02.11.2022, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jan Prošek

Tipsport: 1.66 4.48 4.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 31 – 35 | Přesilová hra: 1/4 – 1/2 | Trestné minuty: 21 – 45

Kdo se postavil do brankoviště?
Marc-Andre Fleury (MNS) – 34 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,1 %, odchytal 60:00
Jake Allen (MTL) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,0 %, odchytal 59:37

Česká a slovenská stopa
Juraj Slafkovský (MTL) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 12:26

Tři hvězdy utkání
1. Marc-Andre Fleury (MNS) – 34 zákroků
2. Kirill Kaprizov (MNS) – 2+0
3. Mason Shaw (MNS) – 1+0 (03:53:49)

59:28

Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Connor Dewar – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens:
Arber Xhekaj – 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Sean Monahan – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

59:28

Máme tu další potyčku ve středním pásmu. Hodně emotivní závěr zápasu.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v zápase.

58:40

Mason Shaw – 5 min., bitka,
Jared Spurgeon – 2 min., hrubost.

Jake Evans – 5 min., bitka + 2 min., hrubost,
Chris Wideman – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

58:38

U střídaček se strhla potyčka.

58:17

Rem Pitlick dokázal dostat hru do středního pásma, ale k puku se rychle znovu dostali domácí.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, domácí celek se nastěhoval do útočného pásma, kde kombinuje.

56:52

56:52 Matthew BOLDY - 4:1

56:52

Minnesota právě vstřelila branku!
Hosté zkoušeli hru bez brankáře, přišli o útočné pásmo, a pak Dewar přenechal dobruslený kotouč spoluhráči. MATTHEW BOLDY pohodlně skóroval. Asistence: Connor Dewar a Jared Spurgeon.

56:45

Hosté hrají bez brankáře.

56:29

Marc-Andre Fleury kryje kotouč po tlaku soupeře v útočném pásmu. Komerční přestávka.

56:00

Hosté jsou nyní výrazně lepším týmem, ale prohrávají o dvě branky.

55:37

Cole Caufield se rychle přes střední pásmo dostal do útoku, kde byl Kaiden Guhle, ale ten neuspěl.

55:07

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, sledujeme dobrou hru domácích. Jacob Middleton rozehrává od své branky. Jared Spurgeon však nedokázal vypálit.

53:46

Marc-Andre Fleury se nyní vyznamenal proti další velké šanci soupeře, zakončoval Brendan Gallagher, ale brankáře neprostřelil.

53:30

53:30 Nick SUZUKI - 3:1

53:30

Montreal právě vstřelil branku!
Domácí brankář mít čisté konto nebude, to je už jasné. Po krásné a rychlé kombinaci v útočném pásmu se rychlou střelou z předbrankového prostoru prosazuje NICK SUZUKI. Asistence: Kirby Dach a Chris Wideman.

4:1

Branky a nahrávky: 22. Shaw (Eriksson Ek), 24. Kaprizov (Boldy, Eriksson Ek), 35. Kaprizov (Rossi, Jost), 57. Boldy (Dewar, Spurgeon) – 54. Suzuki (Dach, Wideman)

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Middleton, Spurgeon (C), Brodin, Addison, Merrill, Dumba (A) – Kaprizov, F. Gaudreau, Zuccarello – Shaw, Eriksson Ek (A), Duhaime – Jost, Rossi, Steel – Dewar, Fogarty, Boldy.
Trenér: Dean Evason

Montreal Canadiens: Allen (Montembeault) – Guhle, Savard (A), Harris, Kovacevic, Xhekaj, Wideman – Caufield, Suzuki (C), Dach – Jos. Anderson, Dvorak, Gallagher (A) – Drouin, Monahan, Armia – R. Pitlick, Evans, Slafkovský.
Trenér: Martin St. Louis

Rozhodčí: Syvret, Lee – Toomey, Kovachik

Diváci: 16 385

21:09 MNS 1:0 Shaw (Eriksson Ek)
22:37 MTL 2 Armia, nedovolené bránění brankáři
23:30 MNS 2:0 Kaprizov (Boldy, Eriksson Ek)