2:4

konec (0:0, 0:1, 2:3) Stav série: 0:1

10.03.2022, 17:30 • Kalich Arena Litoměřice • Čtvrtfinále • Kateřina Kubatková

Tipsport: 1.68 4.7 3.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První utkání získali Prostějovští na svou stanu a vedou sérii 1:0. Druhý zápas se odehraje zítra, opět v Kalich Areně, znovu od 18:30. Tímto se s vámi loučím a u dalšího onlajnu na shledanou. (20:28:41)

59:59

59:59 Tomáš JIRÁNEK - 2:4

59:59

Jestřábi právě vstřelili branku!
TOMÁŠ JIRÁNEK zpečetil gólem do prázdné branky finální stav 4:2.
Bez asistence.

59:43

Ondřej Bláha přerušuje hru.

59:21

Karel Klikorka pálil od modré ale pouze do bránícího hráče.

58:24

Jestřábi se osvobozují a drží kotouč u mantinelu za brankou Tomáše Krále. Kališníci zakládají nový útok a Král míří na střídačku!

57:07

Martin Procházka měl na holi vyrovnání, ale jeho střela z pravého kruhu mířila těsně mimo branku!

56:18

Stadion se nevzdává, Patrik Marcel rozehrává z obranné třetiny, Kracík zaváží kotouč do útoku. Na druhou stranu ale míří Rudovský.

55:02

55:02 Robin STANĚK - 2:3

55:02

Jestřábi otáčí skóre na svou stranu. ROBIN STANĚK vypálil z mezikruží a kotouč propadl za Králova záda. Asistence: Tomáš Jáchym.

54:44

Litoměřice v útočném výpadu zastavuje ofsajd, který sudí posoudili jako úmyslný. Vhazuje se tedy před Králem.

53:59

Sihvonen to zkoušel z pravého kruhu ale také bez úspěchu, kališníci si vytvořili velký tlak ale po Králově zákroku skončil kotouč v ochranné síti. Následuje komerční přestávka.

52:34

Jan Holý čeká až jeho spoluhráči dostřídají a zahajuje útočnou výpravu. Před brankou dobře clonil Martin Procházka, žádný gól však nepadl.

51:17

Švec se s pukem probil do útočného pásma, kde o něj hned přišel a hra se opět stěhuje před Bláhu. Kališníci však v útoku také dlouho nevydrželi a Tomáš Král si připsal další parádní zákrok!

51:03

Dnešní utkání sleduje 1050 diváků.

50:14

Nepříjemnou střelu vyslal z mezikruží Holý. Jestřábi se osvobodili a kališníci začínají znovu ze své třetiny.

49:45

Jan Štefka zůstal na chvíli ležet u mantinelu, ledovou plochu ale opouští nakonec po svých bez větších problémů.

49:37

Postup hostů přerušuje přihrávka rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

2:4

Branky a nahrávky: 41. Sihvonen (J. Holý, R. Přikryl), 42. Válek (J. Holý, R. Přikryl) – 37. Rudovský (Jiránek), 46. Jiránek (T. Jáchym, Rudovský), 56. Staněk (T. Jáchym), 60. Jiránek

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Sklíba) – P. Marcel, Ticháček, Výtisk (C), J. Holý (A), Jebavý (A), Klikorka, Martin Böhm – Válek, R. Přikryl, M. Kadlec – Martin Procházka, Kracík, O. Procházka – Berka, J. Jícha, Sihvonen – Křehlík, Rouha, Smola.
Trenér: Bruk

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Husák, Klimíček, Staněk, Vala, P. Krejčí – A. Havlík, Jiránek (A), T. Jáchym – Rudovský, Martin Novák (C), J. Kloz (A) – Mrázek, P. Beránek, T. Koblížek – M. Švec, Podlaha, Štefka – Š. Jelínek.
Trenér: Totter

Rozhodčí: Wagner, Zubzanda – Belko, Kokrment