DHL Extraliga juniorů

BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

4:3

konec (1:1, 0:1, 3:1)

21.11.2022, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • 24. kolo • Tomáš Taybner (@TTaybner)

To je z Mladé Boleslavi vše, přeji vám hezký zbytek pondělního večera. (20:10:45)
Je dobojováno a byl to infarktový závěr. Ještě v čase 58:41 vedli hosté o jeden gól. Bruslaři však po dvou identických gólech Hradce a Vyroubala otočili stav utkání a opaření hosté už neměli čas na odpověď.

59:58

Hosté byli v pásmu, ale ke střele se už nedostali.

59:40

Rozhodčí nyní upravili svůj verdikt o zakázaném uvolnění Bruslařů a hra se tak vrací do středu.

59:32

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tohle je ale pro hosty hodně kruté. Zvagulis se na pravém kruhu dostal ke střele, kterou Bočan opět vyrazil. Lotyšský forvard se poté dostal k dorážce, ale úspěšný byl až další důrazný Bruslař a sice TOMÁŠ VYROUBAL. Asistence: Zvagulis.

58:42

Ani obětavost však hráčům Plzně nestačila. Na levém kruhu vypálil Polák a Bočan puk vyrazil před sebe. Tam stál připravený VOJTĚCH HRADEC, který puk uklidil do branky. Asistence: Polák.

58:30

Hosté nyní obětavě zablokovali několik střel Bruslařů.

57:56

Malínkova střela byla tečovaná a vysoký oblouček branku přeletěl.

57:47

Bruslaři to zkouší v šesti.
Oddechový čas pro tým BK Mladá Boleslav.

57:28

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Borák – 2 min., podrážení.

57:06

Benák drží touš u mantinelu za brankou Stuchlíka.

56:22

Západočeši teď mají puk za svojí klecí a nikam nespěchají.

55:45

Malínek od pravé tyčky zasouval puk do branky, ale Bočanův beton byl na místě.

55:32

Hlinský s Kaiserem skončili v nehokejové pozici u mantinelu, oba jsou však po tvrdém střetu s hrazením v pořádku a my můžeme pokračovat.

55:00

Bruslaři se i po přesilovce drží před Bočanem, ale chybí jim střelba.

54:37

Moravcova bomba Bočanovi vypadla, ale hostující gólman pak stihl přikrýt puk před Vimmerem, jenž se blížil k brance s úmyslem uklidit puk do sítě.

54:23

53:58

Další střela Poláka končí po teči od hostující hokejky v ochranné síti.

53:27

Lislerovu střelu vyrazil Bočan na levý kruh, odkud pálil Polák. Do jeho rány se obětavě položil Jiříček.

52:56

Hosté vyhráli buly a Dvořák vyhodil.

52:51

Proti střele Marka Vlasáka předvedl Bočan parádní zákrok lapačkou, bude se vhazovat po jeho levici.

52:43

Vimmer po pasu Moravce minul.

52:06

Vimmerův pokus byl zablokován, Plzeň pak dostala puk do středního pásma.

51:15

Plzeň opět vyhazuje.

50:33

Bruslařům puk utekl do středního pásma.

50:23

Eichler – 2 min., držení + 2 min., nesportovní chování.

49:41

Z rohu se teď prodral Borák, jenž před brankou zakončoval bekhendem. Stuchlík další gól ve své síti nepřipustil.

48:47

Plzeň právě vstřelila branku!
Až nyní to zkusil Pešek, jehož střelu vyrazil Stuchlík na hokejku připraveného ADAMA BENÁKA, jenž z pravého kruhu procedil puk od branky. Asistence: Pešek, Dvořák.

48:27

Plzeň i nadále drží puk v pásmu, ale nestřílí.

47:34

Ke střele se na levém kruhu dostal Pešek a Stuchlíkovi kotouč vypadl, nikdo z hostů ho však nedokázal dorazit.

47:15

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Němec – 2 min., podrážení.

47:14

A hosté dostanou další šanci pohnout se skóre, bude se vylučovat.

47:03

Utkání najednou dostalo náboj.

46:16

45:44

K vyhození se poté na druhé straně kluziště dostal Polák a po jeho střele se puk otřel o TOMÁŠE VYROUBAL. Bočanovi se nepodařilo zkrotit poskakující kotouč a my máme vyrovnáno. Asistence: Polák.

45:36

Hrouda vyloudil puk na Dvořákovi a vyhodil.

45:06

Ofsajd Plzně.

44:51

Jíříčkův pokus blokuje Zvagulis.

44:20

Němec vytáhl puk ze skrumáže po vhazování a vyhodil.

44:16

Vlasák M. – 2 min., nesportovní chování.
Dnešní utkání sleduje 78 diváků.

