13.02.2022, 15:00 • Tottenham Hotspur Stadium • 25. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.72 3.71 5.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:58:06)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 5:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:13.
Je konec. Wolverhampton Wanderers zvítězil na půdě Tottenhamu Hotspur 2:0!
Do zápasu hosté vstoupili fantasticky, neboť se už v 6. minutě prosadil Raúl Jiménez. V 18. minutě to bylo už 2:0 pro Wanderers, neboť se Leander Dendoncker dostal do zakončení po chybě soupeře a proměnil. Ve 36. minutě mohl zvýšit náskok Podence, ale jeho ránu vyrazil Lloris.
V 53. minutě se Jiménez ocitl v dobré šanci, ale jeho pokus zlikvidoval Lloris. O čtyři minuty později se Kane dostal do šance, ale José Sá byl připraven. V 66. minutě byl Tottenham nejblíž gólu, ale tvrdá rána Winkse trefila tyč. V 77. minutě pálil Kulusevski těsně vedle. Před koncem zápasu ještě José Sá vytáhl hlavičku Romera.

90+5

90+4

Rodrigo Bentancur ještě vidí žlutou kartu za další faul díky své frustraci.

90+3

Ani Son Hung-min nyní nedokázal vymyslet nic nebezpečného.

90+2

Chyba hostujícího brankáře, ale Steven Bergwijn nedokázal dostat míč do prázdné svatyně, neboť obrana Wolves byla opět rychle za balónem a zblokovala jeho pokus.

90+1

Wolverhampton drží míč daleko od své svatyně a je skoro jisté, že tři body si vlci Tottenham Hotspur Stadium odvezou.

90

Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

89

89. José Sá vyrazil hlavičku Romera nad bránu!

89

Po centru z rohu se Cristian Gabriel Romero opřel do zakončení hlavou, ale José Sá předvedl skvělý zákrok!

88

Harry Kane se sice dostal ke hlavičce po centru, ale jeho pokus byl sražen obranou do zámezí.

86

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Fábio Silva.

86

Son Hung-min se dostal ke střele, ale jeho sražený pokus končí opět v moci brankáře Josého Sá.

85

Opět je to ze strany domácích velmi kostrbaté a také nepřesné, ovšem Tottenham bude pokračovat ve snažení za vyrovnáním rohovým kopem.

84

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Luke Cundle, přichází Trincão.

83

Série nepřesností z obou stranu a následná střela Harryho Kanea letěla vysoce nad bránu soupeře.