po prodl. (0:0, 0:0, 2:2 - 1:0)

23.10.2022, 16:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • 14. kolo • Petr Pavlík

Tipsport: 1.9 4.2 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek definitivně vše, děkuji všem za pozornost a u dalších online textových přenosů se budu těšit. Na počtenou! (18:29:28)
Hosté byli blízko, ale nakonec to jsou sparťané, kteří vítězí. Rozhodující branku obstaral kapitán Michal Řepík, který zajistil týmu bonusový bod navrch. Sparta tedy porazila Mladou Boleslav 3:2 po prodloužení a připsala si do tabulky dva body. Bruslaři si odváží domů jeden bod.

63:21

63:21 Michal ŘEPÍK - 3:2

63:21

Sparta právě vstřelila branku! Máme rozhodnuto! Horák se dostal do útočného pásma, následně předložil kotouč MICHALU ŘEPÍKOVI, který poslal puk do odkryté části boleslavské branky. Asistence: Roman Horák.

62:09

Hosté tlačí a chtějí rozhodnout! Abergova rána z pravé strany byla velmi dobrá, ale boleslavský útočník mířil jen těsně vedle branky.

61:58

Róbert Lantoši měl na hokejce vítěznou branku, když si pohrál s kotoučem, ale brankář Kovář udržel betony na ledě a nepustil puk za svá záda.

61:10

David Tomášek se neprotlačil přes dva bránící hráče do útočného pásma, ale domácí hokejisté zůstali na puku. Krošelj ovšem zatím nemusel zasahovat.

60:17

Martin Pláněk zacouval za svou branku a hosté podnikají první útočný výpad! Fořtova brzda ještě zaměstnala sparťanskou obranu. Hra pokračuje.

60:01

To byla třetina! Zatímco v předchozích dvou jsme neviděli ani gól, v té třetí jsme viděli hned čtyři góly. Když jsem psal při využitém trestném střílení Davida Tomáška, že sparťané už kráčí za vítězstvím, mýlil jsem se. Bruslaři v závěrečných minutách nic nezabalili a dvěma góly vyrovnali. Poslední branku obstaral při hře bez brankáře Pavel Kousal. Za chvíli startuje prodloužení.

60:00

59:08

Mohlo to být ještě zajímavější! Lintuniemi vyslal prudkou ránu od modré čáry a Kovářovi vypadl kotouč z výstroje. Polášek ovšem zapracoval.

58:39

58:39 Pavel KOUSAL - 2:2

58:39

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! A velký pozor, Bruslaři minutu a dvacet jedna vteřin vyrovnávají! Aberg našel na pravém kruhu připraveného PAVLA KOUSALA, jehož rána propadla Kovářovi mezi betony přímo do branky. Asistence: Pontus Aberg, Jan Stránský.

57:50

Lantoši bojoval o puk v rohu kluziště, ale Řepík společně s Horákem zapracovali. Bruslaři se ovšem drží na kotouči a kombinují. Tohle je velký tlak!

57:10

Ano, je to tak. Bruslaři to zkouší se šesti hráči v poli. Mezitím však sparťané poslali kotouč do středního pásma a brankář Kovář si může na chvíli oddechnout.

57:04

Pozor, boleslavská střídačka si nakonec vzala oddechový čas na poradu a uvidíme, zda brankář Krošelj opustí své pracoviště či nikoliv.

57:04

Erik Thorell poslal kotouč na sparťanskou střídačku a sudí nařizuje vhazování v obranném pásmu domácích. Krošelj ještě zůstává v brance.

3:2

Branky a nahrávky: 49. Řepík (Horák), 53. Tomášek (TS), 64. Řepík (Horák) – 56. Lunter (Šťastný, Hanousek), 59. P. Kousal (Åberg, J. Stránský)

HC Sparta Praha: J. Kovář (Kořenář) – Krejčík, Krutil, Němeček, Jandus, Moravčík, Polášek (A), Mikliš – Sobotka (A), Horák, Řepík (C) – E. Thorell, Tomášek, D. Simon – Forman, D. Vitouch, Konečný – Safin, G. Thorell, M. Vitouch.
Trenér: Pavel Patera

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Stuchlík) – Pýcha, Pláněk (A), R. Jeřábek, Stříteský, Lintuniemi, Hanousek, Štich – Åberg, Fořt, J. Stránský (C) – Lunter, Lantoši, Šťastný (A) – Kantner, Kotala, P. Kousal – M. Beránek, Bičevskis, Eberle.
Trenér: Ladislav Čihák

Rozhodčí: Jeřábek, Ondráček – Ondráček, Šimánek

Diváci: 7 563

09:12 MBL 2 Kotala, vražení na hrazení
13:13 SPA 2 Polášek, sekání