43:47

Další hemžení kolem Bočanovi klece skončilo střelou Adama Vlasáka od modré, kterou si plzeňský gólman pohlídal a udržel ji ve své výstroji.

42:54

Dáňa zastavil Vyroubala, který se snažil zakončit. Bylo to hraniční.

42:35

Snaha o rychlé vysunutí jednoho z Bruslařů nevyšla, píská se icing.

42:24

Remeš nahodil puk na branku a Stuchlík ho přikryl, bude se vhazovat.

41:14

Půček ze slotu netrefil přihrávku Poláka ideálně, puk se mu z hole svezl a končí v levém rohu kluziště.

41:04

40:25

Marek Vlasák poslal puk na branku, ale Bočan jej dokázal zastavit.

40:11

Bruslaři mají puk a snaží se dostat do útočného pásma.

40:01

Druhá dvacetiminutovka právě skončila a na koni budou hosté, kteří se díky gólu Benáka dostali do vedení. Škodovka navíc dokázala ubránit už téměř 5 minut z netradičního 6 minutového trestu pro obránce Eichlera. Bruslaři budou muset přidat, k čemuž jim může pomoci zbývajících 63 sekund početní převahy, které si přenášejí do třetí třetiny.
Další třetina začne přibližně v 19:31.

40:00

39:59

Jenže to byla jediná šance Bruslařů v přesilovce.

39:26

Půčkovu ránu ze slotu kryje Bočan, jenž následně zlikvidoval i dorážku Hradce.

38:56

A znovu Dvořák. Tentokrát puk zametl ven ze své třetiny od pravého mantinelu.

38:40

Další vyhození zařídil Dvořák.

38:06

Bočan se zatím moc nezapotil, v uplynulých minutách trestu zatím nemusel zasahovat.

37:43

Zvagulis nedokázal před brankou zakončit a hosté znovu uklidili kotouč.

37:08

Hosté opět vyhazují.

36:50

Vimmer se teď marně natahoval po přihrávce Půčka.

36:37

Houdek uklízí puk do bezpečí.

36:04

Lislerovu ránu zastavil jeden z beků Plzně.

35:04

Bruslaře čeká 6 minut v přesilovce, protože Eichler následně inkasoval ještě další dvě minuty navíc za nesportovní chování.

35:04

Eichler – 2+2 + 2 min., nesportovní chování.

35:04

Polák dostal puk až na útočnou modrou a prodral se ke střele, jenže trefil jen střed branky.

34:22

Moravec od modré minul.

34:17

Zvagulis dobře napadal plzeňského Skoka, který v tísni zahrál kotouč na icing.

34:09

K touši se pak dostali hosté, jejichž akci zastavil ofsajd.

33:50

Lisler teď tvrdě dohrál Houdka a vybojoval od něj puk.

33:07

Soukup se teď obtočil kolem domácí branky, ale u pravé tyčky prostor nenašel.

32:49

Soukupa nyní vyhnal z pásma Hruška, ale Plzeň se tam rychle vrací.

32:10

31:58

Polákovi sjel kotouč a Houdek ho pak vyvezl.

31:30

Bruslařům se v přesilovce nedaří, puk jim teď utekl do středního pásma.

31:15

Dáňa vyhazuje.

30:50

Nástřel od modré nyní usměrňoval na branku Lisler, ale Bočan je znovu úspěšný a drží puk ve své moci.

30:25

Prošek vystoupil proti jednomu z domácích hráčů a obral ho o puk, který následně vyhodil.

30:10

Eichler – 2 min., nedovolené bránění.

29:54

Gardoň měl hodně místa na levém kruhu, ale opět ztroskotal na připraveném Bočanovi.

29:25

Po pravé straně nyní uháněl Marek Vlasák, jenž poté mířil někam k vzdálenější tyči. Bočanova lapačka však byla včas na svém místě.

29:18

Icing Bruslařů.

28:46

A následný útok plzenští hráči mění v branku. Přesnou přihrávku Dvořáka uklidil do branky ADAM BENÁK, jenž dostal u levé tyčky dostatek prostoru. Asistence: Dvořák a Remeš.

28:37

Šachl s Vyroubalem zarputile napadali, ale k puku se nedostali.

28:05

Stuchlík schoval v lapačce nástřel Eichlera od modré.

27:27

Vimmer zavezl puk k Bočanovi a přímo z brankoviště pak doráželi Půček s Lislerem, ale skóre se jako zázrakem nemění.

26:38

Ofsajd Bruslařů.

26:11

Malínek ujížděl tísněný hned dvojicí plzeňských beků, také proto nedokázal přesně zakončit.

25:39

Hosté se nyní drželi v útočné třetině, ale ke střele se nedostali. Teď se navíc vyhnali ven nepřesnou přihrávkou.

24:41

Puk končí na střídačce Plzně.

