3:4

po prodl. (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)

02.11.2022, 18:00 • 13. kolo • Ondřej Nejedlo

Tipsport: 3.65 5.2 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil velmi pohledný zápas, který mohly vyhrát oba týmy. Hosté měli k vítězství blíže, domácí stáhli dvoubrankové manko. V prodloužení pak byli šťastnější ústečtí hráči. (20:15:29)

62:09

62:09 ZÁRUBA - 3:4

62:09

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku! Domácí chybovali ve středním pásmu. Na pravém křídle se dostal k puku RICHARD ZÁRUBA a tvrdou střelu namířil přesně k levé tyči. Asistence: Lukáš Kučera, Martin Berčík.

61:49

Berčíkovu střelu má Sajdl ve své lapačce.

61:37

Na druhé straně trefuje Tůma tyčku!

61:20

Šafránkovu střelu z otočky vyráží Stahl.

60:59

Vylučovat se nebude, hlavní rozhodčí ukazuje, že domácí stáli v brankovišti a jsou vykázáni do středního pásma.

60:59

Šafránek přišel do kontaktu s brankářem Stahlem, rozhodčí se radí, zda byl ústecký brankář v brankovišti.

60:52

Puk se dostal ke zcela volnému Šafránkovi, tomu ještě hosté střelu znemožnili. Ten přesto nahrál Antošovi, jehož vychytal Stahl!

60:01

Také třetí třetina nabídla výborný hokej, leč už bez brankového koření. Hosté byli dlouho střelecky aktivnějším týmem, v závěru ale museli čelit dvěma domácím přesilovkám a v nich jim také několikrát zatrnulo. Zápas ale pokračuje. Oba týmy si to rozdají o druhý bonusový bod.

60:00

59:26

Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu.

59:16

Hosté hrají v plném počtu.

58:57

Hosté vyhazují až za Sajdlovu klec.

58:41

Hostující brankář se rychle přesunul a vyráží také Šafránkovu střelu.

58:21

Po Mrkvičkově střele od modré Stahl podržel svůj tým.

3:4

Branky a nahrávky: 17. Bříška (L. Tondr), 34. Zumr (Mrkvička, Bříška), 38. Šafránek (M. Tondr, Dvořák) – 10. Costa (Prošek, Tůma), 14. Rudovský (Drtina), 32. Drtina (Rudovský), 63. Záruba (Kučera, Berčík)

HC Benátky nad Jizerou: Sajdl (Sejpal) – Mrkvička, Klodner, Antoš, M. Tondr, Rajgl, Mašek – L. Tondr, Bříška, Zumr – Dvořák, Šafránek, Šíma – Král, Havlas, Hejňák – Kusý, Hruška, Peca.
Trenér: Nečas

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Cikánek) – Vodička, Trefný, Vacík, Drtina, Funk, Záruba, Šefl – Damašek, Smola, Kučera, Tůma, Prošek, Roubík, Berčík, Rudovský, Costa, Bartoš.

33:12 BEN 2:3 Zumr (Mrkvička, Bříška)
37:37 BEN 3:3 Šafránek (M. Tondr, Dvořák)
39:00 BEN 2 Bříška, hrubost
UNL 2 Trefný, hrubost
45:26 UNL 2 Záruba, podrážení
50:00 BEN 2 Mašek, krosček
53:56 UNL 2 Berčík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
57:16 BEN 2 Šefl, faul kolenem
57:16 UNL 10 Smola, nesportovní chování