16.03.2022, 21:00 • Juventus Stadium, Turín • Osmifinále • Michal Raška

Tipsport: 2.16 3.37 3.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:56:53)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:5.
Je konec! Villarreal zvítězil na půdě Juventusu 3:0 a podruhé v historii postupuje do čtvrtfinále Ligy mistrů!
Vše ale mohlo být zcela jinak, neboť si stará dáma vytvořila v první půli velký počet šancí. V 11. minutě se Morata dostal ke hlavičce, kterou Rulli skvěle zlikvidoval. Ve 21. minutě Dušan Vlahović napálil horní tyč. O minutu později se na druhé straně dostal do zakončení Giovani Lo Celso, ale minul bránu Juventusu. Ve 36. minutě přišla další příležitost pro Vlahoviće, ale hostující gólman si připsal další zákrok na svůj účet.
První polovina druhá půle nebyla nijak moc zajímavá, ale v 75. minutě se Daniele Rugani dopustil faulu uvnitř vápna a nabídl tak penaltu hostům, kterou proměnil Gerard Moreno. V 85. minutě získala žlutá ponorka rohový kop, po kterém se prosadil Pau Francisco Torres a poslal hosty do vedení 2:0. Skvělé vítězství ještě potvrdil v 90+2. minutě z další penalty Arnaut Danjuma.

90+5

90+4

Velká frustrace na straně domácích hráčů a Moise Kean může být rád, že za odkopnutí míče neuviděl žlutou kartu.

90+3

Tribuny stadionu v Turíně dost prořídly a navíc se ozývá dokonce pískot na domácí svěřence, kteří druhou polovinu druhé části zápasu nezvládli.

90+2

90+2. Arnaut DANJUMA - 0:3

90+2

Villarreal právě vstřelil branku!
Je hotovo vymalováno, neboť žlutá ponorka vede 3:0 a postupuje do čtvrtfinále Ligy mistrů! K pokutovému kopu se postavil ARNAUT DANJUMA, který poslal brankáře na druhou stranu a zakončil přesně k levé tyči.

90

Následně ještě Matthijs de Ligt uviděl žlutou kartu.

90

90. Penaltová situace.

90

Byla nařízena penalta pro Villarreal! Hosté se dostali do další velké šance, ale Matthijs de Ligt zblokoval pokus Arnauta Danjumy rukou!

90

Juan Cuadrado poslal centr na střed, ale tam našel jen soupeře a následuje brejk hostů.

90

Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

89

Zatím to rozhodně nevypadá na nějaký zvrat, neboť se Juventus vůbec nemůže dostat k nějakému náznaku šance a svěřenci Unaie Emeryho jsou velice blízko ke druhému čtvrtfinále Ligy mistrů.

88

Federico Bernardeschi se snažil projít po pravém křídle, ale jeho centr byl zblokován a skončil jen v rukou Gerónima Rulliho.

87

Další centr z kopačky domácího hráče neskončil v přesných místech a Gerónimo Rulli nebude se svým odkopem spěchat.

86

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Alfonso Pedraza.

85

Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Moise Kean.