konec (0:1, 0:0, 0:1)

16.02.2022, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • 46. kolo • Filip Hulín

Tipsport: 1.7 4.8 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je odsud z Kalich Areny vše a u dalších přenosů na shledanou. (20:03:09)
Je konec! Sešívaní vítězí v dnešním zápase 2:0. Stadion si tak připisuje třetí prohru v řadě a už 180 minut nevstřelil gól. Utkání nebylo pro diváka příliš oku lahodící. Vítěznou brankou vstřelil v jedenácté minutě Robin Všetečka.

59:25

Šteiner zblokoval střelu Holého a hosté vyhazují.

58:25

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Vlček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

58:21

Na ledě zůstal ležet Havel, který po chvíli odjíždí na střídačku a vhazovat se bude ve středním pásmu. Stadion to už více jak tři minuty zkouší v šesti a zatím neúspěšně.

57:39

Sešívaní už jsou v plném počtu a proto se píská zakázané uvolnění.

57:12

Znovu vystřelil Holý a z levého kruhu orazítkoval pravou tyč.

56:38

Střela Holého prolétla vedle branky.

55:35

Stadion to zkouší v šesti!

55:28

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tadeáš Hejda – 2 min., hrubost).

53:14

53:14 Lukáš ŽEJDL - 0:2

53:14

Slavia právě vstřelila branku!
Tento gól už ale platí a Sešívaní vedou o dva góly! Krejčí vystřelil od modré a odraženého puku se zmocnil na hranici brankoviště Poletín, který našel u pravé tyče LUKÁŠE ŽEJDLA, jenž doklepl puk do prázdné branky. Asistence: Michal Poletin a Daniel Krejčí.

52:22

Po kontrole videozáznamu rozhodčí gól neuznávají kvůli úmyslnému kopnutí!

52:22

Slavia vstřelila gól, ale vypadalo to na zásah bruslí a rozhodčí se jdou podívat na video!

52:09

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Kracík – 2 min., podrážení).

51:31

51:28

Stadion už více jak 150 minut nedal gól a tato nelichotivá série bude pokračovat i po této přesilové hře.

50:40

Hauser nabízel puk před branku na Válka, ale přihrávka byla zblokovaná.

0:2

Branky a nahrávky: 11. R. Všetečka (Mikuláš Hovorka, Barák), 54. Žejdl (Poletín, Daniel Krejčí)

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Sklíba) – P. Marcel, Martin Böhm, Výtisk (C), J. Holý, Jebavý, Klikorka, Černohorský – Válek, R. Přikryl, O. Procházka – J. Jícha, Kracík, Martin Procházka – Hauser, Berka, Sihvonen – Křehlík, Rouha, D. Soukup.
Trenér: David Bruk

HC Slavia Praha: M. Michajlov (M. Holík) – Daniel Krejčí, Hejda, Barák, Mikuláš Hovorka, Zelingr, R. Havel – P. Kafka, T. Knotek, Kern – J. Doležal, Poletín (C), M. Ondráček – P. Machač, Žejdl, Kružík – R. Všetečka, Vlček, Šteiner – Jaroslav Brož.
Trenér: Jiří Veber

Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Horažďovský, Hnát

10:53 SLA 0:1 R. Všetečka (Mikuláš Hovorka, Barák)
52:09 LTM 2 Kracík, podrážení
53:14 SLA 0:2 Žejdl (Poletín, Daniel Krejčí)
55:28 SLA 2 Hejda, hrubost
58:25 SLA 2 Vlček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu