NHL

Philadelphia Flyers – New York Islanders

2:1

konec (0:1, 2:0, 0:0)

20.03.2022, 19:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 3.13 4.06 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (21:44:13)

2. Travis Konecny (PHI) – 0+2
3. Ilja Sorokin (NYI) – 35 zákroků (94,6 %)
Dnešní zápas je u konce. Philadelphia nakonec udržela jednobrankové vedení a připisuje si do tabulky dva body za výhru 2:1. Nutno dodat, že dnes byla lepším týmem, soupeře přestřílela 37:27.

59:28

Oddechový čas pro hosty.

59:28

Palmieri dostal kotouč do slibné pozice, ale z bezprostřední blízkosti Harta nepřekonal!

59:09

Konecny to zkusil přes celé hřiště, ale branku o pár centimetrů netrefil! Icing.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:58

Dobson pálil od modré čáry, ale jeho pokus Hart za svá záda nepustil.

58:27

Hart vyrazil puk před sebe a jeden z obránců jej vymetl z pásma Flyers. Islanders budou muset začínat od začátku.

58:05

Islanders hrají bez brankáře!

57:27

Philadelphia dostala kotouč z vlastního pásma, čas pro Isles se velmi rychle krátí.

56:53

Travis Konecny mohl ke dvěma asistencím přidat i gól, ale Sorokin jeho projektil vykryl dobrým zákrokem.

56:13

Travis Sanheim střílel od modré čáry, ale jeho pokus byl sražen mimo hřiště.

55:23

Střela Mayfielda byla sražena, kotouč delší dobu poskakoval před brankovištěm, ale nikdo z hostů jej nedokázal dorazit za záda Harta.

54:09

Lítý boj o kotouč za brankou Harta. Islanders sice hrají v útočném pásmu, ale ke kloudné střele se už delší dobu nedostali.

53:38

Zakázané uvolnění také na druhé straně, vhazovat se bude po pravé ruce Sorokina.

53:04

Zakázané uvolnění Flyers, hra se vrátí před branku Harta.

51:50

51:50 James van Riemsdyk (PHI)

51:50

James van Riemsdyk ujel obraně Isles, jel zcela sám na Sorokina, ale zakončení mezi nohy mu nevyšlo.

51:27

Anthony Beauvillier vyslal takovou skrytou střelu, která skončila na tyčce.

50:44

Od modré čáry pálil tvrdě Atkinson, ale Sorokin zasáhl jistě betonem.

48:59

Islanders se dostali do rychlého brejku, Aho pálil z mezikruží, ale jeho rána byla sražena do ochranné sítě.

48:31

Philadelphia se snaží držet kotouč daleko od branky Harta, což se jí zatím daří na výbornou. Čas pro Isles začíná plynout nesmírně rychle.

46:45

Další úspěšný zákrok Harta, který tentokrát vychytal Aha.

46:16

Oliver Wahlstrom dostal nabito na kruh pro vhazování, vypálil, ale Hart udržel Philadelphii ve vedení!

44:39

43:40

Tippett je dnes velmi střelecký aktivní, jeho bomba z levého kruhu skončila jen těsně vedle branky.

42:50

Konecny se s velkým důrazem snažil dorážet, ale Sorokin udržel kotouč pod svojí výstrojí.

42:39

Vyloučení v týmu New York Islanders (Zdeno Chára – 2 min., hákování).

42:19

Philadelphia má výhodu.

41:37

Hra je přerušena, neboť jeden z hostujících přihrál spoluhráči rukou.

40:55

Bellows se nyní dostal ke střele, ale jeho pokus z poměrně slušné pozice neskončil mezi třemi tyčemi.

40:01

Druhá třetina je za námi. Domácí přetavili aktivitu ve dva góly a rázem jsou ve vedení. O obě trefy se postaral forvard Kevin Hayes.

40:00

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:58

Philadelphia nyní chybovala ve vlastní třetině, hosté toho ale nedokázali využít, kotouč jim nakonec utekl do středního pásma.

35:39

Travis Sanheim střílel z poměrně ostrého úhlu, ale jeho pokus skončil na ramenu Sorokina.

