DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Škoda Plzeň

3:2

konec (1:1, 2:1, 0:0)

07.10.2022, 18:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 11. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

Jihlavští hokejisté nakonec ve třetí třetině ohlídali jednobrankový náskok, obě z přesilových her na obou stranách nebyly využité a Jihlava tak vítězí po dvou porážkách nad Plzní 3:2. (20:17:32)

52:39

Jihlava přesilovku nevyužila a stále tak vede o jednu branku.

50:39

To poslední, co nyní Plzeň potřebuje, je hrát v oslabení. Ale kvůli podrážení Jaroslava Kreuzmana se bude muset bránit.

46:54

A mezitím už Jihlava hraje v plném počtu.
Dnešní utkání sleduje na mládežnické poměry výborný počet 193 diváků!

44:54

Josef Broš je vyloučen za vysokou hůl a JIhlava má před sebou těžký moment.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:40.
Druhá třetina je minulostí. Ve 29. minutě se Dukla prosadila, když podruhé v utkání skóroval Jonáš Jungwirth. Plzeň sice za 59 sekund srovnala Janem Skokem, nicméně konečné slovo druhé třetiny měli opět červenožlutí, když v času 36:50 využil početní výhodu Matěj Kravec – 3:2.

40:00

39:30

Dukla hraje v plném počtu.

37:30

Když šel Matěj Vovsík naposled na trestnou, tak Plzeň v závěru první třetiny srovnala na 1:1. Nyní je opět vyloučen, dvě a půl minuty před koncem druhého dějství si půjde odsedět hákování.

36:50

Dukla právě vstřelila branku!
Tři přesilové hry v řadě Dukla nevyužila, další už ano a opět vede. V čase 36:50 se prosazuje MATĚJ KRAVEC, který svým čtvrtým gólem v sezoně posílá svůj tým opět do vedení a Chvátal si připisuje druhou přesnou nahrávku za sebou. Asistence: Marek Chvátal, Štěpán Šabatka.

36:31

Ale ne na dlouho. Jan Skok musí na trestnou lavici za vysokou hůl.

33:55

Plzeň zvládla třetí oslabení v řadě a hraje v pěti.

31:55

Josef Eichler dává Dukle možnost znovu jít do vedení, půjde totiž odsedět dvouminutový trest zásah do oblasti hlavy nebo krku.

29:59

Plzeň právě vstřelila branku!
Vedení ale vydrželo Dukle jen 59 sekund. Těsně před polovinou zápasu totiž JAN SKOK po další přesné nahrávce Marka Soukupa střílí svůj první gól v sezoně a skóre je opět vyrovnané. Asistence: Marek Soukup.

29:00

JONÁŠ JUNGWIRTH je dnešním kanonýrem Dukly, po úvodní brance zápasu nyní posílá červenožluté znovu do vedení a je aktuálně nejlepším střelcem svého týmu. Asistence: Marek Chvátal, Šimon Báťa.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Jungwirth (Báťa), 29. Jungwirth (Chvátal, Báťa), 37. Kravec (Chvátal, Šabatka) – 19. Borák (M. Soukup, Dáňa), 30. Skok (M. Soukup)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Ludvík, Šabatka, Chvátal, Vovsík (C), Vandas, Tomšík – Modl, Klapica, Kravec (A) – Bulík, Báťa, Sojka – Peš, Pavelec, Broš – Rauš (A), Straka, Jungwirth
Trenér: Michal Broš

HC Škoda Plzeň: Vondráš (Bočan) – Kubíček (A), Skok, Hodinář, Jiříček, Eichler, Jánský, Houdek – Hořejší, Remeš, Kreuzman – D. Soukup, M. Soukup, Pešek – Mazanec (A), Kučera, Kaiser – Matuška, Borák, Dáňa (C)
Trenér: Petr Vojan

Rozhodčí: Skopal, Mejzlík – Polák, Roupec

05:02 JIH 2 Vandas, podrážení
05:28 JIH 2 Klapica, podrážení
09:28 PLZ 2 Dáňa, nedovolené bránění