07.10.2022, 20:15 • O2 Arena, Praha • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.87 4.25 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:28

59:28 Matt DUCHENE - 4:1

59:28

Nashville právě vstřelil branku!
Teď už se ale hráči Nashvillu mohou radovat, neboť se hned ve dvou dostali za obranu soupeře, Granlund, i když už mohl sám střílet, tak přihrával a gól na 4:1 si tak připsal MATT DUCHENE. Asistence: Mikael Granlund, Filip Forsberg.

58:24

Před vhazováním v pásmu Nashvillu je tu ještě oddechový čas pro San Jose.

58:12

Reimer je na střídačce, je tu power-play San Jose!

49:27

Na Nashville čeká další přesilovka, dvouminutový trest za vysokou hůl dostal Matt Nieto.

45:18

Další vyloučení na straně San Jose, v brankovišti přehnal důraz Jonah Gadjovich a dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři.

42:57

Přesilovka ale neměla dlouhého trvání, neboť hned po buly se krosčeku dopustil Mikael Granlund a síly na ledě se nám vyrovnaly.

42:53

Teď ale bude hrát San Jose v oslabení, dvě minuty za nedovolené bránění totiž dostal Luke Kunin.

37:57

37:57 Johansen neproměnil sólo

37:57

Obrovská chyba San Jose, Johansen se dostal do sóla, na Reimera zkusil bekhendový blafák, gólman jej ale vybruslil a zabránil čtvrté pohromě za svými zády.

35:14

35:14 Nino NIEDERREITER - 3:1

35:14

Už je to o dvě branky. Hráči Nashvillu se dostali do brejku dva na jednoho, Fabbro přihrál na NINA NIEDERREITERA, ten neváhal a střelou z první překonal Reimera. Dal svou první branku na Nashville a upravil na 3:1. Asistence: Dante Fabbro, Kiefer Sherwood.

31:00

Přesilovka pro Nashville, dnes vůbec první. Matt Benning nabral puk na hůl a poslal jej do hlediště, takže dostal dvě minuty za zdržování hry.

22:33

Další vyloučení na straně Nashvillu, Kiefer Sherwood vyhodil puk přes plexi a dostal dvě minuty za zdržování hry.

22:20

22:20 Vyrovnat mohl Meier, trefil ovšem pouze tyčku

22:20

Velká šance na srovnání, Meier vystihl rozehru soupeřů a hned zakončoval. Křížná střela zacinkala o Sarosovu tyčku!

22:07

Další vzrušení na ledě, tentokrát ve formě bitky. Do sebe se pustili Mark Borowiecki a Jonah Gadjovich a po krátké, ale výživné pěstní šermovačce oba dostali po pěti minutách za bitku.

21:24

21:24 Eeli TOLVANEN - 2:1

21:24

Teď už to ale hráčům ve žlutých dresech klaplo a zase vedou. Na levé straně dostal puk EELI TOLVANEN a křížnou ranou vymetl horní růžek Reimerovy branky – 2:1. Asistence: Cole Smith, Cody Glass.

18:25

18:25 Reimer vychytal Forsberga

18:25

A teď už zase Reimer. Ten se roztáhl na brankovišti a pravým betonem vytěsnil Forsbergovo zametení puku po ledě!

09:11

Je tu další přesilovka pro San Jose, tentokrát dostal dvě minuty za vysokou hůl Roman Josi.

08:36

08:36 Tomáš HERTL - 1:1

08:36

San Jose právě vstřelilo branku!
Oba celky už byly v plném počtu, když se San Jose podařilo vyrovnat. Před Sarosem se odehrála rychlá šavlovačka, kdy několik hráčů nedokázalo trefit neposedný puk, ten se nakonec odrazil na hůl TOMÁŠE HERTLA, který jej pohotově uklidil pod horní tyčku – 1:1! Asistence: Timo Meier, Luke Kunin.

06:30

Je tu první přesilovka zápasu, bude ji mít tým San Jose. Dvě minuty za sekání ji dostal Ryan Johansen.

01:01

01:01 Kiefer SHERWOOD - 1:0

01:01

Tak na první branku se dlouho nečekalo! Nashville se usadil v útočném pásmu, puk se dostal na modrou, odkud vystřelil Ekholm, Reimer sice jeho ránu vyrazil, ale pouze na hůl KIEFERA SHERWOODA a ten zblízka hravě dorážel za brankovou čáru – 1:0. Asistence: Mattias Ekholm, Ryan McDonagh.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Sherwood (Ekholm, McDonagh), 22. Tolvanen (Co. Smith, Glass), 36. Niederreiter (Fabbro, Sherwood), 60. Duchene (Granlund, Forsberg) – 9. Hertl (Meier, Kunin)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – A. Carrier, Josi, Ekholm (A), McDonagh (A), Fabbro, Borowiecki – Duchene, Granlund (A), Forsberg – Sherwood, Johansen, Niederreiter – Jeannot, Sissons, Trenin – Tolvanen, Glass, Co. Smith.
Trenér: John Hynes

San Jose Sharks: J. Reimer (Kähkönen) – E. Karlsson (A), Harrington, Ferraro, Vlasic, Benning, Šimek – Kunin, Hertl (A), Meier – Labanc, Couture (C), Lindblom – Nieto, Bonino, Gregor – Gadjovich, Sturm, Lorentz.
Trenér: David Quinn

Rozhodčí: StPierre, Charron – Galloway, Nansen

Diváci: 16 648

01:01 NSH 1:0 Sherwood (Ekholm, McDonagh)
06:30 NSH 2 Johansen, sekání
08:36 SJS 1:1 Hertl (Meier, Kunin)
09:11 NSH 2 Josi, vysoká hůl
21:24 NSH 2:1 Tolvanen (Co. Smith, Glass)
22:07 NSH 5 Borowiecki, bitka
SJS 5 Gadjovich, bitka
22:33 NSH 2 Sherwood, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
31:00 SJS 2 Benning, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
35:14 NSH 3:1 Niederreiter (Fabbro, Sherwood)
42:53 SJS 2 Kunin, nedovolené bránění
42:57 NSH 2 Granlund, krosček
45:18 SJS 2 Gadjovich, nedovolené bránění brankáři
49:27 SJS 2 Nieto, vysoká hůl
59:28 NSH 4:1 Duchene (Granlund, Forsberg)