Tipsport: 2.55 4.07 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 32 – 30 | Přesilová hra: 0/3 – 1/2 | Trestné minuty: 6 – 8

Pheonix Copley (LAK) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,0 %, odchytal 63:23
Daniel Vladař (CGY) – 28 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,5 %, odchytal 63:23

Adam Ružička (CGY) – 0+1, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 08:35

Tři hvězdy utkání
1. Blake Lizotte (LAK) – 1+1
2. Gabriel Vilardi (LAK) – 1+1
3. Adrian Kempe (LAK) – 1+0 (07:18:31)
Los Angeles Kings vyhrává tento zápas 4:3 v prodloužení. Domácí hokejisté přišli ve třetí třetině o dvoubrankový náskok, který získali v úvodu třetiny. Flames dokázali vyrovnat a zápas dostat do prodloužení. V něm už prohráli.

63:23

63:23 Adrian KEMPE - 4:3

63:23

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto, domácí celek vyhraje. Po situaci dva na jednoho se prosazuje střelou do odkryté části branky ADRIAN KEMPE. Asistence: Viktor Arvidsson.

62:27

Alex Iafallo po pěkné individuální akci minul branku, jeho akci nechybělo moc.

62:00

Domácí kombinovali v útočném pásmu, Trevor Moore minu branku.

61:03

Matt Roy pálil, jeho ránu kryje brankář. Na druhé straně Jonathan Huberdeau nepřekonal brankáře.

60:41

Daniel Vladař se zapojil do rozehrávky svého celku, hosté jsou aktivnější.

60:20

Jako první se v prodloužení do útoku dostali domácí, ale nezakončili.

60:01

Za stavu 3:3 půjde tento zápas do prodloužení.

60:00

59:00

Pheonix Copley nyní podržel své spoluhráče, velkou šanci Flames dokázal zastavit.

57:40

Sledujeme klidnější pasáž hry, více šancí mají nyní hráči Flames. Ti se snadněji dostávají do zakončení.

56:42

Hostující celek hraje aktivně, tlačí se do zakončení, Noah Hanifin měl další velkou šanci, ale neprosadil se.

54:02

Pheonix Copley kryje kotouč, komerční přestávka.

53:32

53:32 Dillon DUBÉ - 3:3

53:32

Calgary právě vstřelilo branku!
Krásná kombinace Flames a je vyrovnáno, kotouč dostal po Hanifinově přihrávce před brankou branku DILLON DUBÉ. Jeho zakončení bylo přesné a puk prošel mezi bruslí brankáře a tyčí. Asistence: Noah Hanifin a Elias Lindholm.

53:25

Pheonix Copley se skokem vrhl po kotouči a dokázal jej zastavit. Elias Lindholm měl velkou šanci, ale na brankáře si nepřišel.

53:06

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, domácí celek drží těsné vedení.

52:00

Flames na druhé straně měli velkou šanci, ale zakončující hráč minul branku.

51:29

Anže Kopitar se rychle protlačil do útočného pásma a zakončoval. Daniel Vladař vytáhl velmi dobrý zákrok proti střele soupeře.

50:54

Matt Roy pálil z ostré pozice, s jeho pokusem si poradil hostující brankář. Daniel Vladař byl připravený.

50:27

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, Andrew Mangiapane nedokázal překonat brankáře Kings. Komerční přestávka.

49:40

Viktor Arvidsson se dostal do útočného pásma, následná rána od modré čáry byla snadnou prací pro brankáře.

49:17

Nikita Zadorov se jako obránce dostal do zakončení, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale obrana si dokázala poradit.

48:42

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

47:50

Komerční přestávka.

47:50

Kevin Fiala měl možnost trestného nájezdů. Jel poměrně rychle, dostal se k brance, a pak pod kruhem vypálil. Jeho rána však končí vedle.

47:50

Vyloučení v týmu Calgary Flames:
Michael Stone – TS, hákování.

47:10

Domácí celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje, obrovskou šanci ale Kings neproměnili, brankář Daniel Vladař výborně zasáhl betonem.

46:46

46:46 Tyler TOFFOLI - 3:2

46:46

Hostující celek proměnil přesilovku a snižuje, tvrdou ránou od modré čáry poslal kotouč přesně pod horní tyč TYLER TOFFOLI. Lépe to trefit snad ani nešlo. Asistence: Rasmus Andersson a Adam Ružička.

