27.04.2022, 01:10 • Scotiabank Arena, Toronto • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.35 6.15 6.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:17

58:17 Nedeljkovic zneškodnil Nylanderovo sólo

58:17

A gólman Detroitu si poradil k s Nylanderovým sólem! Nedeljkovic je dnes velkou oporou svého celku.

51:21

No a výsledkem je přesilovka pro Detroit, Ilja Michejev dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

45:49

45:49 Auston MATTHEWS - 3:0

45:49

Toronto právě vstřelilo branku!
Teď je už ale přesilovka využitá a tento gól je obrovsky oslavován. Dal jej totiž AUSTON MATTHEWS, který s pukem na holi vyjel k modré čáře, aby si pak najel za kruhy a nechytatelnou ranou zápěstím vymetl horní růžek Nedeljkovicovy branky a upravil na 3:0. Tato trefa byla jeho už 60. v této sezóně! Asistence: William Nylander, Morgan Rielly.

44:27

Navíc je tu přesilovka pro Detroit, dvě minuty za podrážení dostal Mitchell Stephens.

44:03

44:03 John TAVARES - 2:0

44:03

Na opačné straně už ale udeřilo! Velký kus práce odvedl Nylander, ten objel branku, aby pak po rychlé otočce našel před brankou zcela volného JOHNA TAVARESE a ten snadno sklepl puk za Nedeljkovice – 2:0. Asistence: William Nylander, Ilja Ljubuškin.

38:33

Detroit si zahraje přesilovku, neboť unikajícího Vránu zastavil Pierre Engvall a dostal za to dvě minuty za nedovolené bránění.

35:48

35:48 Auston MATTHEWS - 1:0

35:48

Tak už jsme se dočkali a je tu první gól zápasu. Domácí se usadili v útočném pásmu, po krátkém závaru dostali puk před branku, kde Spezza sklepl na AUSTONA MATTHEWSE a ten rychlou bekhendovou kličkou překonal Nedeljkovice – 1:0. Asistence: Jason Spezza, Colin Blackwell.

26:12

Přesilovka pro Detroit, na trestnou lavici zamířil Nicholas Robertson s dvěma minutami za vysokou hůl.

25:36

Blízko byl Tavares, když objížděl branku a snažil se o zasunutí za tyčku, Nedeljkovic ale přirazil beton a puk vyrazil!

17:56

Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje Toronto. Dvě minuty za podrážení dostal Pius Suter.

3:0

Branky a nahrávky: 36. Matthews (Spezza, Blackwell), 45. Tavares (W. Nylander, Ljubuškin), 46. Matthews (W. Nylander, Rielly)

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Källgren) – Brodie, Muzzin, Ljubuškin, Rielly (A), Liljegren, Giordano – Marner, Matthews (A), Kerfoot – N. Robertson, Tavares (C), I. Michejev – Engvall, Kämpf, W. Nylander – Spezza, Blackwell, Abruzzese.
Trenér: Sheldon Keefe

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Hellberg) – Seider, DeKeyser (A), Hronek, Walman, G. Lindström, Oesterle, Juolevi – Gagner (A), P. Suter, J. Vrána – Sundqvist, M. Rasmussen, Elson – Criscuolo, Stephens, Hirose – L. Raymond, Veleno.
Trenér: Jeff Blashill

Rozhodčí: South, MacDougall – O'Quinn, Nansen

Diváci: 18 107

17:56 DET 2 P. Suter, podrážení
26:12 TOR 2 N. Robertson, vysoká hůl
35:48 TOR 1:0 Matthews (Spezza, Blackwell)