3:4

po prodl. (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)

30.12.2022, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 2.03 4.14 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině Sharks vedli o dva góly, ale pak se podařilo hostům i díky hře bez brankáře vyrovnat, a tak zápas dospěl do prodloužení. V něm Flyers po situaci dva na jednoho a brance DeAngela rozhodli o dvé výhře. Tomáš Hertl dva góly dal a na jeden přihrál, ale na výhru to Sharks nestačilo. (07:13:31)

Philadelphia právě vstřelila branku!
Je to jasné, bod z prodloužení tohoto zápasu získají hodně. Situaci dva na jednoho dokázal výborně proměnit ANTHONY DEANGELO. Asistence: Ivan Provorov a Owen Tippett.

61:00

Timo Meier to zkoušel individuálně, ale nedokázal zakončit.

60:36

Travis Konecny vrací hru do středního pásma.

60:24

Travis Sanheim pokračoval v akci, ale do zakončení se hostující hráč nedostal.

60:01

Prodloužení začalo.

60:01

Třetí třetina nerozhodla o tom, kdo tento zápas vyhraje. Za stavu 3:3 bude následovat prodloužení.

60:00

59:17

Radim Šimek dostal hru do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali zakončit.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

57:55

57:55 Scott LAUGHTON - 3:3

57:55

Hostům hra bez brankáře vyšla, od modré čáry po vyhraném vhazování vypálil Konecny a jeho pokus tečoval před brankou mimo dosah brankáře SCOTT LAUGHTON. Asistence: Travis Konecny a Anthony DeAngelo,

57:09

Hosté hrají v šesti.

57:09

Oddechový čas pro tým Philadelphia Flyers.

57:06

Travis Sanheim nahodil kotouč na branku, domácí gólman kryje kotouč.

3:4

Branky a nahrávky: 10. Hertl (E. Karlsson, Labanc), 29. Hertl (Meier, Couture), 41. Labanc (Hertl, E. Karlsson) – 11. Konecny (DeAngelo), 46. Tippett (J. van Riemsdyk, Seeler), 58. Laughton (Konecny, DeAngelo), 62. DeAngelo (Provorov, Tippett)

San Jose Sharks: Kähkönen (Reimer) – Jayc. Megna, E. Karlsson (A), Vlasic, Šimek, Harrington, Ferraro – Meier, Couture (C), Barabanov – Nieto, Hertl (A), Labanc – Bonino, Sturm, J. Svečnikov – Gadjovich, Lorentz, Lindblom.
Trenér: David Quinn

Philadelphia Flyers: Ersson (Sandström) – Provorov, York, Sanheim, DeAngelo, Seeler, Ristolainen – J. van Riemsdyk, Frost, Tippett – Farabee, N. Cates, Konecny – Hayes, Laughton (A), Allison – Deslauriers, P. Brown, MacEwen.
Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: South, Dwyer – Suchánek, Johnson

Diváci: 17 562

09:38 SJS 1:0 Hertl (E. Karlsson, Labanc)
10:25 PHI 1:1 Konecny (DeAngelo)