1:2

konec (1:0)

29.05.2022, 17:00 • 27. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.81 3.4 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Domažlice nakonec otočily utkání na půdě Hostouně a vítězí 2:1. O úvodní branku se už v 6. minutě postaral domácí Dočekal. Po změně stran srovnal v 56. minutě Mužík a v 67. minutě rozhodl minitku po svém příchodu na trávník Egon Vůch. (18:54:26)

90+1

90

Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
ze hřiště odchází Došlý, přichází Tumpach.

89

Mlynařík si dal do souboje výborným způsobem tělo a získal faul na svou osobu.

88

Tlak domácích v závěru utkání sice sílí, ale na pozornou obranu soupeře si Hostouň ne a ne najít recept.

87

Další ofenzivní výpad Hostouně skončil nedovoleným zákrokem. Domažlice s rozehrávkou spěchat nebude.

86

Hostující brankář si došel pro nepřesný nákop do šestnáctky a rychle rozehrál. Domažlice drží míč daleko od své branky.

85

ze hřiště odchází Dvořák, přichází Copák.

84

Stopeři domácích se při rozehrávce dostali pod tlak. Skvělou práci odvádí po příchodu na trávník Egon Vůch.

83

Obrana Domažlic si pohlídala další centr z levé strany a dokázala míč odehrát do bezpečí.

82

Domácí se pokoušeli o rychlý přechod vpřed po levé straně, ale sprintující hráč si míč předkopl příliš daleko před sebe.

81

Hosté opět uspěli v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Domažlice nasbírají cenný čas k dobru.

80

Jeden z domácích prošel z levého křídla až do šestnáctky, kde si míč přehodil na pravou nohu, ale jeho pokus skončil blokem obránce.

79

Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Pavlík).

78

Vůch se při napadání soupeře dopustil nedovoleného zákroku.

77

Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň:
ze hřiště odchází Januška, přichází Barbara.

76

Egon Vůch výborně napadal rozehrávku domácích a brankář musel pořádně zabrat, aby střelce Domažlic připravil o další zakončení.

75

Domácí zahrávali rohový kop. Jeden z hráčů v zelenobílém se dostal k hlavičce, ale poslal míč nad břevno.

74

Hostující brankář dlouho otálel s odkopem od branky, což se nelíbilo domácím fanouškům.