45:27

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
Sean Walker – 2 min., držení.

45:21

Nazem Kadri páli, Sean Durzi dokázal jeho projektil zblokovat do ochranné sítě nad brankou. Bude se vhazovat.

44:18

Pheonix Copley kryje kotouč po střele soupeře, vhazovat se bude před jeho brankou.

43:32

Hra je přerušena, vhazovat se nyní bude před brankou Flames. Hostujícímu celku se úvod třetí části hrubě nepovedl.

42:42

Domácí hokejisté se nyní musí bránit tlaku soupeře, následně pálil Elias Lindholm. Jeho rána od modré čáry končí vedle branky.

41:39

41:39 Blake LIZOTTE - 3:1

41:39

Domácí celek navyšuje své vedení, basebalovým způsobem se dokázal z hranice brankoviště prosadit aktivně hrající BLAKE LIZOTTE. Asistence: Gabriel Vilardi.

41:29

41:29 Phillip DANAULT - 2:1

41:29

Domácí celek se z kraje třetí třetiny dostává do vedení, po rychlé akci se před brankou dobře zorientoval a prosadil PHILLIP DANAULT. Asistence: Alex Iafallo.

40:50

Drew Doughty rozehrává od své branky a čeká na dostřídání spoluhráčů. Sledujeme klidnější pasáž hry.

40:20

Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, kde kombinují. Fiala to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli, utkání bude pokračovat třetí třetinou za vyrovnaného stavu 1:1.

40:00

39:00

Pheonix Copley nechtěl rozehrávat, a tak přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

38:53

Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat před brankou Kings. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

38:15

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Kings.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.

37:30

Dillon Dubé se dostával do útočného pásma, ale jeho akci zastavil ofsajd. Bude se vhazovat.

36:34

MacKenzie Weegar se propracoval do zakončení, jeho pokus byl snadnou prací pro domácího brankáře. Pheonix Copley v pohodě zasáhl.

36:20

Hra pokračuje dál po krátké přestávce.

35:56

35:30

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, sledujeme rychlý hokej.

35:06

Sean Durzi měl velkou šanci, natlačil se před branku, jeho pokus zblokovala obrana a ležící brankář zasahovat nyní nemusel.

34:30

Nikita Zadorov rozehrává od své branky a nutno poznamenat, že nikam nepospíchá.

34:06

Andrew Mangiapane vedl rychlou protiakci Flames, ale neuspěl. Na druhé straně Sean Walker minul odkrytou část branky.

33:34

Michael Stone byl u kotouče jako první, domácí celek se v útočném pásmu do výraznější šance nedostal. Následně ovšem puk vybojoval.

33:08

Vhazovat se nyní bude bude před brankou Flames. Daniel Vladař musí být pozorný.

33:00

Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

32:28

Dillon Dubé to vzal na sebe, po individuální akci se dostal do zakončení, které končí vedle branky.

32:05

Matt Roy neměl komu přihrát v útočném pásmu, a tak se vrátil do obrany. Následně se mu rozehrávka nepovedla, píská se zakázané uvolnění.

31:32

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, zatím stále platí vyrovnaný stav.

31:28

Daniel Vladař kryje kotouč, komerční přestávka.

30:38

Další vyhození, nyní ovšem tak, aby z toho nebyl icing.

30:20

Los Angeles vyhazuje přes všechny čáry a domácí hráči mohou konečně vystřídat.

30:02

Elias Lindholm po individuální akci zakončoval, jeho rána končí nad brankou.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, stav je nerozhodný.

29:24

Jonathan Huberdeau pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho projektil byl zblokovaný.

29:01

Jonathan Huberdeau měl dobrou střeleckou pozici, jeho rána se odrazila od tyče. Třetí tyč nyní trefil hostující celek.

28:36

Matt Roy – 2 min., nedovolené bránění.

28:07

Domácí hokejisté vedou střelecky 14:7, stav zápasu je stále vyrovnaný.

27:39

Blake Coleman se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána nebyla přesná. Následně brankář Kings přerušil hru. Komerční přestávka.

27:00

Blake Lizotte zkoušel tečovat kotouč před brankou, ale jeho akci zastavila obrana Flames. Následně se po zakázaném uvolnění hra vrací před branku Kings.

