po prodl. (0:2, 1:1, 2:0 - 1:0)

22.10.2022, 02:30 • United Center, Chicago • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 2.58 4.09 2.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:47

Stalock si nyní vybral smolnější okamžik, když vyhodil kotouč do ochranné sítě. Hosté budou hrát přesilovou hru.

49:04

McCabe trefil smolně holí do obličeje Raymonda a je vyloučen na dvě minuty. Detroit dostává velkou šanci vrátit se do dvoubrankového vedení.

17:16

Sundqvist se vrátil ve velkém stylu a vybojoval pro svůj tým přesilovou hru. Po tvrdém hitu ho sekl Caleb Jones, jenž tak odchází na trestnou lavici.

15:06

Blackhawks si mohou zahrát další přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty Sundqvist.

12:25

Max Domi – 2 min., hrubost,
Max Domi – 2 min., hákování.

Michael Rasmussen – 2 min., hrubost.

11:43

Přesilovou hru si zahraje i Chicago. Hägg smolně vyhodil puk do hlediště a je vyloučen za zdržování hry.

10:02

Hosté si po vstřelené brance zahrají přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen na dvě minuty Tinordi.

4:3

Branky a nahrávky: 26. Athanasiou (TS), 44. Kurashev (Lafferty, J. Johnson), 51. Murphy (Lafferty), 63. Domi – 10. P. Suter (Hägg, Lindström), 11. Larkin (Kubalík, Hronek), 32. Kubalík (Määttä)

Chicago Blackhawks: Mrázek (41. Stalock) – Set. Jones, J. Johnson, Murphy (A), Tinordi, Cal. Jones, McCabe – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), T. Johnson – Lafferty, Dickinson, Kurashev – Entwistle, Blackwell, Khaira.
Trenér: Luke Richardson

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Husso) – Chiarot (A), Seider, Määttä, Hronek, Lindström, Hägg – Kubalík, Larkin (C), Perron (A) – Zadina, Copp, Raymond – Söderblom, Rasmussen, Sundqvist – P. Suter, Veleno, Erne.
Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Hebert, MacDougall – Pancich, McNamara

Diváci: 18 753

09:26 DET 0:1 P. Suter (Hägg, Lindström)
10:02 CHI 2 Tinordi, nedovolené bránění
10:33 DET 0:2 Larkin (Kubalík, Hronek)
11:43 DET 2 Hägg, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
40:01 CHI -Mrázek +Stalock (Střídání)
43:46 CHI 2:3 Kurashev (Lafferty, J. Johnson)
49:04 CHI 2 McCabe, vysoká hůl
50:06 CHI 3:3 Murphy (Lafferty)
53:47 CHI 2 Stalock, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Kurashev