13.02.2022, 15:00 • Tottenham Hotspur Stadium • 25. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.72 3.71 5.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:58:06)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 5:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:13.
Je konec. Wolverhampton Wanderers zvítězil na půdě Tottenhamu Hotspur 2:0!
Do zápasu hosté vstoupili fantasticky, neboť se už v 6. minutě prosadil Raúl Jiménez. V 18. minutě to bylo už 2:0 pro Wanderers, neboť se Leander Dendoncker dostal do zakončení po chybě soupeře a proměnil. Ve 36. minutě mohl zvýšit náskok Podence, ale jeho ránu vyrazil Lloris.
V 53. minutě se Jiménez ocitl v dobré šanci, ale jeho pokus zlikvidoval Lloris. O čtyři minuty později se Kane dostal do šance, ale José Sá byl připraven. V 66. minutě byl Tottenham nejblíž gólu, ale tvrdá rána Winkse trefila tyč. V 77. minutě pálil Kulusevski těsně vedle. Před koncem zápasu ještě José Sá vytáhl hlavičku Romera.

90+5

90+4

Rodrigo Bentancur ještě vidí žlutou kartu za další faul díky své frustraci.

90+3

Ani Son Hung-min nyní nedokázal vymyslet nic nebezpečného.

90+2

Chyba hostujícího brankáře, ale Steven Bergwijn nedokázal dostat míč do prázdné svatyně, neboť obrana Wolves byla opět rychle za balónem a zblokovala jeho pokus.

90+1

Wolverhampton drží míč daleko od své svatyně a je skoro jisté, že tři body si vlci Tottenham Hotspur Stadium odvezou.

90

Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

89

89. José Sá vyrazil hlavičku Romera nad bránu!

89

Po centru z rohu se Cristian Gabriel Romero opřel do zakončení hlavou, ale José Sá předvedl skvělý zákrok!

88

Harry Kane se sice dostal ke hlavičce po centru, ale jeho pokus byl sražen obranou do zámezí.

86

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Fábio Silva.

86

Son Hung-min se dostal ke střele, ale jeho sražený pokus končí opět v moci brankáře Josého Sá.

85

Opět je to ze strany domácích velmi kostrbaté a také nepřesné, ovšem Tottenham bude pokračovat ve snažení za vyrovnáním rohovým kopem.

84

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Luke Cundle, přichází Trincão.

83

Série nepřesností z obou stranu a následná střela Harryho Kanea letěla vysoce nad bránu soupeře.

82

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Matt Doherty, přichází Emerson.

81

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Hwang Hi-čchan.

80

Nélson Semedo dokázal zblokovat další pokus o centr soupeře a následuje rohový kop domácích z levé strany.

78

Opět hosté dostali míč do bezpečí a následuje autové vhazování kohoutů na polovině soupeře.

77

77. Kulusevski vypálil těsně vedle pravé tyče!

77

Ben Davies dokázal vyhrát hlavičkový souboj a Dejan Kulusevski tak pálil zpoza vápna, ale jeho pokus zamířil těsně vedle pravé tyče!

76

Kohouti stále marně dobývají svatyni soupeře a obrana Wanderers je opravdu velice kompaktní a stěže se jí dávají góly, což zažil nejeden anglický celek.

75

Son Hung-min se znovu dostal do vápna soupeře, ale tam byl odzbrojen od míče soupeřem.

73

Harry Kane našel Sona Hung-mina, který se ocitl v zajímavé pozici, ale také v ofsajdu.

71

Dejan Kulusevski poslal soupeře k zemi nedovoleně a uviděl také žlutou kartu.

71

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Steven Bergwijn.

70

Vlci se dostali do rychlého útoku a Rayan Aït-Nouri pálil z levé strany, ovšem jeho pokus minul bránu soupeře.

69

Posledních deset minut má Tottenham držení míče 70 % času, ovšem stav je stále pro kohouty nepříznivý.

68

Lucas Moura nyní zahrál rukou, kterou zblokoval přihrávku soupeře a uviděl žlutou kartu.

68

Son Hung-min se ujal přímého kopu, ovšem jeho pokus byl zblokován zdí a následuje rohový kop kohoutů.

67

Následně přišel faul Rayana Aït-Nouriho a Tottenham získal přímý kop z velmi dobré pozice. Hostující hráč navíc uviděl žlutou kartu.

66

66. Pumelice Winkse trefila tyč!

66

Následný centr odvrátila obrana soupeře a Harry Winks se opřel do míče z dvaceti metrů, ale jeho lehce tečovaná střela orazítkovala tyč!

65

Nyní se ozvala píšťalka sudího, jelikož přišel faul Rayana Aït-Nouriho a Tottenham získal volný kop z pravé strany, který může být hodně nepříjemný.

