2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

16.02.2022, 17:30 • RT TORAX ARENA • 46. kolo • Klára Bártková

Tipsport: 2.1 4.6 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poruba dnešní utkání zvládla a bere důležité 3 body. Na branku si diváci museli počkat až do 28. minuty, kdy prostějovského gólmana propálil Jakub Husa. Zápas byl vyrovnaný a Prostějov měl několik šancí na vyrovnání, nicméně Brízgala dnes porubskou branku uzamkl. Necelé dvě minuty před koncem zápasu poslal puk do odkryté brány Pavel Jenyš. Poruba tedy vítězí 2:0. (19:49:48)

59:55

Vhazování před Brízgalou pro Porubu, Žovinec bere puk za bránu, kde počká, než uplynou poslední sekundy.

59:53

Velký závar před Brízgalou, ten ale kotouč přikryl.

Poruba právě vstřelila branku!
Domácí zblokovali prostějovskou střelu a získali kotouč, se kterým pak PAVEL JENYŠ prošel mezi prostějovskými hráči a zakončil do odkryté klece. Asistence: Martin Réway a Michal Barinka.

57:55

Po přihrávce Jáchyma střílel Račuk, ale zlomil hůl.

57:54

Hosté to zkouší v šesti.

57:28

Za nesportovní chování je vyloučen porubský Voráček.

56:55

Poruba si přihrává v pásmu, ke střele se ale zatím nedostává.

55:39

Krejčí těžce odjíždí z ledu.

55:25

Hosté musí vyjet z pásma, jinak by se pískal ofsajd.

55:10

Račukova rána proletěla nad bránou.

54:14

Po špatném přechodu Prostějova se píská ofsajd.

53:41

Kloz se několikrát snažil překonat Brízgalu, ten je ale stále bezchybný.

52:41

Jáchym začíná zpoza vlastní brány.
Dnešní utkání sleduje 695 diváků.

2:0

Branky a nahrávky: 28. Husa (Vachovec, Žovinec), 59. Jenyš (Réway, Michal Barinka)

HC RT TORAX Poruba 2011: Brízgala (Muštukovs) – Husa, Žovinec, Michal Barinka, T. Voráček, Urbanec (C), Hajný – Stloukal, R. Toman, Hrníčko – Gřeš, Vachovec (A), Jenyš (A) – Guman, Réway, Bitten – Pořízek, Korkiakoski, Marek Špaček – Kanko.
Trenér: Jiří Režnar

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Husák, Klimíček, P. Krejčí, A. Havlík, Vala, Zajíc – P. Beránek, T. Jáchym, Mrázek – Martin Novák (C), J. Kloz (A), M. Švec – Jiránek (A), Račuk, Rudovský – Štefka, T. Koblížek, Š. Jelínek.
Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Jechoutek, Čáp – Kučera, Blažek