Česká fotbalová liga (B)

Bohemians Praha 1905 B – FK Pardubice B

2:0

konec (2:0)

29.05.2022, 10:15 • Areál SK Čechie Uhříněves, Praha 22–Uhříněves • 27. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.7 4.15 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Napočtenou někdy příště! (12:15:17)

Dnešní utkání sledovalo 150 diváků.
Máme hotovo, tři body zůstávají v Uhříněvsi! Pardubicím se dnešní duel na půdě Bohemians prostě a jednoduše nepovedl – hosté úplně zaspali začátek utkání a následně se jim nepodařilo bitvu jakkoliv zdramatizovat. Klokani měli hru po drtivou většinu doby pevně pod svou kontrolou a nepustili soupeře do větších šancí.

90+1

90

Nastavuje se pouze jedna minuta.

89

A ještě jeden roh. Pardubice jsou pod tlakem, už několik minut jsou zamčení na své polovině hrací plochy.

88

Bohemians tentokrát zahráli roh nakrátko, jeden z nich pak střelou z hodně ostrého úhlu donutil Letáčka zasáhnout. Pražané chtějí ještě aspoň jeden gól.

87

Balón se nyní dostal až na hostující střídačku, v posledních minutách vidíme jedno autové vhazování za druhým. Závěr nyní zrovna dvakrát plynulý.

86

Lehovec se pomalu přesouvá k rohu hřiště, z pozice těsně vedle praporku bude vhazovat míč zpět do hry. Bohemians mají závěr bitvy pod kontrolou.

85

Hlinák prokličkoval kolem dvou protihráčů a ve vápně se pokusil o rychlou přihrávku na střed, kterou za Letáčka zblokoval Jarkovský. Uvidíme další roh.

84

Halász dlouhou přihrávkou rychle přesunul hru až na hranici domácího vápna, obrana klokanů ale následnou akci velmi rychle rozebrala.

83

V útoku nyní operuje pro změnu bohemka, která se snaží dobýt šestnáctku soupeře.

82

Kouba odražený balón lapil do svého náručí, v Uhříněvsi je nejspíš o vítězi rozhodnuto. Pardubicím se nedaří obranu klokanů jakkoliv překvapit.

81

Začátek posledních deseti minut přináší první žlutou pro rezervu Bohemians, konkrétně Patrika Valu (BOB).

80

Střídání v týmu FK Pardubice B:
ze hřiště odchází Štěpán Miláček, přichází Filip Stýblo.

79

Hostující kouč bude chtít rozproudit dění střídáním, u střídačky se připravuje Filip Stýblo.

78

Do svých rukou nyní věci vzal Pavel Jirsa, jehož zbrklá střela zpoza vápna ale Letáčka neohrozila. Míč proletěl pár metrů vedle vzdálenější tyče.

77

Misky pomyslných vah se pomalu začínají překlápět zpět na stranu Bohemians, domácí jsou aktivnější a chtějí si ještě pojistit svůj náskok.

76

Domácí se prezentovali nepřesnou pozemní střelou, která zajela až za branku. Letáček se pokusil balón zachytit, ale nedokázal to, míč kolem něj projel.