4:1

konec (2:0, 0:1, 2:0)

23.10.2022, 16:30 • 12. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 2.46 4.01 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci hokejisti zvíťazili dnes 4:1 a berú všetky tri body. Boli poväčšinu zápasu lepším mužstvom a tak si toto víťazstvo zaslúžili. V tretej tretine sme videli dva góly a oba na domácej strane. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (18:48:59)

59:50

Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je JAKUB SUJA! Suja vybojoval puk v obrannej tretine, potiahol ho a strieľa štvrtý gól domáceho mužstva. Rozhoduje tým tento zápas. Bez asistencie

58:23

Hostia hrajú bez brankára!

58:00

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:57

Radoslav Tybor si nakorčuloval do útočnej tretiny a vypálil dobrú strelu, ktorou triafa tyč domácej brány!

57:08

Zabusovs strieľal spoza protihráča, jeho pokus letí mimo bránu Riečického.

56:13

Škorvánek prikryl puk a bude sa vhadzovať po jeho pravici.

55:26

Bartánus si dokorčuloval puk, prihrával na modrú čiaru na Southorna, ale ten puk stratil. Domáci idú do útoku.

54:23

Košice sa tlačia do útoku, ale domáci sa umne bránia.

53:28

Obidva celky sú už v plnom počte.

53:11

Hostia vo veľkej šanci! Najprv strieľal Jääskeläinen a dorážal Campbell, oba pokusy výborný Škorvánek chytá.

52:09

Hráme 4 na 4 a je viac priesotre na ľade. Uvidíme komu to bude vyhovovať.

51:28

Vylúčenie v tíme Košíc. Na trestnú lavicu si sadá Ville Leskinen za krošček.

51:28

Vylúčenie v tíme Michaloviec. Matúš Paločko dostáva 2 minúty za sekanie.

51:05

Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

49:57

Michalovce takmer dali 4 gól. Pavlovs triafa prudkou strelou tyč Riečického brány.