Liga juniorů

Technika Hockey Brno – VHK ROBE Vsetín

2:5

konec (1:3, 1:1, 0:1)

07.10.2022, 18:45 • Brno, Hokejové haly dětí a mládeže • 8. kolo • Helena Hegeďová

Konec zápasu. (22:29:51)

57:41

Vsetín právě vstřelil branku!
Vsetínští vybojovali kotouč v souboji na pomezi vlastní obranné modré čáry a vyslali do brejku MARTINA JANÍČKA. Domácí v přesilovce riskli hru bez gólmana, takže vsetínský útočník už jen dopravil kotouč do prázdné brány. Asistence: Bez asistece.

44:43

Ve třetí třetině se od jejího začátku stále nic neměné. Technika je po většinu času v útočném pásmu. Nebezpečná byla střela Adama, která nakonec zamířila nad vsetínskou branku.

41:32

Technika do třetí třetiny doslova vletěla a vůbec se jí nechce opustit útočné pásmo. Drží svého soupeře pod tlakem a vysílá jednu střelu za druhou.

40:01

40:00

39:53

V posledních sekundách druhé třetiny se ještě do přečíslení vydali Sever s Přidalem. Sever střílel z pravého kruhu a Pavlíček zasáhl vyrážečkou, od které se puk odrazil k Přidalovi. Druhý jmenovaný tak mohl zakončovat do odkryté brány, ale hostující brankář se stihl včas vrátit na své místo.

39:47

Vsetínští vyhazují až k Nešpůrkově bráně, kde domácí brankář při zpracování puku trochu zazmatkoval. Naštěstí pro jeho tým ale svou chybu rychle napravil.

39:27

2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Budín.

38:47

Vhazování hosté nevyhráli, a tak se musí o kotouč porvat, pokud chtějí výhodu pásma zužitkovat. To se jim v soubojích u mantinelu nedaří, na druhou stranu ovšem nepovolují domácím, aby se s kotoučem dostali ven.

38:30

Zakázené uvolnění je ovšem odpískáno na druhé straně, a tak Valaši získávají útočné pásmo.

37:59

Vsetínští nahazují ze svého pásma do toho útočného. O zakázané uvolnění se nejedná a hrát tak může domácí gólman.

37:29

Fencl na levém kruhu lehce tečoval střelu, která vyšla z vrcholu kruhu hned po vhazování. Domácí brankář zasahuje a hra je opět přerušena.

37:19

Další střela Vsetínských letěla nad, ke slovu se hodně hlásí obranné dvojice hostujícího celku, které střílí od modré čáry. Poslední zakončení ovšem letělo daleko od pravé tyče.

36:01

Kolem brněnského brankoviště se prohnal Melenovský, který z osy kluziště zakončil bekhendem. Trefil připraveného gólmana soupeřova mužstva.

35:11

Brno se opravdu k ohrožení vsetínské brány nedostalo, což byla vzpruha a vybídnutí pro druhou stranu. Ani střely a přihrávky Valachů ale nejsou v posledních minutách přesné, a tak nemá Nepšůrek příliš mnoho práce a jeho zákroky jsou spíše rutinní záležitost.

2:5

Branky a nahrávky: 5. Růžek (Trögner), 24. Sever (Blaško, Pospíšil E.) – 2. Koláček (Mojžíš, Jurek), 8. Hamřík (Mošnička, Melenovský), 19. Hamřík (Melenovský), 22. Janíček (Mošnička, Melenovský), 58. Janíček

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Sekanina) – Čapka, A. Pospíšil, Šupa, Blaško, Žák, Svoboda, Juřík – Škodík, Trögner, Líska, Szemmelroth, Adam, Růžek, Sladký, Sever, Apolenář, Toman, Přidal, E. Pospíšil.
Trenér: Jiří Rech

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček (Tkadlec) – Hamřík, Mojžíš, Zedek, Mošnička, Fojtík, Šedlbauer, Mlčoch – Heinrich, Koláček, Janíček, Matějíček, Stodůlka, Melenovský, Budín, Rigo, Fencl, Jurek, Juráň.
Trenér: Jan Dědek

Rozhodčí: Michael Kohoutek — Jan Vašíček, Jakub Kučera

01:57 VSE 0:1 Koláček (Mojžíš, Jurek)
04:55 TEC 1:1 Růžek (Trögner)
07:01 TEC 2 Přidal, hákování
07:13 VSE 1:2 Hamřík (Mošnička, Melenovský)