Play-off Chance ligy

VHK ROBE Vsetín – HC Slavia Praha

1:2

konec (0:1, 1:1, 0:0) Stav série: 0:1

10.03.2022, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Čtvrtfinále • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.62 4.7 3.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! První čtvrtfinálový bod získává na Lapači pražská Slavia po skvostném taktickém výkonu ve třetí třetině. Sešívaní předvedli velmi dobrou defenzívu podpořenou spolehlivým výkonem brankáře Michajlova. Pro pražský tým se jedná o první vítězství nad Vsetínem v letošní sezoně. Sešívaní se tak ujímají vedení v sérii 1:0. Vsetín bude mít do zítřejší domácí odvety o čem přemýšlet. Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera.

Střely na branku ve 3. třetině:
11:8
Střely na branku celkem:
25:26 (19:52:16)

59:48

Tyčka vsetínské branky nyní dává domácím poslední naději!

59:37

Vsetínští dolovali puk na hranici brankoviště, Michajlov jej však zalehl a hra je znovu přerušena.

59:26

Vlach předal puk Říhovi, ale ani tentokrát mu nebylo přáno.

58:58

Znovu se píská icing Pražanů.

58:52

Zakázané uvolnění Slavie dává Vsetínu příležitost k usazení v pásmu a opětovnému odvolání Málka.

58:23

Michajlov to nyní udělal chytře, když se obloučkem snažil vyhodit a Smetana se dopustil přihrávky rukou, hra se stěhuje do středu hřiště.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55

Slavii se povedlo osvobodit ze vsetínského sevření.

57:43

Říha pálí jako u Verdunu, tentokrát už musel Michajlov zasahovat.

57:10

Další Říhův pokus byl zablokování, Vsetín nadále drží puk.

56:58

Hra je přerušena, protože puk vyletěl na střídačku hostů.

56:46

Říhovi nesedla střela z voleje, Vsetín však nadále drží pásmo.

56:33

Vsetínská branka je už nyní prázdná, Valaši jdou do akce v šesti!

56:33

Oddechový čas pro domácí.

56:33

Až nyní se Vsetín dostal do útočného pásma a Ondračka pořádně protáhl Michajlova, jenž jeho střelu zachytil v lapačce.

55:34

Slavia nyní vůbec nepouští domácí z obranné třetiny, velmi dobrá hra ze strany hostů.

55:01

Kafkovo nahození byl Málek znovu nucen přikrýt, vhazování před jeho brankou se opakuje.

1:2

Branky a nahrávky: 23. Klímek (D. Březina, R. Půček) – 16. R. Havel (Poletín), 37. Mikuláš Hovorka (T. Duda, Poletín)

VHK ROBE Vsetín: J. Málek (Gába) – Jerofejevs, Ondračka, Smetana, Štach (A), Hryciow, J. Říha, Buchta – Jonák (C), R. Vlach, Rob – D. Březina, Berger, Hořanský – R. Půček, Kucharczyk (A), Klímek – Vítek, Venkrbec, A. Zeman.
Trenér: Stantien

HC Slavia Praha: M. Michajlov (M. Holík) – Daniel Krejčí, Hejda, Barák, Mikuláš Hovorka, Zelingr, R. Havel, T. Duda – J. Doležal (A), Poletín (C), M. Ondráček – P. Machač, Žejdl, Kružík – P. Kafka, T. Knotek (A), Kern – R. Všetečka, Vlček, Jaroslav Brož.
Trenér: Veber

Rozhodčí: Čech, Hucl – Polák, Komínek