flek (Pospíšil, Kučeřík) – 8. L. Sedlák (Cienciala, J. Kolář), 21. R. Kousal (Radil, Zohorna), 25. J. Kolář (Rohlík, Herčík), 60. Zohorna (Čerešňák)

HC Kometa Brno: Čiliak (40. Furch) – Ščotka, Kundrátek (A), Kučeřík, Holland, Ďaloga, Hrbas, Gulaši (A) – Raška I, Zbořil, Flek – Dufek, Holík, Pospíšil – Süss, Strömberg, Koblížek – Zaťovič (C), Kollár, Kratochvíl.
Trenér: Martinec

HC Dynamo Pardubice: Will (Matěcha) – Čerešňák, D. Musil, J. Kolář (A), T. Dvořák, Hrádek, Vála, Bučko – Radil, Zohorna (A), R. Kousal – Hyka, L. Sedlák, Cienciala – Vondráček, Poulíček (C), A. Musil – Rohlík, Paulovič, Herčík.