16.03.2022, 18:00 • ICE ARENA, Praha-Letňany • Finále • Tadeáš Podolka

Tipsport: 1.7 4.7 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 397 diváků. (20:12:40)
To je ode mě z mrazivé ICE ARENY vše, děkuji za sledování a na počtenou!
První zápas finálové série skupiny Sever mezi LetcI Letňany a Rodosem Dvůr Králové je minulostí! Hosté podali ve třetí třetině perfektní výkon a zcela zaskočili favorita z hlavního města. Série se tak vrací do Dvora za stavu 0:1.

59:21

Dvůr Králové právě vstřelil branku!
Troufnu si říci, že je v tuto chvíli rozhodnuto! JIŘÍ PŮHONÝ ze středního pásma trefuje odkrytou klec domácích. Hosté tak vedou 2:4. Asistence: Tomáš Bláha.

59:13

Tvrdý pokus od modré Brázdil vychytal, odolal i důrazným dotírajícím hráčům Letňan.

59:05

Letci hrají v šesti, zkusí powerplay bez brankáře!

59:05

Oddechový čas pro domácí. Kopřiva zřejmě zůstane na střídačce.

59:01

Kellersteinova obrovská šance nevyužita! Na pravém kruhu trefil Brázdilovu lapačku.

58:32

Kopřiva jednoduše zasáhl proti Půhoného pokusu.

58:01

Hlasatel právě ohlásil poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:40

Fiala se dostal do útoku na hraně ofsajdu, Rodos se zatím drží.

56:48

Smola chtěl využít toho, že Dvořákovi přeskočil kotouč přes hokejku, ale nedokázal pak přihrát svému spoluhráči v útoku.

55:15

Kopřiva se musel činit i při pokusu Duška, který vyrazil ramenem.

54:31

Na Luštince tentokrát vyzrál zkušený brankář domácích, když neměl žádnou mezeru mezi betony.

53:49

Kellerstein marně doháněl volný kotouč, Dvůr je ve třetí třetině zatím jasně lepší.

52:55

Tondr vyjel až ke Kopřivovi, pak ještě objel klec a zkoušel překvapit domácího brankáře, ten měl připravený beton u své levé tyčky.

51:32

Drahocenný čas Letňanům stále ubíhá, navíc se bude vhazovat před Kopřivou.

50:49

Řepík si nerozuměl se spoluhráči a vystavil je ofsajdu, Pražanům se tato přesilovka příliš nevede.

2:4

Branky a nahrávky: 15. Kastner (Řepík), 18. Potechin (Pejchal, Hrala) – 15. Luštinec, 41. Půhoný (Dušek), 49. Luštinec (Vašíček, Ježek), 60. Půhoný (Bláha)

HC Letci Letňany: Kopřiva (Zeithaml) – Zedek, Straka, Guryevsky, Potechin, Hanuš, Chalupa, Fiala – Hrala, Kastner (A), Staněk, Kropáček, Arnošt, Půlpán (A), Řepík, Pejchal, Vacín, Hozák (C), Kellerstein, Smola, Hasil.
Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Dvůr Králové n. Labem: Brázdil (Marek) – Vašíček (C), M. Tondr, Petira, Matějíček (A), Muška, Franc, Voňka – Dušek, Kučera, Jar. Dvořák, Bláha, Jan Dvořák, Procházka, Luštinec, Půhoný, Ježek, Havlas, Valašek (A).
Trenér: Jiří Zörkler

Rozhodčí: Hlinka, Valda – Tichý, Pěkný.