DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Energie Karlovy Vary

1:4

konec (0:2, 0:2, 1:0)

21.11.2022, 16:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 24. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86), Natálie Poláčková

Ve třetí třetině si Energie hlídala získané čtyřbrankové vedení. Branku už žádnou nepřidala, naopak 37 sekund před koncem se při vlastním oslabení prosadil hezkou individuální akcí Hynek Peš a lehce korigoval jihlavskou prohru na konečných 1:4. (18:10:45)

59:23

Dukla právě vstřelila branku!
Hezká práce HYNKA PEŠE. Jihlavský útočník, který už vstřelil i branku za A-tým, se v oslabení natlačil přes dva hráče a byť byl při zakončení faulován, v pádu procedil puk pod Dybalem do sítě. Asistence: Pavel Tomšík.

58:45

Dukla se dvakrát po sobě osvobozuje, ale to Energii nemusí vůbec vadit.

57:31

Sudí si z několika hraničních zákroků vybrali podrážení z hole Davida Bulíka a hosté půjdou v závěru ještě do jedné přesilovky.

56:40

Až nyní se to Dukle povedlo a hned z toho byla menší potyčka před karlovarskou brankou. Hosté chtějí své jedničce pomoct ke čtvrtému čistému kontu v sezoně.

55:46

Dukla se prakticky nedostává před branku Dybala, který je něco málo přes čtyři minuty od čistého konta.

54:56

Stejně tak jako nyní proběhne buly po levici Černého.

54:47

Energie získala další buly před Černým zápas se už spíše dohrává.

53:58

A také červenožlutí již jsou v plném počtu.

53:01

Energie hraje v pěti, Dukla ve čtyřech.

52:40

Karlovarští utahují smyčku před Černým, ale opět se jim nepodařilo ohrozit branku výrazněji než závarem.

52:24

Po protiútoku Jihlavy je u puku znovu hostující ekipa a usazuje se před jihlavskou brankou.

51:58

Dukla se bude bránit a Energetici budou mít při přesilovce dost místa na kluzišti. Jan Ludvík jde usednout za katr na dvě minuty za napadení a hosty čeká přesilovka čtyři na tři.

51:43

Karlovarští se pohybovali před branou Černého, ale vyslat pořádný střelecký pokus nedokázali.

51:01

Dva tresty, každý na jedné straně. Štěpán Šabatka a Filip Krajčík vzájemně ukázali krosčeky a jdou ven.

48:04

Zakázané uvolnění Energie.
Dnešní utkání sleduje 122 diváků, což není na poměry divácké návštěvnosti v Moravských Budějovicích zas tak velké číslo. Už jsme zde evidovali i vyšší návštěvy.

47:59

Menc šel se Skuhravým do protiútoku dvou proti jednomu, nicméně synovi karlovarské legendy Václavu Skuhravému špatně přihrál a dobrá šance hostí tak jde do ztracena.

1:4

Branky a nahrávky: 60. Peš (Tomšík) – 14. Krajčík, 20. Adámek (Kočí, Sapoušek), 29. Sapoušek (Adámek, Dorot), 33. Dorot (Adámek)

HC Dukla Jihlava: Černý (Pulda) – Vovsík, Číhal, Šabatka, Ludvík, Matějíček, Tomšík, Vandas, Chvátal – Rauš, Broš, Pavelec – Peš, Kravec, Modl – Bulík, Klapica, Sojka – Kudrna, Coufal
Trenér: Michal Broš

HC Energie Karlovy Vary: Dybal (Pavlovic) – Krajčík, Bulka, Dorot, Tůma, Kočí, Vogel, Anton – Rybář, Šlechta, Kusak – Botoš, Skuhravý, Sopoušek – Váňa, Adamec, Menc – Varvařovský, Handl, Pastor

28:34 KVA 0:3 Sapoušek (Adámek, Dorot)
31:37 JIH 2 Coufal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
31:37 KVA 2 Tůma, hrubost
32:49 KVA 0:4 Dorot (Adámek)
37:51 JIH 2 Číhal, podrážení
51:01 JIH 2 Šabatka, krosček