34:55

34:55 Kevin HAYES - 2:1

34:55

Philadelphia právě vstřelila branku!
Philadelphia využívá přesilové hry! Tippettovu střelu ještě dokázal Sorokin zneškodnit, poté se ale kotouč odrazil ke KEVINU HAYESOVI, jenž jej s ledovým klidem prostřelil. Asistence: Joel Farabee, Travis Konecny.

33:38

Sorokin vykryl střelu od modré, následně i dorážku! Islanders se poté dokázali osvobodit vyhozením puku do středního pásma.

33:14

Vyloučení v týmu New York Islanders (Kieffer Bellows – 2 min., hákování).

33:09

Martin se snažil tečovat střelu od modré čáry, ale nepřesně.

32:25

Seelerovu bombu od modré vyrazil Sorokin betonem, hosté následně vyhodili puk z vlastní třetiny a mohou si prostřídat.

29:47

29:45

Solidní kombinace Flyers vyústila ve střelu Yorka, ten ale neprostřelil hromadu těl před Sorokinem.

29:00

Zdeno Chára zkusil v oslabení pozornost Harta střelou od modré, ten měl však dobrý výhled a s lehkostí zasáhl.

28:49

Keith Yandle tvrdě střílel od modré čáry, ale jeho pokus nepatřil k těm povedeným.

28:08

Morgan Frost střílel z levé strany, ale Sorokin s mírným štěstím zasáhl a pokus vyrazil. Domácí nadále pokračují v útočné třetině.

27:47

Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 2 min., vysoká hůl).

27:05

Barzal naservíroval kotouč do palebné pozice Parisemu, ten ihned pálil, ale Hart se výborně přesunul a jeho ránu zlikvidoval.

26:33

Bailey se snažil tečovat přízemní pokus Pelecha, ale Hart si s tímto pokusem dokázal poradit.

26:03

Owen Tippett střílel z mezikruží, ale kotouč pouze orazítkoval tyč, Sorokinovi ještě teď zvoní v uších!

25:27

Sorokin raději podržel nahozený kotouč a přerušil hru, vhazovat se bude po jeho levici.

24:25

24:25 Kevin HAYES - 1:1

24:25

Máme srovnáno! Aho udělal ve vlastní třetině obrovskou chybu a domácí ji potrestali. KEVIN HAYES dostal přihrávku a zakončoval do prázdné branky, tady nemohl Sorokin dělat nic. Asistence: Travis Konecny, Joel Farabee.

23:55

Příliš rychlý přechod Isles do středního pásma, ofsajd.

22:51

Kieffer Bellows vypálil z otočky, ale jeho střela z mezikruží skončila pouze na ramenu Harta.

20:45

Hayes střílel z otočky, jeho pokus ale Sorokin s klidem chytá.

20:01

První třetina nám nabídla jeden gól. Postaral se o něj ve 13. minutě hostující útočník Cizikas. Domácí jsou v dnešním zápase zatím jasně aktivnějším týmem. Svého soupeře přestříleli 13:6. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, zůstaňte s námi.

20:00

19:46

Hayes střílel z kruhu pro vhazování, ale kotouč byl sražen do ochranné sítě. Vhazování před brankou Isles.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetniy.

18:49

Sorokin vyrazil střelu pouze před sebe, kotouč poskakoval po brankovišti, ale nikdo si k němu cestu nenalezl.

18:29

Sanheim vyslal hned dvě dělové střely, ale Sorokin zatím odolává a drží čisté konto.

15:50

James van Riemsdyk málem proskočil do samostatného úniku, ale na poslední chvíli mu Pelech vysekl puk z hole.

14:29

Cam Atkinson si zavezl kotouč do útočné třetiny, zkusil zakončit přes obránce, ale střela byla zblokovaná.

12:50

12:50 Casey CIZIKAS - 0:1

12:50

Islanders právě vstřelili branku!
Islanders se dostávají do vedení! CASEY CIZIKAS vyslal dělový projektil od modré čáry, který se ještě odrazil od chráničů bránícího Browna a skončil až za zády gólmana Harta. Bez asistence.

11:35

Sorokin nyní musel zasahovat proti střele Brassarda z bezprostřední blízkosti.

10:39

Zakázané uvolnění Flyers, vhazovat se bude po levé ruce Harta.

