Liga mistrů

Lille OSC – Chelsea FC

1:2

konec (1:1)

16.03.2022, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Osmifinále • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 4.32 3.24 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost, na přečtenou! (22:55:05)
Dnešní zápas je u konce. Chelsea nakonec potvrdila roli favorita a postupuje přes francouzské Lille po celkovém výsledku 4:1. Domácím se povedl první poločas nebýt gólu ve třetí minutě nastavení, který značně převrátil misky vah.

90+5

90+5

Alonso vysoce přestřelil branku, je konec.

90+4

Lukaku byl faulovaný Fontem, žlutá karta pro domácího hráče a zajímavá standardní situace pro Chelsea.

90+2

Alonso dostal přihrávku za obranu Lille, ale nedokázal z dobré pozice prostřelit Jardima!

90

Nastavovat se budou 4 minuty.

90

Zápas už se chýlí ke konci. Uvidíme, zdali sudí nastaví něco nad rámec.

87

Xeka se dostal k zakončení hlavou, ale netrefil míč ideálně, Mendy mohl zůstat klidný.

86

Lille sice drželo míč u vápna soupeře, ale nedostalo se ani k centru, ani ke střele.

84

Djaló proskočil mezi dvěma obránci Chelsea do vápna, jeho finální centr ale trefil pouze bránícího hráče hostů.

83

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Kai Havertz, přichází Hakím Zíjáš.

81

Ben Arfa proběhl do vápna, ale v souboji s Azpilicuetou neuspěl. Odkop od branky Mendyho.

80

Zápas už se spíše dohrává, oba týmy ví, že Lille už 3 góly vstřelit za 10 minut nedokáže.

78

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Angel Gomes.

78

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Gabriel Gudmundsson, přichází Domagoj Bradarić.

77

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Hatem Ben Arfa.

76

Lukaku si nabíhal ve vápně, ale na centrovaný míč nedosáhl. Nicméně Chelsea pokračuje s míčem.

74

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Christian Pulisic, přichází Romelu Lukaku.

1:2

konec (1:1)

Branky: 38. Burak Yılmaz (pen.) – 45+3. Pulisic (Jorginho), 71. Azpilicueta (Mount)

Karty:   43. G. Gudmundsson (LIL), 90+4. J. Fonte (LIL) – 34. T. Chalobah (CHE)

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 15:20.

Lille OSC: Jardim – J. Fonte (C), Botman (58. A. Onana), Djaló – Çelik (58. Weah), Bamba (78. Gomes), Xeka, B. André, G. Gudmundsson (78. D. Bradarić) – Burak Yılmaz, David (77. Ben Arfa).
Náhradníci: Grbić, Raux – Ben Arfa, D. Bradarić, Gomes, Lihadji, A. Onana, Weah, Žegrova.

Chelsea FC: E. Mendy – Azpilicueta (C), Christensen (33. T. Chalobah), T. Silva, Rüdiger, M. Alonso – Kanté, Jorginho (73. Loftus-Cheek), Kovačić (46. Mount) – Havertz (83. Zíjáš), Pulisic (74. R. Lukaku).
Náhradníci: Arrizabalaga, Bettinelli – T. Chalobah, Kenedy, Loftus-Cheek, R. Lukaku, Werner, M. Sarr, Mount, Vale, Zíjáš.

Rozhodčí: Massa – Meli, Alassio (ITA)