Střely na bránu: 27 – 34 | Přesilová hra: 2/3 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 6

Alex Stalock (CHI) – 30 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,2 %, odchytal 60:00
Martin Jones (SEA) – 22 zákroků, 5 OG, úspěšnost 81,5 %, odchytal 58:30

Tři hvězdy utkání

1. Tyler Johnson (CHI) – 2+0
2. Patrick Kane (CHI) – 0+2
3. Jujhar Khaira (CHI) – 1+0
Chicago ve třetí třetině předvedlo rychlý obrat a nakonec si dnes připisuje dva body za výhru 5:4. Seattle po čtyřiceti minutách vedl, ale pak se podruhé v utkání prosadil Tyler Johnson a krátce po něm přesně zamířil i Jason Dickinson, jehož trefa byla rozhodující. Ačkoliv Chicago nemělo dobrý vstup do utkání, mrzet ho to nakonec nemusí.

59:54

Ještě je tady závar v pásmu domácích, ale hosté už téměř žádný čas nemají.

59:31

Právě André Burakovsky si našel dobrou pozici mezi kruhy, ale jeden z obránců Chicaga předvedl skvělý blok.

59:01

André Burakovsky v útočném pásmu ztratil kotouč, domácí vyhodili obloučkem do neutrální zóny.

58:31

MacKenzie Entwistle pošetřil cenné vteřiny na útočné modré čáře, přestože do prázdné klece střílet nemohl.

58:11

Seattle poslal na led šestého hráče. Navíc do dobré pozice se dostal Dunn, ale Stalock se zaskvěl.

57:44

Chicago teď tráví čas v útočném pásmu. To domácím hokejistům samozřejmě naplno vyhovuje.

57:04

Kane po nepříliš přesné přihrávce Eberleho nedokázal dostat kotouč z obranné třetiny Blackhawks. Poté ale situaci vyřešil Seth Jones.

56:26

Domi pěknou křížnou přihrávkou našel Jujhara Khairu, jenž měl ale problémy se zpracováním.

55:55

Soucy bojuje o puk za brankou Seattlu. Chicago se pokouší o vysoké napadání.

55:05

Jeden z hostů v mezikruží tvrdě vypálil, ale Stalock se překvapit nenechal. Na konci třetiny tempo hry jde nahoru.

54:24

Chicago teď hraje s velkou chutí. Dostalo se v rychlém sledu do třech nebezpečných střel.

53:52

Andreas Athanasiou se příkladně rval za kotoučem v útočném pásmu. Poté přihrál spoluhráči, který opět zahrozil. Jones u brankoviště musel řešit další komplikace.

53:10

53:10 Jason DICKINSON - 5:4

53:10

Chicago právě vstřelilo branku!
Dva góly krátce po sobě utkání zcela převracejí! Od Laffertyho se puk dostal na kruh k JASONU DICKINSONOVI, který vymetl horní růžek. Dokáže Seattle na tyto dva údery Chicaga reagovat? 5:4. Bez asistence.

52:57

52:57 Tyler JOHNSON - 4:4

5:4

Branky a nahrávky: 18. Khaira (Blackwell), 20. T. Johnson (Set. Jones, P. Kane), 21. Domi (Set. Jones, P. Kane), 53. T. Johnson (J. Toews, Raddysh), 54. Dickinson – 6. McCann (Geekie, Kuhlman), 8. Burakovsky (Eberle), 21. Beniers (Schwartz, Soucy), 31. Dunn (McCann)

Chicago Blackhawks: Stalock (A. Söderblom) – Set. Jones (A), J. Johnson, Murphy, Tinordi, Roos, McCabe – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), T. Johnson – Lafferty, Dickinson, Kurashev – Blackwell, Entwistle, Khaira.
Trenér: Luke Richardson

Seattle Kraken: Mar. Jones (Daccord) – Larsson (A), Dunn, Schultz, Oleksiak, Borgen, Soucy – Bjorkstrand, Wennberg, Burakovsky – Kuhlman, Geekie, McCann – Eberle, Beniers, Schwartz (A) – B. Tanev, Wright, Donato.
Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: St. Pierre, Kozari – Murray, Nansen

Diváci: 14 892

05:46 SEA 0:1 McCann (Geekie, Kuhlman)
07:31 SEA 0:2 Burakovsky (Eberle)
16:14 CHI 2 P. Kane, hákování