konec (0:0)

16.03.2022, 21:15 • Emirates Stadium, Londýn • 27. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 3.59 3.74 2.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:9. (23:08:53)
Fotbalisté Liverpoolu dokázali po velice nezáživné první půli ligového šlágru udeřit dvakrát během osmi minut. Vítězný gól dal Jota chvilku po předchozí neproměněné tutovce Arsenalu. Vítězství pak zpečetil za osm minut střídající Firmino, hosté se opět zatáhli do tuhé defenzívy a deváté vítězství v řadě uhájili. Na hřišti Arsenalu triumfují potřetí za sebou, naopak pětizápasová vítězná série londýnského klubu dneškem končí. Hosté se dotáhli na pouhý bod od vedoucího Manchesteru City.

90+3

90+2

Tierney ztrácí míč na levém křídle, do brejku nedostal přesnou přihrávku Mané. Arsenal již nemá síly na zvrat.

90+1

Nastavují se 3 minuty.

90

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Thiago Alcântara, přichází Curtis Jones.

88

88. Martinelli zakončuje přesnou souhru Arsenalu těsně vedle

88

Teď mohli domácí dát závěru zápasu náboj! Xhaka skvěle uvolnil do strany Martinelliho a jeho křížné střele chyběly do brány opravdu jen centimetry.

87

Mané fauloval Soarese, domácí rozehrají nějakých 45 metrů od brány.

85

Dnešní utkání sleduje 59 968 diváků.

84

Liverpool vysunul blok dost vysoko, zachytává pokusy o jeho překonání dlouhými nákopy a vyráží do brejků. V daném čase a za daného stavu nese tato taktika ovoce.

82

Thomas Partey se dívá vyčítavě po rozhodčím, který na kluzkém trávníku neposoudil jeho pád na hýždě jako zavinění Thiaga Alcântary.

80

Arsenal Londýn má dostřídáno: hřiště opouští Alexandre Lacazette, na jeho místo přichází Edward Nketiah.