26:17

Michael Stone pálil z velké dálky, domácí brankář Pheonix Copley předvedl pohotový zákrok.

25:48

Viktor Arvidsson pálil z bezprostřední blízkosti, jeho projektil kryje brankář Daniel Vladař. Bude se vhazovat.

25:43

Sledujeme už hru pět na pět.
Mnoho šancí si v přesilovce domácí celek vypracovat nedokázal. Obrana Flames hraje v pohodě.

24:51

Přesilovku sice hraje domácí celek, ale má velké problémy s přechodem do útočného pásma.

23:35

HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Milan Lucic.

23:24

Drew Doughty se musel vrátit za svou branku, odkud rozehrával. Pak zakončoval Elias Lindholm a domácí brankář má puk.

23:10

Nikita Zadorov pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná. Následně jeho projektil končí vedle branky.

22:14

Los Angeles se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení. Hanifin na druhé straně trefil tyč.

21:59

Blake Coleman měl zajímavou příležitost, dostal se do zakončení, ale jeho projektil nedokázal si najít cestu do branky. Nechybělo moc.

21:24

Sledujeme aktivní hru ze strany Kings, domácí jsou lepším týmem, střelecky vedou 11:3.

20:30

Kevin Fiala měl dobrou střeleckou pozici, ale jeho rána končí vedle branky, nechybělo moc jeho pokusu.

20:01

Utkání pokračuje třetí třetinou, úvodní buly pro hosty.

20:01

Hosté se dostali do vedení, pak ale domácí dokázali vyrovnat. Zatím zde ve městě andělů platí vyrovnaný stav 1:1.

20:00

19:32

Už se pravděpodobně nic nestane v této třetině.

19:00

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

18:04

Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku Kings.

17:41

17:41 Gabriel VILARDI - 1:1

17:41

Z ničeho nic se prosazuje domácí celek, střelu od modré čáry velmi dobře před brankou tečoval GABRIEL VILARDI. Puk přes rameno doputoval až do branky. Asistence: Sean Walker a Blake Lizotte.

16:46

Se střelou domácího hráče od modré čáry si hostující brankář v pohodě poradil, hra pokračuje dál.

16:00

Andrew Mangiapane se dostal k zakončení, jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

15:35

Další vyhození Flames přes všechny čáry.

15:15

Špatná rozehrávka Flames znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Vladaře.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, domácí celek je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 6:1.

14:16

Kotouč je za brankou Kings, domácí brankář musí rozehrávat, pomohl spoluhráčům.

12:55

Kevin Fiala měl před sebou odkrytou část branky, ale podle všeho i on sám byl překvapený, jakou příležitost měl. Zakončit nedokázal, puk netrefil.

12:20

Carl Grundström pálil z bezprostřední blízkosti, Michael Stone dokázal jeho pokus zblokovat.

11:47

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.

11:16

Christopher Tanev se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, jeho rána přes obránce byla prakticky dokonale přesná, trefil tyč branky.

10:57

Pět střel v přesilovce vyslal domácí celek, ale prosadit se nedokázal.

10:52

10:47

Drew Doughty pálil od modré čáry, Kopitar se pokoušel tečovat puk před brankou, ale neuspěl. Kdo uspěl, to byl brankář Calgary, který našel kotouč v náruči.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, stále platí těsné vedení hostujícího celku.

09:44

Kevin Fiala z dobré pozice před brankou zkoušel zakončovat. Jeho úmysl dobře odhadl brankář Daniel Vladař, který si připsal další zákrok.

09:04

Fiala ztratil kotouč ve středním pásmu, čehož využili hosté k tomu, aby vyhodili kotouč

08:45

Trevor Moore je autorem další přesilovkové akce, ale jeho pokus v pohodě kryje brankář Vladař.

08:09

Viktor Arvidsson pálil, jeho pokus dokázal zblokovat hostující Tanev, a pak obrana Flames vyhodila.

07:40

Další práce pro hostujícího brankáře, domácí hrají přesilovku dobře. Tlačí se do šancí a do předbrankového prostoru.

07:36

Anže Kopitar pálil v přesilovce, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář domácích dokázal zasáhnout. Bude se vhazovat před brankou Vladaře.

