Liga mistrů (předkola)

Linfield FC – The New Saints

2:0

po prodl. (0:0)

13.07.2022, 20:45 • Windsor Park • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Šimon Vokurka)

Tipsport: 2.59 2.97 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:8. (23:28:34)
Už se zdálo, že do 2. předkola postoupí The New Saints, ale Jamie Mulgrew se prosadil v 94. minutě zápasu a Linfield vyhrál 1:0. Stejným výsledkem ale minulý týden vyhrálo TNS, dvojzápas tak muselo rozhodnout prodloužení. V něm přidal v 95. minutě druhý gól domácích Ethan Devine a hosté na něj už nedokázali zareagovat.

Linfield slaví postup a ve 2. předkole si zahraje proti norskému mistru Bodo/Glimt. The New Saints budou pokračovat v Konferenční lize, kde narazí na islandský Vikingur.