3:1

konec (1:1, 1:0, 1:0)

19.11.2022, 17:00 • 22. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.2 4.2 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sokolov v divácky nevděčném zápase urval všechny body a upevnil si v Chance lize desáté místo. Hlavním strůjcem úspěchu byl Vojtěch Tomi. Ostravský rodák v páté minutě načal gólový účet a v trochu akčnějším závěru druhé třetiny vstřelil i vítěznou branku na 2:1. Mezitím vyrovnal Vlach, ale to bylo ze strany Jestřábů vše. Pro oba brankáře to byl vcelku klidný podvečer. Střel na branku bylo po celých šedesát minut tristně málo. (19:27:21)

59:17

59:17 Marek ŠVEC - 3:1

59:17

Baník právě vstřelil branku!
MAREK ŠVEC na modré vypíchl kotouč Pěnčíkovi. Po levé straně si to namířil do útočného pásma a gólem do prázdné branky pojistil výhru Západočechů.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:56

Trpělivé hledání palebné pozice skončilo u Buriana, kterého Michajlov zblízka vychytal.

58:19

Zakázané uvolnění Baníku bylo ideální příležitostí k odvolání Pavelky. Venkrbec důležité buly prohrál a Jestřábům rychle dochází čas.

57:46

Martin Michajlov nešikovně zastavil puk pro Jansu. Ten se ale unáhlil a nepřipravenou přihrávkou nenašel nikoho v červeném.

57:15

Michajlov s problémy zkrotil Malákův nástřel z levého křídla. Puk nějaký čas neměl pod kontrolou, Hašek se všemožně snažil najít způsob k dorážce.

56:59

Nápor Jestřábů opět zesílil. Kvalitní střelba ale chybí, víceméně se jen bojuje u hrazení.

56:06

Vrhel byl vytlačen za branku a tu ve finále ani nemohl objet.

55:36

Jiránek od krátkého mantinelu vracel puk před branku. Burianovo dorážení na vyrovnání nestačilo, Michajlov měl spodek zavřený.

54:46

Baník si špatně načasoval hromadné střídání, nicméně Vlach ani nešel dopředu, když měl pravou polovinu kluziště jenom pro sebe.

54:18

Malák jenom nahodil a k puku se nejdříve dostal bránící Weinhold.

53:59

Zakázané uvolnění Prostějova. Z hokeje ve třetí třetině vyloženě bolí oči...

53:04

Sokolov měl spoustu času na rozehrávku. Pohl ji dost zkomplikoval a domácí nakonec ani nepřekročili červenou čáru.

52:24

Michajlov použil rukavici k tomu, aby vyškrábl jedovku z produkce Pěnčíka do ochranné sítě.

51:27

Jandus bez cizího zavinění upadl a klouzajíc posunul branku za zády Michajlova.

51:14

A znovu icing hostů. Hašek se vyčítavě dívá na spoluhráče, který přecenil jeho síly.

3:1

Branky a nahrávky: 5. Tomi (Rohan, Berka), 39. Tomi (Berka, Rohan), 60. Švec – 12. Vlach (Pěnčík, Mar. Novák)

HC Baník Sokolov: Michajlov (Horák) – Tomek, Jan Novák, Baláž, Pohl, Krutil, Weinhold, Rulík – Hauser, Vrhel, Vracovský – Berka, Zadražil, Osmík – Tomi, Rohan (C), Jurčík (A) – Hajný, D. Novotný, Švec.
Trenér: Martin Štrba

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Kubeš, Malák, Benda, Hamšík, Poledna, Pěnčík, Valenta – V. Burian, T. Jáchym (A), Jiránek (A) – Hašek, Vlach, Jansa – Jandus, Venkrbec, Slanina – Mar. Novák (C), Maruna.
Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Horažďovský, Pěkný

04:37 SOK 1:0 Tomi (Rohan, Berka)
11:35 PRO 1:1 Vlach (Pěnčík, Mar. Novák)
19:24 SOK 2 Hauser, podrážení
22:51 PRO 2+2 T. Jáchym, vysoká hůl
26:00 PRO 2 Pěnčík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:04 SOK 2 Vracovský, podrážení
28:11 SOK 2+2 Zadražil, vysoká hůl
36:19 PRO 2 Venkrbec, nedovolené bránění
38:36 SOK 2:1 Tomi (Berka, Rohan)
59:17 SOK 3:1 Švec