Francouzská Ligue 1 McDonald’s

FC Nantes – Stade de Reims

1:0

konec (1:0)

13.02.2022, 15:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • 24. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.32 3.06 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

FC Nantes udrželo vedení 1:0, které zajistil povedenou ránou v prvním poločase Moses Simon. Hosté od 14. minuty hráli bez vyloučeného Júnise Abdulhamídy. (16:51:34)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:7.

90+2

90+1

Hosté mají míč pod kontrolou, ale nemohou se na polovině soupeře propracovat do výraznější šance.

90+1

Dvě minuty uvidíme nad rámec základních devadesáti.

90

Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik sudí nastaví.

88

Nantes díky takticky velmi dobrému výkonu stále drží těsné vedení, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

87

Reims se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, kde kombinuje, ale nemůže se dostat do střelecké pozice.

85

Willem Geubbels to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale jeho rána byla hodně nepovedená. Míč končí výrazně mimo branku.

82

Necelých deset minut hry nás dělí od konce druhého poločasu, domácí celek stále vede 1:0 díky povedené ráně Simona z prvního poločasu.

81

Rohový kop rozehrávali hosté, ale k zakončení hlavou se nikdo v modrém nedostal.

80

Hostující brankář Predrag Rajković rychle rozehrál od své branky a pokoušel se vypracovat rychlý brejk pro své spoluhráče.

78

Stade de Reims se pokouší hrát aktivně, ale v deseti to mají hosté proti dobře hrajícímu soupeři hodně náročné.

78

Fotbalisté ve žlutém, tedy domácí, se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, Nantes hraje aktivně a tlačí se do zakončení.

76

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí hráči pokračují v aktivní hře a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

76

Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Fraser Hornby.

75

Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Alexis Flips, přichází Mitchell van Bergen.

74

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Willem Geubbels.
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Moses Simon, přichází Jean-Kévin Augustin.

73

Nathanaël Mbuku se pokoušel po centru před branku dostat do zakončení, ale zakončení hlavou nebylo vůbec povedené.

1:0

konec (1:0)

Branky: 17. Simon

Karty:   53. Girotto (NAT) – 16. Realizační tým (REI)   15. J. Abdulhamíd (REI)

FC Nantes: Lafont – D. Appiah, Castelletto, Pallois – Fábio (20. Coco), Girotto, Chirivella, Merlin – Kolo Muani (74. Geubbels), Simon (74. Augustin) – Blas.
Náhradníci: Petrić – Augustin, Bukari, Coco, Corchia, Cyprien, Geubbels, Pereira De Sa, Ch. Traoré.

Stade de Reims: P. Rajković – Locko (20. Adeline), Busi, Faes, J. Abdulhamíd, Konan (62. Sissoko) – Mbuku (76. Hornby), Matusiwa, Munetsi, Flips (75. van Bergen) – Ekitike.
Náhradníci: Diouf, Penneteau – Adeline, Doumbia, Hornby, Kebbal, Sissoko, van Bergen.