19.04.2022, 20:45 • Volksparkstadion, Hamburg • Semifinále • Michal Břuchanský

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:47:19)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:12.
Soupeře pro finále pozná Freiburg už zítra. Bude to lepší ze zápasu Lipsko – Union Berlín.
První semifinále německého poháru bylo rozhodnuto už v 35. minutě, kdy Griffo proměnil penaltu a zdárně navázal na předchozí gólové trefy Petersena a Höflera. S vedením 3:0 v zádech Freiburg druhou půli vypustil. Bez větších nervů se bránil a na pasivitu doplatil až v 88. minutě gólem Glatzela, kterým si Hamburk trochu zpříjemnil už tak úspěšnou pouť pohárovou soutěží.

90+5

90+4

Janik Haberer obdržel takřka ideální přihrávku do druhé vlny. Do střely bez přípravy ale nedal moc razance a Fernandes díky tomu v pohodě zasáhl.

90+3

Docela zbytečné emoce na závěr dávno rozhodnutého zápasu. Za zdržování spatřil žlutou kartu také Lucas Höler.

90+2

Fernandesem postavená zeď nadzvedla Günterovu střelu z přímého kopu na rohový kop.

90+1

Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Jonathan Schmid, přichází Kiliann Sildillia.

90

Moritz Heyer nabídl hostům přímý kop. Sám si za svůj zákrok odnesl žlutou vzpomínku.

89

Málem se skóre změnilo ještě jednou. Proti byla Fernandesova levá tyčka, o kterou se zastavil parádní dalekonosný projektil Ermedina Demiroviće.

88

88. Robert GLATZEL - 1:3

88

Hamburk právě vstřelil branku!
Sympatická snaha o vstřelení čestného gólu přece jenom nebyla zbytečná! Faride Alidou měl nalevo spoustu času k produkci gólového centru. ROBERT GLATZEL si odskočil od obránců a hlavičkou do protipohybu zpříjemnil Hamburku loučení s pohárem.

87

Chorvatský stoper Mario Vušković dobře vystoupil proti Eggesteinovi a znegoval útok do otevřené defenzivy.

86

Snad z frustrace teď Sonny Kittel střílel z dobrých třiceti metrů. Nekvalitní pokus proskákal napravo od Flekkenovy brány.

85

Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Anssi Suhonen, přichází Giorgi Čakvetadze.

83

Alidou poskytl svým barvám další z mnoha rohů. Kittel konečně centroval rovnou do vápna, ale jeho spoluhráči v klíčovém souboji prohráli.

82

Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Bakery Jatta, přichází Miro Muheim.

82

Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Josha Vagnoman, přichází Faride Alidou.