Mistrovství Evropy U19

Anglie – Itálie

2:1

konec (0:1)

28.06.2022, 17:00 • Národní tréninkové centrum Senec • Semifinále • Jakub Hladký

Tipsport: 1.97 3.64 3.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a na shledanou! (19:09:43)
Je konec! Anglie přenesla výbornou hru z prvního poločasu do druhé pětačtyřiceti minutovky a po dvou gólech, které padly z rohové kopu, postupuje do finále! V závěru utkání jsme mohli vidět nespočet gólových příležitostí na obou stranách. Žádný z celků ale tyto šance proměnit nedokázal, a tak stav 2:1 je konečný výsledek dnešního parádního utkání.

Anglie se dozví svého finálového soupeře dnes večer po semifinálovém duelu mezi Francií a Izraelem.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 13:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:20.

90+8

90+8

Poslední útok Itálie končí po centru z levé strany v rukavicích Coxe, a to je zároveň poslední, co jsme v dnešním utkání mohli vidět.

90+7

Žlutá karta pro tým Anglie (Jebbison).

90+6

Žlutá karta pro tým Anglie (Scott).

Žlutá karta pro tým Itálie (Miretti, Nasti).

90+5

Obrovská šance na druhé straně hřiště! Oyegoke se řítil Chukwuemekem na samotného Desplanchese. Oyegoke celou situaci nepochopitelně vzal na sebe a místo toho, aby přihrál, tak vystřelil. Italský si připisuje skvělý zákrok a dává svému týmu ještě naději.

90+4

O chvíli později přišla parádní střela mířící do pravého horního rohu, brankář Cox vyráží na rohový kop.

90+3

Skvěly pas Fazziniho našel zabíhajícího Mulazziho, kterému brankář z bezprostřední vzdálenosti stihl zmenšit úhel, a tak tento střídající hráč v obrovské příležitosti neproměňuje.

90+2

Standardní situace Anglie z velké vzdálenosti byla bez problému odvrácena obranou Itálie.

90+2

Itálie bude mít ale ještě mnoho času na to vyrovnat, rozhodčí totiž nastavuje sedm minut nad rámec základní hrací doby.

90+1

Střídání v týmu Itálie:
ze hřiště odchází Faticanti, přichází Fazzini.

90

Itálii už nezbývá mnoho času a nyní si pokouší vytvořit nějaký tlak, což se hráčům Itálie zatím moc nedaří.

88

Střídající Jebbison našel na vrcholku šestnáctky Devineho, jenž posunul míč na Oyegokeho, který vypálil z první dělovku těsně nad horní tyč.

87

Střídání v týmu Anglie:
ze hřiště odchází Scarlett, přichází Jebbison.

84

Žlutá karta pro tým Anglie (Devine).

83

ze hřiště odchází Bynoe-Gittens, přichází Chambers.

82

Anglie právě vstřelila branku! Anglie se podruhé v zápase prosazuje z rohového kopu! Rohový kop omylem prodloužil italský hráč Cesare Casadei přímo na Jarella QUANSAHA, který se z malého vápna nemýlil a svou hlavičkou posouvá svůj tým do jednobrankového vedení. Bez asistence.