Střely na bránu: 31 – 31 | Přesilová hra: 2/3 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 6

Jake Oettinger (DAL) – 29 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,5 %, odchytal 60:00
James Reimer (SJS) – 26 zákroků, 4 OG, úspěšnost 86,7 %, odchytal 58:57

Radek Faksa (DAL) – 0+1, +1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 13:17
Radim Šimek (SJS) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 1:51
Tomáš Hertl (SJS) – 0+0, -2 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 19:53

Tři hvězdy utkání
1. Joe Pavelski (DAL) 1+2
2. Fredrik Olofsson (DAL) 1+0
3. Jason Robertson (DAL) 1+1
Čtvrtou výhru v řadě Dallasu zařídily speciální formace. Pavelski s Robertsonem v první třetině otočili stav na 2:1 zásahy v početní převaze a na první gól v kariéře Fredrika Olofssona navázal Roope Hintz ve vlastním oslabení. Kaliforňanům chyběl kvalitnější příspěvek od hlavních hvězd typu Hertl, Couture a Meier. Projevilo se to především ve čtyřech přesilovkách. Hosté v nich za osm minut vygenerovali jedinou střelu na branku. Ještě na začátku zápasu se jim navíc zranil český obránce Radim Šimek.

59:45

Diváci vstávají a s rokem 2022 se loučí nadšeným potleskem ve stoje. Dallas vstoupí do Nového roku jako lídr Západní konference.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:47

58:47 Esa LINDELL - 5:2

58:47

Dallas právě vstřelil branku!
Na druhý pokus se ESA LINDELL do nehlídané branky trefil. Zachytil neadresnou přihrávku Meiera a z mezikruží vlastního obranného pásma definitivně vynuloval hostující šance na body. Bez asistence.

58:22

Meier neztrácel čas přehnaně dlouhou kombinací, jenže Oettinger byl na jeho příklep zpoza pravého kruhu dobře nachystán.

58:12

Lindell atakoval prázdnou bránu střelou z obranného pásma. Vyústilo z ní zakázané uvolnění a oddechový čas San Jose.

57:45

Tak až v této chvíli jsou Sharks v útočném pásmu v šesti. Zatím je ale k vidění jen množství soubojů u hrazení.

57:30

Reimer si dvakrát musel rozmyslet odjezd na střídačku. Jeho kolegům se stále nedaří usadit před Oettingerem.

56:12

55:56

Už to vypadá, že San Jose ani v této přesilovce nevystřeli. Ve snaze o přechod středního pásma z něj tryská bezmoc.

55:18

55:18 Roope HINTZ - 4:2

55:18

Přesilovkový zmar San Jose umocňuje inkasovaný gól! Jamie Benn narušil rozehrávku Barabanova. V konfrontaci s Couturem vyšťoural puk pro ROOPEHO HINTZE a ten ho z mezikruží propasíroval mezi nohama Reimera do brány. Asistence: Jamie Benn.

54:56

Faksa měl moře prostoru na vyhození, kvůli kterému hostující pětka ztrácí obrovské množství času.

54:45

Ve třech přesilovkách zaznamenali Sharks jedinou střelu na bránu. Od té další jsou teď hodně daleko, protože se jim nedaří usadit v útočné třetině.

54:12

Vyloučení v týmu Dallas Stars:
Joel Kiviranta – 2 min., podrážení.

5:2

Branky a nahrávky: 11. Pavelski (J. Robertson, Heiskanen), 13. J. Robertson (Heiskanen, Pavelski), 31. F. Olofsson (Pavelski, Faksa), 56. Hintz (Ja. Benn), 59. Lindell – 6. Barabanov (Benning, E. Karlsson), 30. Lindblom (Sturm, Vlasic)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Lundkvist, Heiskanen (A), C. Miller, R. Suter, Hakanpää, Lindell – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Seguin, Dellandrea, Kiviranta – Marchment, W. Johnston, Ja. Benn (C) – Glendening, Faksa, F. Olofsson.
Trenér: Peter DeBoer

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – E. Karlsson (A), Jayc. Megna, Šimek, Vlasic, Ferraro, Benning – Barabanov, Couture (C), Meier – Labanc, Hertl (A), Nieto – J. Svečnikov, Sturm, Bonino – Gadjovich, Lorentz, Lindblom.
Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Syvret, O´Rourke – MacPherson, Kovachik

Diváci: 18 532

05:13 SJS 0:1 Barabanov (Benning, E. Karlsson)
05:54 DAL 2 Lundkvist, podrážení