Play-off Chance ligy

HC Slavia Praha – VHK ROBE Vsetín

5:3

konec (1:1, 4:0, 0:2) Stav série: 2:1

14.03.2022, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Čtvrtfinále • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tipsport: 2.65 4.2 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:57:54)
Hokejisté Slavie ve třetím zápase čtvrtfinále vyhrávají nad Vsetínem po divokém utkání 5:3 a ujímají se vedení v sérii 2:1 na zápasy. Zítra tak můžou na vlastním ledě rozhodnout o postupu do semifinále. Naopak Valaši budou čelit hrozbě vyřazení. Slavia dnes vyhrála zejména díky druhé třetině a přesilovým hrám, v nichž vstřelila tři branky.

59:56

Ještě poslední akci Vsetína zastavil ofsajd, dva góly už ale nevstřelí.

59:39

Michajlov vyrazil Smetanovu střelu a Slavia vyhazuje.

59:33

Další zakázané uvolnění Slavie. 27 sekund před koncem třetí třetiny a Vsetín to zkouší opět v šesti.

59:10

Kern dostal puk do útočného pásma, Gába je znovu v brance.

58:59

Knotek už chtěl vyslat do útoku Machače, ale místo toho mu puk srazil na ofsajd vsetínský hráč. Poslední minuty ubíhají opravdu pomalu.

58:29

Ondráček měl před sebou volný prostor, ale puk vyhodil na zakázané uvolnění. Další vhazování po pravici Michajlova.

57:45

Slávisté vyhazují na zakázané uvolnění a na led jde znovu první formace Vsetína. A opět v šesti hráčích na ledě.

57:26

57:26 Luboš ROB - 5:3

57:26

Vsetín právě vstřelil branku!
Valaši ještě vykřesává naději! Hned po vyhraném vhazování Smetana nabil na ránu z první LUBOŠI ROBOVI, který perfektní střelou vymetl horní růžek Michajlovovy branky. Asistence: Ondřej Smetana a Vít Jonák.

57:22

Vsetín bude hrát přesilovku 6 na 4, stále má totiž odvolaného brankáře.

57:22

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Matyáš Zelingr – 2 min., krosček).

57:09

Vsetín zkusí dát během příštích necelých tří minut tři branky. Pomoct k tomu má i šestý hráč na ledě místo Gáby, který už je na střídačce!

57:09

Oddechový čas pro hosty.

56:38

Machač se prosadil na pravém křídle a šetří pro Slavii cenné vteřiny.

56:07

55:52

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krejčí – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Matouš Venkrbec – 2 min., sekání).

5:3

Branky a nahrávky: 16. T. Knotek (P. Kafka, Kern), 27. Vlček (P. Machač, Jaroslav Brož), 27. Kern (T. Knotek, P. Kafka), 37. P. Kafka (T. Knotek, Poletín), 38. Kružík (Vlček, R. Havel) – 4. R. Půček (Kucharczyk, Klímek), 50. Smetana (A. Zeman, Hořanský), 58. Rob (Smetana, Jonák)

HC Slavia Praha: M. Michajlov (M. Holík) – Daniel Krejčí, Hejda, Barák, Mikuláš Hovorka, Zelingr, R. Havel, T. Duda – J. Doležal (A), Poletín (C), M. Ondráček – T. Pšenička, P. Machač, Kružík – P. Kafka, T. Knotek (A), Kern – R. Všetečka, Vlček, Jaroslav Brož.
Trenér: Jiří Veber

VHK ROBE Vsetín: J. Málek (25. Gába) – Jerofejevs, Ondračka, Smetana, Š. Jenáček, J. Říha, Hryciow, Buchta – Jonák (C), R. Vlach, Rob – R. Půček, Kucharczyk (A), Klímek – Berger, Venkrbec, Hořanský – Gago, Pitule, A. Zeman.
Trenér: Roman Stantien

Rozhodčí: Kostourek, Pilný – Jindra, Štofa