2. liga skupina Západ

HC Klatovy – HC Slovan Ústí nad Labem

0:2

konec (0:1, 0:1, 0:0)

19.11.2022, 17:30 • Zimní stadion Klatovy • 18. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 5.19 6.0 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:28

Poslední hřebík do klatovské rakve přidává Jan Walter (KLT), jeho třetí dnešní trest je za hákování.

56:38

Klatovským nadějím na bodový zisk je nejspíš konec, domácí půjdou po vyloučení Vlastimila Kvasničky (KLT) za sekání na dvě minuty do čtyř.

53:24

Zapisovatel se dnes v Klatovech pravděpodobně nenudí, Lukáš Kučera (UNL) je vyloučen za sekání.

51:23

Deváté vyloučení Slovanu v dnešním zápase, za sekání jede na trestnou Dominik Vacík (UNL).

46:53

Další vyloučení na straně hostů, Jan Rudovský (UNL) za hákování. Ústečtí jsou na hrací ploše ve třech, domácí ve čtyřech!

46:22

Početní výhoda domácích končí bleskově, Jan Walter (KLT) je totiž dostává dva menší tresty – jeden za podrážení a další za sekání.

45:55

Po velmi dlouhé diskuzi obou stran s rozhodčím mizí na trestnou lavici Radek Prošek (UNL), a to za sekání. Klatovy si znovu zahrají přesilovku.

41:52

Situace se pro domácí znovu zamotává, Vlastimil Kvasnička (KLT) odjíždí zpytovat svědomí za držení.

40:01

Klatovy třetí třetinu otevřou přesilovkou, za držení byl po siréně dodatečně potrestán Kale Costa (UNL).

38:49

Poměr sil na hrací ploše se vyrovná, Jakub Houfek (KLT) inkasuje menší trest za nedovolené bránění.

38:21

Ve stejném čase je potrestán Martin Tůma (UNL), Čech totiž přeci jen neztratil balanc samovolně. Ústecký borec dostává dvě minuty za podrážení.

34:29

Rozhodčí dnes s tresty nešetří, Aleš Matoušek (KLT) je vyloučen už potřetí. Nyní za vysokou hůl.

30:24

Lukáš Kučera (UNL) se přesouvá na trestnou lavici za podrážení, Klatovy budou mít přesilovku.

28:35

Pohoda v brankovišti pro Kristiána Koláře (KLT) končí a může si za to sám, před klecí totiž zahákoval protihráče. Trest odpyká Adam Ženíšek.

23:43

Do tří půjdou tentokrát hosté, a to zhruba na půl minuty! Šeflovi bude dělat společnost Lukáš Kučera (UNL), kterého ze hry vyřadilo podrážení.

22:16

Teď už se to ale bez trestu neobejde, tvrdá hra Ústí má důsledky. Na dvě minuty ven ze hry míří Karel Šefl (UNL), který byl vykázán za hrubost.

19:38

Je to tak, Aleš Matoušek (KLT) podruhé v utkání usedá na lavici hanby. Tentokrát za krosček.

14:40

Domácí jdou na dlouhou dobu do tří! Dominik Houdek (KLT) vyhodil puk mimo hrací plochu.

13:28

Slovan čeká další přesilovka, tentokrát čtyřminutová. Marek Princl (KLT) svou holí zasáhl protihráče do obličeje, za což dostává hned dva menší tresty. Údržbáři nyní z hrací plochy odklízí kapky krve.

09:13

Po čtyř tentokrát půjdou Strakovi svěřenci, Aleš Matoušek (KLT) je potrestán za nedovolené bránění.

03:06

Na trestnou lavici se odebírá Martin Berčík (UNL), který byl na dvě minuty vyloučen za hákování.

0:2

Branky a nahrávky: 17. Costa (Tůma, Trefný), 37. Kordule (Damašek, Trefný)

HC Klatovy: K. Kolář (K. Čech) – Houfek (A), Pánek, Houdek, Kovářík, Vajner, Walter – Beránek, D. Čech, Princl, F. Kolář, Matoušek, Ženíšek (C), Kvasnička, Kalus, Beníšek, Prokop.
Trenér: Michal Straka.

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Cikánek) – Vodička, Trefný (C), Vacík, Drtina (A), Funk, Záruba, Šefl – Kučera, Damašek, Kordule, Bartoš, Prošek, Tůma (A), Berčík, Roubík, Costa, Rudovský.
Trenér: Jan Čaloun.

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Motl.

Diváci: 120

03:06 UNL 2 Berčík, hákování
09:13 KLT 2 Matoušek, nedovolené bránění
13:28 KLT 2+2 Princl, vysoká hůl
14:40 KLT 2 Houdek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
16:19 UNL 0:1 Costa (Tůma, Trefný)
19:38 KLT 2 Matoušek, krosček
22:16 UNL 2 Šefl, hrubost
23:43 UNL 2 Kučera, podrážení
28:35 KLT 2 Kolář, hákování, odpyká Ženíšek
30:24 UNL 2 Kučera, podrážení
34:29 KLT 2 Matoušek, vysoká hůl
36:33 UNL 0:2 Kordule (Damašek, Trefný)