3:1

konec (1:1, 0:0, 2:0)

28.09.2022, 18:00 • Zimní stadion města Kolín. • 6. kolo • Daniel Krátký

Tipsport: 2.15 4.3 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kozlové si nakonec došli pro další domácí výhru, před 1333 diváky porazili svěřenci Jana Šťastného Slavii 3:1. O rozhodující branku se postaral Adam Dlouhý, který po střele Davida Aubrechta procpal puk za Málka. O definitivní stvrzení kolínské výhry se postaral Ján Niko. Kolín ale ve třetí třetině byl lepším a aktivnějším týmem. Pro tři body si došel, minimálně ve třetí třetině, zaslouženě. (20:55:07)

59:48

Rymsha možná trochu zazmatkoval a vyhodil puk přes všechny čáry. Icing.

59:15

Ofsajd Slavie.

59:00

59:00 Ján NIKO - 3:1

59:00

Kozlové právě vstřelili branku!
Po zmatcích ve slavistické rozehrávce se trefuje do prázdné branky JÁN NIKO. Vypadá to, že máme rozhodnuto. Asistence: Zdeněk Král

58:32

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Tomáš Knotek – 2 min., nesportovní chování.

58:32

57:49

Hosté v šesti. S prázdnou brankou.

57:43

Dobrá šance Slavie, po otočce vypálil tuším Kotala, Soukup připraven. I vleže.

57:15

Koukalův bekhend skončil na vyrážečce Málka.

56:36

Žejdl hledal nebezpečně někoho před brankou na teč, leč nenašel.

56:11

Nebezpečná střela Knotka neskončila úspěchem, Soukup si poradil.

55:05

Po přihrávce na levé straně hledal Kotala před bránou Pšeničku. Nebezpečná akce skončila tak, že Pšenička nepzpracoval.

54:28

Krátce po přechodu přes modrou vypálil Ouřada vysoko nad. A to kvůli tečí sešívaných.

54:03

Ve vlastním obranném pásmu schytal zásah do obličeje Niko, vylučovat se nicméně nebude.

53:50

Jenže následně se píská icing hostů.

53:43

Vysoký letící motýl z hole Aubrechta doplachtil až k Málkovi, ten rychle rozehrál.

3:1

Branky a nahrávky: 6. Koukal (Z. Král, Dlouhý), 52. Dlouhý (Aubrecht), 59. Niko (Z. Král) – 12. Matyáš (Růžička)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Kolmann, Aubrecht, Niko (A), Naar, Kukla, Rymsha – Z. Král (A), Koukal (C), Dlouhý – Sklenář, Nedvídek, Jankovský – Ouřada, Moravec, Síla – Lang, Morong, Šedivý – Matějček.
Trenér: Jan Šťastný.

HC Slavia Praha: Málek (Pittr) – Žovinec, Szathmáry, Barák (A), Matyáš, Hejda, Klikorka, D. Němeček – Všetečka, Růžička, Kern – Knotek (C), Žejdl, Mrňa – Poletín (A), Pšenička, Kotala – Havrda, Závora, Strnad.
Trenér: Jiří Veber.

Rozhodčí: Kostourek, Pilný – Maštalíř, Horažďovský.

01:49 SLA 2 Kotala, hákování
05:09 KOL 1:0 Koukal (Z. Král, Dlouhý)
11:20 SLA 1:1 Matyáš (Růžička)