64

Kohouti se snažili odcentrovat z pravé strany, ale další míč byl sražen a následně jej odhlavičkoval Leander Dendoncker do bezpečí.

63

Nyní hra opět pokračuje a Wolves kombinují ve středu hrací plochy.

61

Wolves nyní bezpečně drží míč a posléze přišel faul Rodrigo Bentancura ve středu hrací plochy.

60

Hodina utkání je za námi a Wolverhampton stále vede nad Tottenhamem 2:0.

58

Po rohovém kopu se kohouti znovu snažili dostat do zakončení, ale José Sá byl opět připraven a tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího.

57

57. José Sá vychytal zakončení Kanea!

57

Harry Kane se dostal na levé straně vápna do zakončení, ale José Sá předvedl dobrý důležitý zákrok a drží nadále čisté konto!

56

Son Hung-min se snažil dostat do zakončení po skvělé přihrávce, ale obrana Wolves ukázala svou fantastickou pověst a zastavila míč.

55

Daniel Podence nyní leží na trávníku a drží se za lýtko po souboji s Bentancurem, ovšem bude moct pokračovat bez ošetření.

54

Další ztráta na straně domácích, ale centr Podenceho našel pouze soupeře. Kohouti ale dlouho u míče nezůstali.

53

53. Jiménez tentokrát nepřekonal Llorise!

53

Davinson Sánchez se dopustil obrovské chyby, kdy jeho přihrávka našla pouze Luke Cundleho a ten vyslal do velké šance Raúla Jiméneze, ovšem ten byl natěsno bráněn Daviesem a následně jej vychytal Hugo Lloris!

52

Rodrigo Bentancur nyní dostal míč pouze do zámezí a hosté budou pokračovat autovým vhazováním.

51

Znovu se kohouti snažili něco vymyslet centrem ze strany, ale to je stále málo a obrana Wolves si ví rady.

50

Harry Kane se ujal exekuce přímého kopu, ale jeho pokus letěl přímo do rukou připraveného gólmana a Wolves tak pokračují ve dvoubrankovém náskoku.

49

Posléze ale přišel rychlý brejk Tottenhamu, kdy vyrazil s míčem dopředu Son Hung-min, ale toho podle sudího nedovoleně zastavil Rúben Neves a následuje přímý kop z dobré pozice.

48

Rúben Neves využil chyby soupeře a nakonec celou akci také zakončoval, ovšem jeho pokus trefil domácího hráče a následuje rohový kop.

47

Do druhé půle neudělal žádný z trenérů změnu a jediné střídání tak je na straně Tottenhamu ve 28. minutě.

Fauly: 6:5
První polovina utkání je za námi a Wolves vedou na půdě Tottenhamu poměrem 2:0. Do zápasu hosté vstoupili fantasticky, neboť se už v 6. minutě prosadil Raúl Jiménez. V 18. minutě to bylo už 2:0 pro Wanderers, neboť se Leander Dendoncker dostal do zakončení po chybě soupeře a proměnil. Ve 36. minutě mohl zvýšit náskok Podence, ale jeho ránu vyrazil Lloris. Domácí si vypracovali tři střely na bránu, ale ani jedna nebyla nijak nebezpečná.

45+3

45+3

Harry Kane se na konci nastavení dostal ke hlavičce po centru z pravé strany, ale jeho pokus letěl pouze doprostřed brány a přímo do rukavic Josého Sá.

45+2

Hosté se snažili něco vymyslet centrem Podenceho z pravé strany, ale ten byl trochu přetažený a proletěl šestnáctkou na druhou stranu.

45+1

Zhruba po dvou minutách se konečně rozehrál rohový kop, který letěl na přední tyč kde se snažil zakončit Lucas, ale minul.

45

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

45

Ještě předtím ale musí být ošetřen Daniel Podence, který zůstal ležet po souboji se Sonem.

44

Ben Davies se snažil odcentrovat z levé strany do vápna, ale jeho pokus byl sražen do zámezí a následuje rohový kop Tottenhamu.

42

Harry Winks posunul míč Sonovi, který ještě chtěl najít na levé straně spoluhráče Kulusevského, ale obrana Wolves už balón zastavila a odkopla.

41

Kohouti mají opět míč na svých kopačkách, ale sami moc nevědí kudy dopředu a drží jej pouze ve své obranné řadě.

40

Harry Kane se ocitl v zajímavé příležitosti, ale zpracování míče mu trvalo dlouho a následně mu obrana soupeře odkopla balón do bezpečí.

39

Následný centr Podenceho z pravé strany vápna skončil pouze na hlavě Dohertyho a Tottenham získal míč zpět.