06:51

Tyler Toffoli – 2+2, vysoká hůl.

06:44

Kevin Fiala – 2 min., nesportovní chování.

Nazem Kadri – 2 min., nesportovní chování.

06:44

06:04

Anže Kopitar a Kevin Fiala kombinvali v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se ani jeden z nich nedostal.

05:30

Rasmus Andersson bojoval o kotouč v obranném pásmu, situaci zvládl a nenechal soupeře vypálit. Dobrá hra obrany Flames.

05:00

Úvodních pět minut ukázalo, že domácí hokejisty nečeká vůbec nic snadného, inkasovali jako první, navíc se jen těžko dostávají do zakončení.

03:23

03:23 Jonathan HUBERDEAU - 0:1

03:23

Domácí propadli v útočném pásmu, puk získal Lucic, který našel dlouhou přihrávkou spoluhráče, kterým byl JONATHAN HUBERDEAU. Ten se dostal do brejku a střelou po ledě dokázal překonat domácího brankáře. Asistence: Milan Lucic.

02:34

Alex Iafallo zakončoval od modré čáry, hostující brankář si s jeho pokusem dokázal poměrně snadno poradit.

02:10

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Zatím na výraznější šanci čekáme.

01:41

Michael Stone se dostal do útočného pásma, jeho projektil končí vedle branky. Domácí brankář zasahovat nyní nemusel.

00:23

Jonathan Huberdeau pálil od modré čáry, domácí obrana byla připravená a dokázala si poradit s jeho akcí.

00:16

Máme tu zakázané uvolnění hned v první minutě zápasu, hra se tedy vrací před branku Kings. Domácí obrana musí být pozorná.

00:01

Zápas začal, úvodní buly pro hostující celek.

00:01

Los Angeles Kings: Copley (Petersen) – M. Anderson, Doughty, Durzi, M. Roy, Edler, Se. Walker – Fiala, Kopitar, Kempe – Iafallo, Danault, Moore – Arvidsson, Lizotte, Vilardi – Anderson-Dolan, Kupari, Grundström.

Calgary Flames: Vladař (Markström) – Hanifin, R. Andersson, Weegar, C. Tanev, Zadorov, Mi. Stone – Dubé, E. Lindholm, Toffoli – Lucic, Kadri, Huberdeau – Mangiapane, Backlund, Coleman – Lewis, Ružička, B. Ritchie.
Poslední vzájemný zápas se odehrál v polovině listopadu a Calgary v přestřelce vyhrálo o gól 6:5. Rozhodující branku dal Adam Růžička.
Nastupují proti sobě dva kluby Západní konference. Lepší výchozí pozici mají hráči domácího Los Angeles, kteří jsou v tabulce za čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhráli poslední tři. Naposledy porazili Anaheim Ducks s přehledem 4:1. Hostující Calgary je v tabulce konference až na deváté pozici, ale klubu se v poslední době daří, vyhrál poslední dva zápasy. Porazil San Jose 5:2 a 7:3. Flames jsou střelecky ve formě, dva zápasy a 12 vstřelených branek.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

4:3

Branky a nahrávky: 18. Vilardi (Se. Walker, Lizotte), 42. Danault (Iafallo), 42. Lizotte (Vilardi), 64. Kempe (Arvidsson) – 4. Huberdeau (Lucic), 47. Toffoli (R. Andersson, Ružička), 54. Dubé (Hanifin, E. Lindholm)

Los Angeles Kings: Copley (Petersen) – M. Anderson, Doughty (A), Durzi, M. Roy, Edler, Se. Walker – Fiala, Kopitar (C), Kempe – Iafallo, Danault (A), Moore – Arvidsson, Lizotte, Vilardi – Anderson-Dolan, Kupari, Grundström.
Trenér: Todd McLellan

Calgary Flames: Vladař (Markström) – Hanifin, R. Andersson, Weegar, C. Tanev (A), Zadorov, Mi. Stone – Dubé, E. Lindholm (A), Toffoli – Lucic, Kadri, Huberdeau – Mangiapane, Backlund (A), Coleman – Lewis, Ružička, B. Ritchie.
Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Hanson, Chmielewski – Baker, Hughes

Diváci: 16 731

03:23 CGY 0:1 Huberdeau (Lucic)
06:44 LAK 2 Fiala, nesportovní chování