4:1

konec (2:1, 2:0, 0:0)

28.09.2022, 01:08 • Prudential Center, Newark • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.94 4.09 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi utkání mezi New Jersey a Islanders. Domácí dnes zaslouženě vyhráli, poněvadž v úvodních dvou třetinách byli lepší a ve třetí svůj náskok kontrolovali. Jako první sice skóroval hostující Sošnikov, ale ještě do konce první části skóre otočili Šarangovič a Hamilton. Ve druhém dějství pak navýšili vedení New Jersey Hughes a Haula. Ďáblové nakonec vyhráli 4:1.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (03:33:40)
Československá stopa v utkání

Vítek Vaněček (NJD) – 13 zákroků, 1 OG, úspěšnost 92,9%, odchytal 40:00
Šimon Nemec (NJD) – 0+0, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 20:37
Ondřej Palát (NJD) – 0+1, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:20

59:36

Ještě jedna střela Siegenthalera, která byla dokonce tečovaná. Touš zapadl těsně nad horní tyč.

59:06

Ve středním pásmu přišla teč, takže zakázané uvolnění Devils se pískat nemuselo.

58:33

V plném proudu už máme poslední dvě minuty dnešního utkání. Je jisté, že New Jersey vyhraje v přípravě také druhý zápas.

57:51

Úplně sám mířil na branku Islanders Mercer, avšak bekhendový blafák mu nevyšel. Znovu se zaskvěl Schneider.

57:26

Bastian se sice k puku v útočném pásmu nedostal, ale mrzet ho to nemuselo, poněvadž pošetřil další cenné sekundy.

56:09

Wood přihrával zpoza brány a Hughes rychle zakončil. Schneider však rychle vystrčil levý beton.

55:28

Hughes sice prostrčil puk na lépe postaveného spoluhráče, ale hosté touš vypíchli. Nakonec měla domácí defenzíva štěstí, že Bailey neujel.

54:55

Ďáblové drželi černou gumu pod kontrolou. S rozehrávkou v těchto minutách nespěchají.

54:06

Pinho se vrátil na ledovou plochu. Do konce třetí třetiny zbývá zhruba šest minut.

53:56

Ale z mezikruží se neprosadil ani Wahlstrom, takže i tato přesilovka zůstane bez využití.

53:29

Siegenthaler tentokrát ale nedokázal vyhodit kotouč z vlastní třetiny. Islanders začínají tlačit.

52:55

Hosté teď mají možná poslední šanci s tímto duelem ještě něco udělat, nicméně zatím se pořádně ve třetině soupeře neusadili.

52:06

Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
Brian Pinho – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

51:46

51:35

Hamilton přihrával do strany, kde se znovu objevil Haula, ale rána druhého jmenovaného prosvištěla kousek vedle bližší tyče.

50:59

Chvíli zůstal před brankovištěm hostů osamocený Šarangovič, ale žabičku spoluhráče netrefil.

4:1

Branky a nahrávky: 16. Šarangovič (Marino, Zetterlund), 17. Hamilton (Siegenthaler, McLeod), 21. Hughes (Holtz, Palát), 38. Haula (Wood, Mercer) – 9. Sošnikov (Dufour)

New Jersey Devils: Vaněček (41. Schmid) – Hamilton (A), Siegenthaler, Marino, Smith, Nemec, Hickey – Holtz, Hughes (A), Palát – Mercer, Haula, Wood (A) – Zetterlund, Pinho, Šarangovič – Bastian, McLeod, Geertsen

New York Islanders: Sorokin (30. Schneider) – Pelech, Pulock (A), Aho, LaDue, Cholowski, Helgeson – Bailey (A), Martin, Beauvillier, Bellows, Palmieri, Wahlstrom, Sošnikov, Räty, Fasching, MacLean, Cizikas (A), Dufour

04:39 NYI 2 Cizikas, podrážení
08:04 NYI 0:1 Sošnikov (Dufour)
15:24 NJD 1:1 Šarangovič (Marino, Zetterlund)
16:42 NJD 2:1 Hamilton (Siegenthaler, McLeod)
20:52 NJD 3:1 Hughes (Holtz, Palát)
23:59 NJD 2 Geertsen, podrážení