3:2 4:6, 6:3, 7:5, 6:7 (2), 6:3

28.06.2022, 18:07 • kurt č. 17 • 1. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 1.71 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:3

Kleinov bekhendový return doletel za základnú čiaru a Liam Broady oslavuje pred domácimi divákmi vydreté víťazstvo po setoch 4:6, 6:3, 7:5. 6:7(2) a 6:3!

5:3

Víťazný smeč Kleina znamená zníženie na 3:5 v rozhodujúcom sete, ale Broady ide v tejto chvíli podávať na postup do druhého kola.

5:2

Domáci diváci už pomaly oslavujú, pretože Broadyho dobré podanie potvrdilo jastrabie oko a britský tenista je už len gem od postupu do druhého kola.

4:2

Tentokrát ho už Klein neodvráti, pretože gem zakončil forhendom do siete a Broady už je na najlepšej ceste k postupu do druhého kola!

3:2

Lenže Broady zakončil gem esom a dostáva sa do vedenia 3:2 v rozhodujúcom sete.

2:2

Klein otočil gem skvelými podaniami a vyrovnáva rýchlo na 2:2 v rozhodujúcom sete.

2:1

Čopovaný bekhend Kleina bol dlhý a Broady otáča na 2:1 v rozhodujúcom sete.

1:1

Klein zariskoval, ale jeho dvojchybu potvrdilo jastrabie oko a Broady vyrovnáva na 1:1 v rozhodujúcom sete!

0:1

Lenže druhá dvojchyba Broadyho v geme, ktorá doslova odovzdala gem Kleinovi a slovenský tenista má výhodu brejku!

6:7

Klein víťazstvo 7:2 v tajbrejku štvrtého setu potvrdil esom, takže sme sa dočkali rozhodujúceho piateho setu!

6:6

O osude štvrtého setu sa rozhodne v tajbrejku, pretože Broadyho bekhend zatlačil Kleina a slovenský tenista musí uspieť, ak chce dostať zápas do piateho setu.

5:6

Aj víťazný forhend Kleina, ktorý si postrážil podanie na rozdiel od tretieho setu v úplnom závere a má istý tajbrejk v štvrtom sete.

5:5

Do tretice priamy bod a Broady vyrovnáva na 5:5 v štvrtom sete.

4:5

Aj sa tak deje po priamom bode, Klein vyhráva 5:4 v štvrtom sete.

4:4

Na sieti Broady nezaváhal, po úspešnom voleji vyrovnáva na 4:4 v štvrtom sete.

3:4

To isté sa Kleinovi podarilo aj v ďalšej výmene a dostáva sa do vedenia 4:3 v štvrtom sete.

3:3

Kleinovi nevyšiel ani posledný return a Broady vyrovnáva na 3:3 v štvrtom sete čistou hrou.

2:3

Dlhý bekhendový return Broadyho, ktorý posiela Kleina do vedenia 3:2 v štvrtom sete.

2:2

Nič to však Kleinovi nie je platné, pretože tvrdý forhend Broadyho už nedokázal vrátiť.

1:2

Eso von z kurtu a Klein otáča na 2:1 v štvrtom sete.

1:1

Klein si berie stratené podanie späť, keď prehodil Broadyho a vyrovnáva na 1:1 v štvrtom sete!

1:0

Broady zahral víťazný halfvolej, čo potvrdilo jastrabie oko a vstupuje do štvrtého setu získaným podaním Kleina!

7:5

Dlhý forhend Kleina je na konci tretieho setu, ktorý získava Broady v tesnej koncovke 7:5 a otáča priebeh zápasu na 2:1 na sety!

6:5

Ale Kleinov bekhend do siete znamená brejk v poslednej možnej chvíli a Broady bude podávať na víťazstvo v treťom sete za stavu 6:5!

5:5

Predsa len Broady vyrovnáva na 5:5, keď gem zakončil víťazným forhendom.

4:5

Eso Kleina ukončil gem a dostáva sa do vedenia 5:4 v koncovke tretieho setu.

4:4

Priamy bod Broadyho, ktorý vyrovnáva na 4:4 v treťom sete.

3:4

Broadyho forhend zastavila sieť a Klein je vo vedení 4:3 v treťom sete.

3:3

Opäť bod z podania, Broady čistou hrou vyrovnáva na 3:3 v treťom sete.

2:3

Nakoniec eso na stred a Klein je vo vedení 3:2 v treťom sete.

2:2

Nevydarený čopovaný bekhend Kleina, takže Broady vyrovnáva na 2:2 v treťom sete.

1:2

Aj sa tak deje, Klein po priamom bode vyhráva 2:1 v treťom sete.

1:1

Broady zvládol odvrátiť tri brejkbaly a vyrovnáva na 1:1 v treťom sete.

0:1

Priamy bod pomohol Kleinovi, ktorý sa ujíma vedenia v treťom sete.

6:3

Klein neuspel s jastrabím okom, pretože Broadyho bekhend dopadol na základnú čiaru a domáci tenista vyhral druhý set 6:3, takže stav setov je vyrovnaný 1:1!

5:3

Broady sa ani raz nedostal do výmeny a Klein znižuje na 3:5 v druhom sete.

5:2

Hneď druhý úder Broadyho letel do autu, takže domáci tenista zahral mizerný gem na podaní a Klein znižuje na 2:5 v druhom sete!

5:1

Broady sa naozaj rozohral k výrazne lepšiemu výkonu, trafil víťazný krížny forhend a za stavu 5:1 bude podávať na víťazstvo v druhom sete!

4:1

Bekhendový return Kleina letel do siete a Broady vedie 4:1 v druhom sete.

3:1

Klein nezvládol ani ďalšiu výmenu od základnej čiary, ktorá skončila jeho bekhendovou chybou a Broady vyhráva 3:1 v druhom sete!

2:1

Napokon priamy bod Broadyho, ktorý zažil konečne jednoduchší gem na podaní a dostáva sa do vedenia 2:1 v druhom sete.

1:1

Našťastie Klein nedopustil ešte väčšie problémy, na sieti predviedol víťazný bekhendový volej a vyrovnáva na 1:1 v druhom sete.

1:0

Tak tri esá za sebou, ktoré dostali Broadyho z najhoršieho a domáci tenista vyhráva 1:0 v druhom sete.

4:6

Klein ukončil takmer bezchybný prvý set esom na stred a vyhral ho pomerom 6:4, takže domáci fanúšikovia sú zatiaľ sklamaní!

4:5

Víťazný forhend po čiare od Broadyho, ktorý si udržal nádej a znižuje na 4:5 v prvom sete.

3:5

Nakoniec Broadyho úder iba do siete a Klein získal ďalšiu hru na podaní čistou hrou, takže vyhráva 5:3 v prvom sete.

3:4

Esom Broady zakončil gem, ktorým znižuje na 3:4 v prvom sete.

2:4

Tvrdý forhend Kleina donútil Broadyho k forhendovej chybe a slovenský tenista po čistej hre vedie 4:2 v prvom sete.

2:3

Podanie na telo Klein nedokázal vrátiť a Broady znižuje na 2:3 v prvom sete.

1:3

Priamy bod a Klein si bez problémov podržal aj druhé podanie, v prvom sete vyhráva 3:1.

1:2

Klein sa dostal do výmeny, ale napokon mu uletel forhend za základnú čiaru a Broady znižuje na 1:2 v prvom sete.

0:2

Kleinovi to vôbec nevadí, keďže brejk potvrdil priamym bodom a v prvom sete vyhráva 2:0.

0:1

Broady však zakončil gem dvojchybou a Klein zažíva najlepší možný vstup do zápasu!