38

Dejan Kulusevski se sice dostal k odraženému míči uvnitř vápna, ale ta byla zblokována hostujícím obráncem a Wolves už jdou do rychlého brejku.

37

Son Hung-min zatím dělá obraně soupeře největší problémy, ale stále je to málo a proto také další přízemní pokus korejského útočníka končí v moci brankáře.

36

36. Střela Podenceho skončila na skvělém zákroku Llorise!

36

Hugo Lloris se znovu musel pořádně protáhnout po střele Daniela Podenceho, který pálil z první zpoza šestnáctky do levé části branky!

35

Rayan Aït-Nouri se šikovně prodral mezi dvěma bránícími hráči, ale ten třetí už byl na něj moc, ovšem Wolves zůstávají na míči.

34

Daniel Podence byl odzbrojen na polovině soupeře a Wolves se nyní nemohou dostat ze své poloviny hlouběji k bráně Llorise.

33

Son Hung-min dokázal z levé strany vápna dostat míč před bránu, kde si sbíhal Harry Kane, ale José Sá fantasticky vykopl balón do bezpečí. Anglický kanonýr se ovšem nacházel na hranici ofsajdu a situace by se určitě přezkoumávala.

32

Lucas našel svou přihrávku pouze Rúbena Nevese, ale Wolves se tentokrát nedostali do žádného brejku a Tottenham je zpět u míče.

31

Opět hosté rozehrávají ze své pověstné obrany a v posledních pěti venkovních zápasů inkasovali pouhé dva góly!

30

Půl hodina utkání je za námi a Wolverhampton vede nad půdě Tottenhamu 2:0. Kohouti mají před sebou obrovskou výzvu a musí vstřelit alespoň dvě branky druhému nejlépe bránícímu celku Premier League.

29

Lucas Moura se snažil projít po pravém křídle, ale nakonec se ocitl jen v ofsajdovém postavení a další útok Tottenhamu je zmařen.

28

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Ryan Sessegnon, přichází Dejan Kulusevski.

28

Nakonec přišla menší chyba také v obraně hostů, když si Son Hung-min už podruhé nebezpečně naběhl za obranu a José Sá vyběhl, ovšem míčem trefil právě domácího útočníka. Obrana Wolves se ale posléze dostala k balónu a odkopla jej do bezpečí.

28

Následný centr ale končí bezpečně v rukou brankáře Hugo Llorise a kohouti si mohou odpočinout od náporu soupeře.

27

Následně přichází nedovolený zákrok Ryana Sessegňona a vlci budou z pravé strany zahrávat volný kop.

26

Rayan Aït-Nouri místo centru posunul míč trochu zpět a Wolves kombinují na polovině kohoutů.

25

Na střídačce Tottenhamu se už chystá ke střídání a do hry půjde Dejan Kulusevski. Antonio Conte tak je hodně nespokojený v první třetině tohoto utkání.

23

Nyní přišel faul ze strany Tottenhamu, kterému se zatím vůbec nedaří něco vymyslet.

22

22. Lloris vyrazil pokus Jiméneze!

22

Další chyba Tottenhamu a Raúl Jiménez se ocitl ve velmi dobré pozici, ovšem jeho pokus na 3:0 zlikvidoval Hugo Lloris!

20

Romain Saïss měl před sebou na levé straně otevřený prostor, ale nedokázal vymyslet nic nebezpečného, každopádně Wolves získali alespoň rohový kop.

19

Harry Kane se snažil něco vymyslet střelou z dálky, ale jeho pokus letěl vysoce nad bránu soupeře.

18

18. Leander DENDONCKER - 0:2

18

Wolves právě vstřelili branku!
A je to 2:0 pro hosty po velké chybě domácí obrany! Hugo Lloris poslal velmi špatnou přihrávku Daviesovi, který ale rovněž katastrofálně nakopl míč k soupeři. Posléze se dostal Daniel Podence uvnitř vápna ke střele, která se poodrážela a skončila na tyči, ovšem následně se do souboje uvnitř vápna vřítil LEANDER DENDONCKER a zakončil do odkryté brány.

17

Son Hung-min si naběhl za obranu, ale situaci nevyřešil moc dobře, když si míč šteloval na levou nohu a jeho následný pokus neměl razanci a letěl pouze doprostřed.

16

Hostům se opět podařilo sáhnout do rozehrávky soupeře a málem z toho byl rychlý brejk, ovšem tentokrát vlkům nepřálo štěstí.

15

Harry Kane ustál hned dva souboje na pravé straně, ale nakonec si s ním obrana Wolves opět poradila a odzbrojila jej od balónu.

14

Ovšem standardní situace se kohoutům vůbec nepovedla a vlci tak skoro zadarmo získali míč na své kopačky.

