Extraliga dorostu

HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno

2:3

konec (0:2, 1:0, 1:1)

22.10.2022, 13:00 • Werk arena, Třinec • 10 • Skupina Východ • Rostislav Niedoba (@@RN_Hockey)

Pro dnešek je to od nás z Třince vše. Přejeme krásný zbytek soboty. (15:04:20)
WERK ARENA viděla vyrovnané utkání s dramatickou koncovkou. Dnes rozhodly především proměněné šance. Třinec se v závěru utkání sice snažil, co to šlo, ale v závěrečné power-play už dokázali Oceláři jen korigovat skóre na konečných 2:3.
Kometa se raduje! Oceláři už neměli v závěru na vyrovnání dost sil.

59:48

Tohle se domácím nepovedlo. Těsně před koncem zahráli puk na zakázané uvolnění.

58:54

Nebezpečnou ránu z první vytěsnil Matoušek do ochranné sítě.

58:26

Třinec opět v šesti. Kometa vyhodila kotouč, ten však skončil pouze na tyči!

58:06

Třinec právě vstřelil branku!
A je tu drama! Domácí si po vyhraném vhazování chvíli vyměňovali puk. Od modré čáry pak vymetl pavučinu brněnské klece POHLUDKA.
Asistence: Dravecký, Holub

57:56

Domácí si vybírají oddechový čas. Trenér Malík kreslí na tabuli závěrečný nápor. Oceláři budou hrát bez brankáře.

56:27

Brněnský David Ross se zkoušek prokličkovat přes střed kluziště, ale neuspěl. Třinecká obrana žádné nebezpečí nedopustila.

55:14

Obranné řady Komety drží pozice. Matoušek kolem brankoviště přikryl kotouč, aniž by musel zasahovat.

53:56

Hosté se teď trochu vymanili z defenzívy. Občas to zkoušejí i směrem dopředu.

52:35

I po skončení přesilovky Třinec pokračuje v náporu. Kometa se nikam nežene, úspěšně se soustředí na obranu.

51:24

Druhá minuta přesilovky už je mnohem lepší, všechny pokusy domácích však Matoušek kryje. V posledních momentech je na ledě ústřední postavou veškerého dění.

50:36

První minuta přesilovky utekla jako voda. Z pobytu v útočném pásmu ale nedokázali Oceláři vykouzlit zatím nic.

49:35

Třinečtí dostávají příležitost se vrátit do utkání. Dvě minuty za držení inkasuje hostující Jakub Zubíček.

48:47

Oceláři se přece jen konečně usadili v útočné třetině. Avšak jejich ojedinělé pokusy končí buď na výstrojí Matouška nebo v ochranné síti.

47:48

Domácím čas utíká velmi rychle. Přechod do útoku ale není momentálně jejich silná disciplína. Možní jim teď pomůže zakázané uvolení Komety.

2:3

Branky a nahrávky: 22. Sajdok (Solowski, Barna), 59. Pohludka (Dravecký, Holub) – 1. Zubíček (Halačka), 19. Šichtař (Pavlík), 43. Brabenec (Jurný, Mitro)

HC Oceláři Třinec: Milota (Heczko) – Mrtka, Čmiel, Dravecký, Solowski, Byrtus, Holub (A) – Urbánek, Rybnikár, Pohludka, Blaha (A), Sikora (C), Hebar, Sajdok, Švančara, Mikula, Weiss, Barna
Trenér: Marek Malík

HC Kometa Brno: Matoušek (Fajmon) – Zubíček (A), Jurný, Spanel, Mitro, Antony, Vyhlídal – Brabenec, Šichtař, Zduba, Červenka (C), Šebela, Röss, Pavlík, Halačka (A), Štulo, Volf
Trenér: Marek Moskal

Rozhodčí: Konvička, Bubela, Přecechtěl

Diváci: 48

00:24 KOM 0:1 Zubíček (Halačka)
07:15 TRI 2 Byrtus, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
10:51 KOM 2 Volf, držení
18:31 KOM 0:2 Šichtař (Pavlík)
19:59 KOM 2 Jurný, napadení
22:00 TRI 1:2 Sajdok (Solowski, Barna)
30:00 KOM 2 Zubíček, podrážení
32:24 KOM 2 Vyhlídal, podrážení
41:01 TRI 2 Holub, nedovolené bránění
42:29 KOM 1:3 Brabenec (Jurný, Mitro)