10:00

Prvních deset minut je za námi, zatím rozhodně nejde o nějak atraktivní podívanou.

09:20

York střílel od modré čáry, ale jeden z bránících hráčů srazil kotouč do rohu třetiny.

07:56

07:30

Philadelphia vyhazuje kotouč přes všechny čáry a může si vystřídat.

07:08

Solidní kombinace hostujícího týmu, Hart se v brankovišti musí hodně otáčet, ale na střelu zatím stále čeká.

06:23

05:56

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Joel Farabee – 2 min., sekání).

05:36

Flyers sice kombinují v útočném pásmu, ale pouze v místech, odkud se skórovat nedá.

05:01

Kotouč chvíli poskakoval po brankovišti Islanders, ale nikdo z domácích si k němu nenalezl cestu.

04:41

Isles ihned po vhazování vyhazují kotouč přes všechny čáry.

04:23

Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., hákování).

03:59

Barzal hledal přihrávkou Pariseho, ten ale na zadní tyčce nedokázal zakončit dle svých představ.

03:44

První zákrok si připisuje také Sorokin, který zasahoval proti střele od levého mantinelu. Kotouč následně podržel a přerušil hru.

03:12

První střela dnešního zápasu. Nelson vyzkoušel pozornost Harta, ten ale jistým zákrokem pokus zneškodnil.

02:49

Philadelphia se hnala do brejku dva na jednoho, ale finální přihrávka Hayese byla zblokovaná.

02:30

Hosté byli až příliš rychlí při přechodu do útočného pásma, což neuniklo očím čárového rozhodčího. Ofsajd.

02:20

Islanders si pouze nahodili kotouč, oba týmy střídají. Stále čekáme na první střelu zápasu.

01:25

Oba týmy mají zatím problém s přechodem do útočné třetiny. Philadelphia je aktivnější na kotouči, ale pouze ve středním pásmu.

00:01

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – York, Provorov, Ristolainen, Sanheim, Seeler, Yandle – Atkinson, Brassard, J. van Riemsdyk – Konecny, Frost, Farabee – Tippett, K. Hayes, Lindblom – MacEwen, P. Brown, Willman.

New York Islanders: I. Sorokin (Varlamov) – Dobson, Chára, Pulock, Pelech, Mayfield, Aho – Beauvillier, Nelson, A. Lee – Wahlstrom, Barzal, Parise – Palmieri, Pageau, Bailey – Bellows, Cizikas, M. Martin..
Poslední vzájemný zápas, který se hrál v lednu 2022, ovládli Isles, jenž před vlastními fanoušky zvítězili 4:3. I dnes jsou hráči z New Yorku mírnými favority.
New York Islanders je desátý ve Východní konferenci s devětapadesáti body a vyrovnaným skóre 157:162. Isles si z posledních pěti zápasů dokázali hned čtyřikrát připsat vítězství, naposledy proti Rangers. Nejvíce bodů z týmu má Kanaďan Barzal (12+27), za ním je pak Nelson (24+12) a Dobson (10+25).
Philadelphia je na patnáctém místě ve Východní konferenci. Z jednašedesáti zápasů vytěžila 49 bodů, ke kterým patří záporné skóre 154:213. Flyers z posledních pěti zápasů dokázali vydolovat pouze tři body. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Američan Atkinson s 23 góly a 24 asistencemi. V závěsu za ním jsou Giroux(18+23) a Konecny (10+26).
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z NHL! Na programu je duel, ve kterém se utká Philadelphia Flyers a New York Islanders. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 19:15, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

2:1

Branky a nahrávky: 25. K. Hayes (Konecny, Farabee), 35. K. Hayes (Farabee, Konecny) – 13. Cizikas

Rozhodčí: Walsch, Halkidis – Tobias, Kovachik

04:23 NYI 2 Cizikas, hákování
05:56 PHI 2 Farabee, sekání
12:50 NYI 0:1 Cizikas
24:25 PHI 1:1 K. Hayes (Konecny, Farabee)
27:47 NYI 2 A. Lee, vysoká hůl
33:14 NYI 2 Bellows, hákování
34:55 PHI 2:1 K. Hayes (Farabee, Konecny)