3:2 4:6, 6:3, 7:5, 6:7 (2), 6:3

28.06.2022, 18:07 • kurt č. 17 • 1. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 1.71 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:3

Kleinov bekhendový return doletel za základnú čiaru a Liam Broady oslavuje pred domácimi divákmi vydreté víťazstvo po setoch 4:6, 6:3, 7:5. 6:7(2) a 6:3!

40-15

V tejto chvíli sú dva mečbaly Broadyho realitou, pretože mu vyšla taktika servis-volej!

4:2

Tentokrát ho už Klein neodvráti, pretože gem zakončil forhendom do siete a Broady už je na najlepšej ceste k postupu do druhého kola!

A-40

Dlhý Kleinov forhend priniesol Broadymu ďalší dôležitý brejkbal!

A-40

Lenže Kleina môže mrzieť vyhodený forhend z dobrej pozície!

40-15

Napriek tomu má Broady dva brejkbaly, pretože Kleina nedrží bekhend!

2:1

Čopovaný bekhend Kleina bol dlhý a Broady otáča na 2:1 v rozhodujúcom sete.

1:1

Klein zariskoval, ale jeho dvojchybu potvrdilo jastrabie oko a Broady vyrovnáva na 1:1 v rozhodujúcom sete!

A-40

Broadymu pomohla páska, keď jeho úder výrazne skrátila a Klein musí čeliť brejkbalu!

0:1

Lenže druhá dvojchyba Broadyho v geme, ktorá doslova odovzdala gem Kleinovi a slovenský tenista má výhodu brejku!

0-40

Ďalší forhendový úder Broadyho letel do autu a Klein má dôležité tri brejkbaly!

6:7

Klein víťazstvo 7:2 v tajbrejku štvrtého setu potvrdil esom, takže sme sa dočkali rozhodujúceho piateho setu!

2-6

Klein má k dispozícii hneď štyri setbaly po vynútenej chybe Broadyho!

1:1

Klein si berie stratené podanie späť, keď prehodil Broadyho a vyrovnáva na 1:1 v štvrtom sete!

30-40

Klein sa ešte nevzdáva, keď vydržal v dlhej výmene a na jeho kratší úder už Broady nezareagoval!

1:0

Broady zahral víťazný halfvolej, čo potvrdilo jastrabie oko a vstupuje do štvrtého setu získaným podaním Kleina!

40-0

Ďalšia nevynútená chyba slovenského tenistu a Broady má tri brejkbaly na úvod štvrtého setu!

7:5

Dlhý forhend Kleina je na konci tretieho setu, ktorý získava Broady v tesnej koncovke 7:5 a otáča priebeh zápasu na 2:1 na sety!

A-40

Broady má predsa len setbal vďaka priamemu bodu!

15-40

Klein má dva brejkbaly po nepresnom forhende Broadyho!

6:5

Ale Kleinov bekhend do siete znamená brejk v poslednej možnej chvíli a Broady bude podávať na víťazstvo v treťom sete za stavu 6:5!

40-15

Výborný return Broadyho, ktorý Klein nevrátil a domáci tenista má dva brejkbaly!

0-15

Kleinov forhend bol umiestnený presne do rohu.

40-A

Tretia príležitosť pre Kleina, pretože Broadyho forhend nebol presný!

40-40

Tentokrát ho Broady odvrátil priamym bodom.

40-A

Klein hral údery s výbornou dĺžkou a po chybe Broadyho má druhý brejkbal!

30-40

Brejkbal pre Kleina, ktorý rozbehal Broadyho a dočkal sa vyhodeného forhendu!

6:3

Klein neuspel s jastrabím okom, pretože Broadyho bekhend dopadol na základnú čiaru a domáci tenista vyhral druhý set 6:3, takže stav setov je vyrovnaný 1:1!

A-40

Broadyho smeč znamená druhý setbal!

40-30

Broady ju ovládol útočným forhendom, ktorý mu priniesol setbal!

5:2

Hneď druhý úder Broadyho letel do autu, takže domáci tenista zahral mizerný gem na podaní a Klein znižuje na 2:5 v druhom sete!

0-40

Druhá dvojchyba Broadyho a Klein má tri brejkbaly!

5:1

Broady sa naozaj rozohral k výrazne lepšiemu výkonu, trafil víťazný krížny forhend a za stavu 5:1 bude podávať na víťazstvo v druhom sete!

40-30

Nečisto trafený forhend Kleina daruje Broadymu brejkbal!

3:1

Klein nezvládol ani ďalšiu výmenu od základnej čiary, ktorá skončila jeho bekhendovou chybou a Broady vyhráva 3:1 v druhom sete!

40-30

Dokonca je tu prvý brejkbal pre Broadyho, keď Klein vyhodil opäť forhend!

40-A

Neistý Broady pri bekhendovom údere, ktorý skončil v sieti a Klein má brejkbal!

40-A

Zaslúžene sa Klein dočkal brejkbalu, počkal si na Broadyho forhend do siete!

4:6

Klein ukončil takmer bezchybný prvý set esom na stred a vyhral ho pomerom 6:4, takže domáci fanúšikovia sú zatiaľ sklamaní!

30-40

Kvalitné podanie a víťazný forhend Kleina do otvoreného priestoru znamená setbal!

30-40

Druhá dvojchyba Broadyho v tomto geme potvrdená jastrabím okom a Klein má ďalší brejkbal!

0:1

Broady však zakončil gem dvojchybou a Klein zažíva najlepší možný vstup do zápasu!