13

Tentokrát se Romain Saïss dopustil faulu na své polovině, když poslal k zemi Lucase a Tottenham bude zahrávat volný kop.

12

Kohouti se snaží něco vymyslet postupnou kombinací na své polovině, ale soupeř vyčkává a zbytečně nepresuje.

10

Tottenham to dnes bude mít velmi těžké, protože Wolves moc gólů nedostávají, konkrétně obdrželi ve 22 zápasech pouze 17 branek. Lépe už na tom je jenom první Manchester City.

9

Harry Kane to zkoušel centrem z pravé strany, ale jeho pokus zblokovala obrana Wolves. Po chvíli už přišel míč do vápna, ale ten vyboxoval José Sá.

8

Pokus o rychlou odpověď kohoutů, ale centr z levé strany proletěl vápnem pouze do zámezí.

6

6. Raúl JIMÉNEZ - 0:1

6

Hosté jdou už v šesté minutě do vedení! Krátce po volném kopu se k míči dostal před vápnem Rúben Neves a vypálil, jeho pokus vyrazil Lloris k Dendonckerovi, který se snažil zakončit hlavou, ale také jeho pokus možná zbytečně vyboxoval domácí gólman pouze k nohám RAÚLA JIMÉNEZE, který zakončil přesně k pravé tyči.

5

Raúl Jiménez se snažil vysunout Daniela Podenceho, ale k míči měl daleko blíž brankář Hugo Lloris. Zatím je to na začátku utkání spíše taková vyčkávaná a nákopy na náhodu.

4

Kohouti se snažili přesunout hru na levou stranu, ale míč z kopačky Harryho Winkse našel soupeře, ovšem ten nic nevymyslel a Tottenham získal autové vhazování.

3

Míč končí pouze v zámezí, neboť Matt Doherty zblokoval přihrávku soupeře, ale míč mu utekl mimo hrací plochu.

2

Obrana Wolves je zatím velmi pečlivá a ani další nákop Tottenhamu nepřinesl nic nebezpečného.

1

Lucas Moura dostal přihrávku na pravou stranu vápna a snažil se najít před bránou Kanea, ovšem míč ulovila obrana Wolves.

1

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Romero, D. Sánchez, B. Davies – Doherty, Winks, Bentancur, R. Sessegnon – Lucas Moura, Kane, Son Hung-min.
Náhradníci: Gollini – Bergwijn, Emerson, Kulusevski, P.-E. Höjbjerg, Reguilón, Rodon, Scarlett, White.
Trenér: Antonio Conte

Wolverhampton Wanderers: J. Sá – Kilman, Coady (C), Saïss – N. Semedo, Dendoncker, Neves, Cundle, Aït-Nouri – Jiménez, Podence.
Náhradníci: Ruddy – Gomes, Hoever, Hwang Hi-čchan, Chiquinho, J. Castro, Marçal, F. Silva, Trincão.

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers se aktuálně nachází na 8. pozici se 34 body a skóre 19:17. Po třetí výhře v řadě, kdy zvítězil 2:1 na půdě Brentfordu se Wolves utkal doma s Arsenalem.
O vítězství Gunners rozhodl ve 25. minutě stoper Gabriel, k němuž po hlavičce Whitea posunul míč Lacazette, na Brazilce už čekala poměrně jednoduchá práce. Kanonýrům zkomplikoval v 69. minutě cestu za vítězstvím Gabriel Martinelli, jenž si za dva různé fauly nechal dát dvě žluté karty a zamířil předčasně do sprch. Hosté nicméně udrželi zásluhou výborně pracující defenzivy a nechybujícího Ramsdalea vítězství až do závěrečného hvizdu.
Nejlepšími střelci jsou se 4 góly Jiménez a Hwang Hi-čchan.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur je momentálně na 7. místě se 36 body a skóre 28:27. Po prohře 0:2 na půdě Chelsea se představil doma proti Southamptonu.
Southampton byl výrazně lepší v prvním poločase, který ale skončil jen 1:1, po změně stran pak ve vyrovnaném souboji dokonce prohrával, deset minut před koncem ale během tří minut po dvou skvělých centrech Warda-Prowseho skórovali Elyounoussi a Adams, čímž rozhodli o výhře Southamptonu 3:2. Nejlepším střelcem je s 9 góly Son.
Ve 25. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Tottenham Hotspur a Wolverhampton Wanderers. Naposled se spolu tato mužstva utkala v září na půdě Wolves, kde se nakonec šlo do penalt, které Hotspurs zvládli lépe a zvítězili 3:2. Dnes se bude bojovat na Tottenham Hotspur Stadium. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Friend a jeho asistenti Holmes a Beck. Úvodní výkop je naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.