24:07

Škodovka poté nahodila kotouč za Stuchlíkovu klec a hosté odcházejí střídat.

23:51

Adam Vlasák od modré trefil Kučeru.

23:37

Ten ale končí zakázaným uvolnění, takže se hra před Bočana vrátí.

23:33

Tam o něj domácí přišli a Plzeň se teď žene do útoku.

23:10

Hrouda se vyhnul napadajícím útočníkům a zavezl puk do útočného pásma.

22:30

Půčkovu ráno přizvedl jeden z hostů nad branku.

21:51

Gardoň si vzal puk u levé tyčky, ale nedokázal zakončit.

20:59

Polák zpoza branky dostal puk na Marka Vlasáka, jehož střela končí na betonu Bočana.

20:10

Hosté se po buly ihned stěhují před Stuchlíka.

20:01

Máme za sebou úvodní dějství, které končí smírně 1:1. Jako první se prosadili domácí, kteří po přesilovce otevřeli skóre Polákem. Jenže se z vedení neradovali dlouho, nabídnutou přesilovku totiž využil Dvořák.
Další třetina začne přibližně v 18:47.

20:00

19:49

Do útoku ještě spěchal Gardoň, ale Eichler ho dokázal ubránit.

18:54

Pokus Jiříčka lízl jednu z hokejek a končí v ochranné síti.

18:26

Také hosté v posledních momentech utahují šrouby, Stuchlík zatím odolává.

17:40

Bočan ležel na zemi a měl štěstí, že mu spadla maska a rozhodčí přerušili hru. Hruška už z něj totiž vyšťoural puk a nebýt přerušení, dorážel by do prázdné.

17:13

Hruška dojel nahozený puk a z úhlu vystřelil, Bočan si prostor u bližší tyčky pohlídal.

16:29

Remeš vybojoval puk a předložil jej Dvořákovi, ten se zbavil bránícího hráče a bekhendem prověřil Stuchlíka.

15:23

Dvořák se snažil dostat puk do útočné třetiny, jenže mu po levé ruce projel rychlejší Benák – ofsajd.

14:59

Vochvestův příklep trefil Houdka.

14:34

Západočeši se nyní osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění, Borák kotouč stíhal marně.

14:22

Domácí hráči pokračují v útočném pásmu.

13:31

Polák zpoza branky naservíroval puk Hradcovi, jenž poté ze slotu trefil Bočana. Brankář Škodovky si dobře povyjel z branky, aby zmenšil volný prostor.

12:21

Parádní akce Bruslařů. Vimmer se od levého mantinelu proháčkoval až před branku, kde však nedokázal zasunout puk za Bočana.

11:59

Snahu Bruslařů o útok zastavuje postavení mimo hru.

11:21

Soukup vyhrál buly a Dáňa bezprostředně poté vypálil, Stuchlík byl však připraven a zasáhl.

11:18

Pokus Kučery však jeden z domácích beků vytečoval mimo hřiště.

11:00

Kreuzman dostal puk do útočné třetiny, kde se nyní hosté drží.

10:17

Po prvních gólech tempo hry malinko opadlo.

09:21

Sypecký od modré minul, ale po odrazu od mantinel skončil kotouč v Bočanově moci.

08:56

Stuchlík zakročil proti střele Houdka od modré čáry.

08:25

Začíná se přitvrzovat.

07:37

To už ale neplatí. Hosté využívají přesilovku díky přesné střele ADAMA DVOŘÁKA, jenž z pravé strany mířil přesně – 1:1. Asistence: Benák.

07:00

Zatím si hosté nic nevytvořili, Bruslaři se úspěšně brání.

06:30

Němec – 2 min., hrubost.

06:23

Nakonec to vyšlo, po pasu Marka Vlasáka pálil od levé tyčky VOJTĚCH POLÁK. Asistence: Vlasák M., Zvagulis.

06:22

06:02

Domácí hráči kombinují, ale do střel se zatím nepouštějí.

05:26

Půčkovu střelu zastavil obětavý Borák, jenž pak obratem vyhodil puk do bezpečí.

04:51

Západočeši se osvobozují.

04:29

Hradec se po vhazování tlačil před branku a jeden z hostů ho strčil směrem k Bočanovi. Oba hráči se však zvedli, takže se bude pokračovat.

04:22

Dáňa – 2 min., podrážení.

04:02

V útočné třetině nyní kombinují hosté.

03:37

Hradec zaclonil Bočanovi výhled, ten však přesto dokázal vyrazit střelu Poláka.

02:59

Vochvest po pasu Vyroubala pálil vedle.

02:18

Vimmer si u pravé tyčky udělal prostor a z otočky vystřelil, jenže jeden z beků jeho střelu zastavil.

01:52

Také Eichlerovu střelu od modré si domácí gólman pohlídal.