DHL Extraliga juniorů

Mountfield HK – Berani Zlín

7:0

konec (0:0, 5:0, 2:0)

21.11.2022, 13:15 • Malá hala ČPP Arény, Hradec Králové • 24. kolo • Eva Šafranková

V tuto chvíli je to ode mě vše, z Malé haly ČPP Arény se s vámi loučím a přeji hezký zbytek týdne. Na shledanou! (15:40:00)
Po první třetině se zdálo, že se bude jednat o vyrovnaný duel, protože výrazných šancí bylo vidět pomálu. To se však změnilo začátkem druhé dvacetiminutovky, kdy se Hradec dostal do vedení 2:0 a svůj náskok zvýšil během dvou minut na rozdíl pěti gólů. Hra byla právě v jeho režii a Zlín víceméně k ničemu nepouštěl. V poslední periodě měl Mountfield pětiminutovou přesilovku, tu však nevyužil, ale i tak upravil skóre na 7:0. Díky hattricku Petra Moravce, dobré defenzivě a výborným zákrokům domácích gólmanů zaslouženě zvítězil.

59:58

Berani se už ke střele nedostali.

59:55

Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Král – 2 min., vysoká hůl.

59:37

Zlín se dostal do útoku a ještě si zahraje velmi krátkou přesilovku.

59:11

Zápas se pomalu dohrává, nic výrazného se nejspíš už nestane.

58:28

Bojuje se o kotouč v obranném pásmu Hradce, který dobře brání.

57:52

Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

56:44

Zlínu se podařilo zaútočit, ale zatím bezchybný Kasal si střelu z levého kruhu pohlídal.

55:56

Berani vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění.

55:34

Nenápadnou přízemní střelou prověřil jeden ze zlínských hráčů Jana Kasala, ten ji přikryl do lapačky.

55:11

Útočnou akci domácích zastavil ofsajd.

54:57

Marek Šišák poslal puk do útočné třetiny a šel střídat.

53:42

53:40

Jaroslav Prášek měl velkou příležitost přidat další gól, ale z těsné blízkosti Málka nepřekonal.

52:37

Hradci se zatím nedaří udržet v útočném pásmu, nyní ještě ke všemu poslal puk na zakázané uvolnění.

51:42

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
Marek – 2 min., podrážení.

7:0

Branky a nahrávky: 21. Prášek (Leden, Michal Beneš), 25. Leden (Prášek, Moravec), 34. Moravec (Vencl, Leden), 36. Moravec (Žaba, Král), 36. Leden (Vencl, Moravec), 41. Moravec (Havlíček, Michal Beneš), 50. Boukal (Idžan)

Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Havlíček (C), Táborský, Hušek, Žaba, Pavič, Pelda, Boukal – Matěj Beneš (A), Klíma, Král, Idžan, Novotný, Hora, Leden, Prášek, Moravec, Vencl, Michal Beneš (A).
Trenér: Jiří Janoušek

Berani Zlín: Synek (Málek) – Hamrla, Burian, Zavřel, Nábělek (C), Špaňhel, Velikovský, Šišák – Sadovikov, Frömel, Ramert, Heš (A), Chludil (A), Marek, Kaláč, Laciga, Babulík, Čechmánek, Pilát, Tomek.
Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Veselý, Pilný – Všetečka, Jiruška