02.11.2022, 00:00 • Capital One Arena, Washington • Jan Prošek

Tipsport: 3.15 4.08 2.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 21 – 31 | Přesilová hra: 1/2 – 1/2 | Trestné minuty: 6 – 6

Kdo se postavil do brankoviště?
Charlie Lindgren (WSH) – 28 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,3 %, odchytal 61:35
Logan Thompson (VGK) – 19 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,5 %, odchytal 61:26

Česká a slovenská stopa
Martin Fehérváry (WSH) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 22:14

Tři hvězdy utkání
1. Shea Theodore (VGK) – 1+0
2. Charlie Lindgren (WSH) – 28 zákroků
3. Dylan Strome (WSH) – 0+2 (03:40:51)
Hokejisté Las Vegas pokračují v dobrém výkonu v úvodu sezony, nyní porážejí na ledě soupeře Washington. Skvělou práci v prodloužení odvedl hostující Jack Eichel, který má asistenci na vítězné brance Theodora.

61:35

61:35 Shea THEODORE - 2:3

61:35

Vegas právě vstřelilo branku!
Hokejisté Las Vegas vyhrávají tento zápas. Po krásné Eichelově akci se prosazuje střelou mezi tělo a ruku brankáře SHEA THEODORE. Asistence: Jack Eichel a Alex Pietrangelo.

60:48

Nyní hrají domácí, dostali se do útočného pásma, kde kombinují.

60:18

Reilly Smith minul branku, měl vekou šanci, ale brankáře neprostřelil. Nicméně vybojoval buly v útočném pásmu.

60:01

Prodloužení začalo.

60:01

Trpělivá hra se Vegas vyplatila a hosté dokázali ve třetí třetině vyrovnat. Za stavu 2:2 uvidíme prodloužení.

60:00

60:00

Capitals dostali kotouč do branky, radovali se, ale gól padl až po čase. Uvidíme prodloužení.

59:23

Hra nyní patří Vegas, hosté jsou aktivnější a snaží se rozhodnout ve třetí třetině.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Následně puk kryje Logan Thompson.

57:33

Jack Eichel ránou od modré čáry netrefil branku, následně ani obránce hostů neuspěl podle svých představ.

57:23

Shea Theodore pálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář domácích.

56:31

Capitals měli dvě velké šance, ale branku přesněji trefit nedokázali. Vegas musí myslet také na obranu. Domácí jsou extrémě šikovní.

55:49

Anthony Mantha bojoval o kotouč v útočném pásmu, ale nepodařilo se mu přinutit obranu Vegas k chybě.

2:3

Branky a nahrávky: 4. M. Johansson (D. Strome, Ovečkin), 22. T. van Riemsdyk (D. Strome) – 19. Eichel (Stephenson, Pietrangelo), 55. W. Carrier (W. Karlsson, Pietrangelo), 62. Theodore (Eichel, Pietrangelo)

Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – Orlov (A), T. van Riemsdyk, Fehérváry, Jensen, E. Gustafsson, Irwin – Ovečkin (C), Kuzněcov (A), Mantha – M. Johansson, D. Strome, Sheary – Protas, Eller, Snively – Malenstyn, Dowd, Hathaway.
Trenér: Peter Laviolette

Vegas Golden Knights: Lo. Thompson (Hill) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone (C) – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Amadio, Howden, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Sutherland, Halkidis – Suchánek, Hughes

Diváci: 18 573

03:01 VEG 2 Howden, sekání
03:39 WSH 1:0 M. Johansson (D. Strome, Ovečkin)