28.09.2022, 18:30 • Příbram, Zimní stadion • 3. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.92 4.7 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:47:14)
Dnešní utkání sledovalo 237 diváků.
Je dobojováno. Domácí hráči ve třetí třetině přidali další dva góly a pečetili tak dnešní výhru nad ještě loni prvoligovým Vrchlabím. To tedy opět nezískalo ani bod a zůstává na posledním místě tabulky s nulovým počtem bodů. Naopak Příbram sví první místo v Západní skupině udržela.

59:35

Poslední vteřiny zápasu, domácí mají puk a už ho nepustí. Duel je u samého konce a jen se dohrává.

58:45

Hosté se nadechli k další akci, zblízka ale znovu na Jirouška nevyzráli. Ten tak zatím o své čisté konto nepřichází.

58:09

Domácí celek je v plném počtu.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty, troufám si napsat, zápasu.

57:30

57:30 Petr JOSEFUS - 5:0

57:30

Příbram právě vstřelila branku!
Domácí dostali puk do středního pásma, poté až do toho útočného, kde prázdnou branku při powerplay hostů trefil PETR JOSEFUS – 5:0. Asistence: Petr Kafka.

57:11

A nyní zakročil domácí brankář betony, které jen zaduněly. Hosté stále drží útočnou třetinu a kombinují.

56:55

Domácí získali puk a odpálili ho daleko od branky Petra Jirouška.

56:09

Oddechový čas pro hosty.

56:09

Vyloučení v týmu HC Baník Příbram:
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Tomáš Furch.

55:39

Hosté jsou v plném počtu.

55:09

55:09 Michal DRAGOUN - 4:0

55:09

A ta je využita. Na pravé straně švihl do puku MICHAL DRAGOUN a vymetl v síti hostů pavučiny – 4:0. Zřejmě tak už asi pečetí domácí tříbodový večer – 4:0 Asistence: Petr Šinágl a David Zdeněk.

55:02

V závěru třetí třetiny mají domácí dvojnásobnou přesilovou hru.

54:39

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
Ondřej Chrtek – 2 min., vysoká hůl.

5:0

Branky a nahrávky: 10. Káník (Saňa, Jelínek), 28. Hasman (Josefus), 40. Eret (Dragoun, Saňa), 56. Dragoun (Šinágl, Zdeněk), 58. Josefus (Kafka)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Jelínek, Saňa (A), Zedek, Havlín, Vinš, Zdeněk – Josefus (C), Furch, Svoboda – Pinkas, Káník, Hasman – Šinágl, Procházka, Dragoun – Matějka, Eret, Kafka
Trenér: Pavel Marek

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Kynčl, Vácha, Kerekanič, Bendík (A), Fiala, Duran, Perička – Cerman, Chrtek, Krsek – Poppel, Urban (C), Chalupa – Tatar, Bláha (A), Duchan – Šlaicher
Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Zeliska – Rubáš, Tvrdík