12.02.2022, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 1.94 4.38 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

John Gibson (ANA) – 23 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,2%, odchytal 59:07
Chris Driedger (SEA) – 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 59:21

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání

1. Jordan Eberle (SEA) – 1+0
2. Isac Lundeström (ANA) – 2+0
3. Ryan Donato (SEA) – 2+0 (06:39:16)
Seattle Kraken vyhrává tento zápas gólem v čase 58:18, kdy se prosadil Jordan Eberle. Ducks hráli aktivně ve třetí třetině, ale nedokázali se prosadit, hosté naopak ano. Body berou hosté.

59:40

Zakázané uvolnění se nepíská, domácí musí do své branky rozehrávat.

59:18

Hosté vyhodili do středního pásma.

59:06

Domácí hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:18

58:18 Jordan EBERLE - 3:4

58:18

Seattle právě vstřelil branku!
Po bleskové akci se hostující celek dostává do vedení. JORDAN EBERLE dostal před branku přihrávku do jízdy a uspěl střelou na vzdálenější tyč.. Asistence: Riley Sheahan a Mark Giordano.

58:00

Už sledujeme hru pět na pět, probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13

Haydn Fleury rozehrává od své branky, nikam se nežene. Domácí zodpovědně brání.

56:20

Sledujeme hru čtyři na čtyři, do zakončení se dostal Mark Giordano. Ale jeho rána nebyla důrazná.

55:57

Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Vince Dunn – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Trevor Zegras – 2 min., sekání).

55:57

Trevor Zegras byl faulovaný.

55:32

Chris Driedger kryje kotouč po střele soupeře, vhazovat se tak bude v domácím útočném pásmu. Velkých šancí mnoho není.

54:36

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, zatím stále platí vyrovnaný stav.

54:25

John Gibson kryje kotouč, přerušuje hru, bude se vhazovat.

54:00

Alexander Wennberg se sice propracoval do útočného pásma, ale odražený kotouč nedokázal vybojovat. Akce Krakenů tedy končí.

53:04

Jeden z hostujících hráčů, Adam Larsson, vypálil od modré čáry. Jeho pokus tak tak dokázal domácí brankář John Gibson vyrazit.

52:03

Domácí vybojovali puk a a rychle otočili hru, následně byla akce Ducks zblokovaná.

51:41

26:25, střelecky je zápas prakticky vyrovnaný a i skóre ukazuje nerozhodný stav.

50:40

Mark Giordano pálil od modré čáry, puk kryje John Gibson. Komerční přestávka.

50:20

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek se musí bránit tlaku soupeře. Hosté jsou aktivnější.

49:45

Seattle rychel rozehrál od své branky, následně se strhla potyčka.

49:02

Špatná domácí rozehrávka, píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v útočném pásmu Krakenů-.

47:25

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, aktuálně je skóre vyrovnané 3:3. Domácí mají buly v útočném pásmu.

47:20

Domácí rána byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou, komerční přestávka.

46:34

Troy Terry si vybruslil před branku, ale jeho bekhendová střela byla hodně nepovedená.

46:04

Hraje se rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Domácí hráči mají více ze hry.

45:48

Jamie Drysdale se propracoval do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus kryje připravený Chris Driedger. Bude se vhazovat.

44:50

Domácí se sice dostali do útočného pásma, ale nedokázali před brankou nic vymyslet. Směr hry se tedy rychle otáčí.

43:23

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Na nějakou výraznější šanci ve třetině zatím čekáme.

42:00

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme už hru pět na pět. Hosté přesilovku neproměnili.

40:56

John Gibson kryje tvrdou ránu, kterou vyslal z dobré pozice hostující Jared McCann. Bude se vhazovat.

40:22

Vyrovnaný zápas pokračuje třetí třetinou, kterou zahájil hostující celek v početní výhodě.

40:01

40:00

39:50

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., nedovolené bránění).

39:40

John Gibson byl u tyče připravený a dokázal si poradit s nahozením soupeře.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

38:31

Cam Fowler s vypětím všech sil udržel kotouč v útočném pásmu. Následně přesilovka končí.

38:09

Seattle Kraken vyhazuje přes všechny čáry, domácím se tato přesilovka příliš nedaří.

37:32

Domácí celek hraje nyní přesilovku, ale nemůže se stabilněji prosadit v útočné třetině.

37:05

John Gibson si připsal během několika vteřin tři důležité zákroky proti střelám soupeře. Seattle sehrál nyní velmi dobrou pasáž hry, ale prosadit se nedokázal.

36:49

Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Morgan Geekie – 2 min., hákování).

35:51

Hra je přerušená, kotouč se zastavil z venkovní strany na síti. Bude se vhazovat.

35:30

Přesilovku si v závěru druhé třetiny zahraje hostující celek, který se rychle dostal do útočného pásma.

35:00

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (John Gibson – 2 min., hrubost). Trest odpyká Trevor Zegras.

35:00

Před domácí brankou se strhla potyčka, uvidíme, jak si sudí vyřeší.

33:35

33:35 Ryan DONATO - 3:3

33:35

Po rychlé akci je znovu vyrovnáno, prosazuje se po chybě domácí obrany RYAN DONATO. Puk k němu propadl, a pak jej dokázal v pohodě zpracovat a poslat na branku. Asistence: Yanni Gourde.

33:19

Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

32:40

Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme aktivní hru domácích, kteří střelecky vedou 21:14.

32:05

Trevor Zegras to vzal na sebe, jeho tvrdá rána bez přípravy končí výrazně mimo branku.

30:22

Austin Czarnik pálil z dobré pozice před brankou, jeho tvrdá rána končí vedle. Gólman Ducks zasahovat nemusel.

29:52

Chris Driedger nyní sérií skvělých zákroků podržel své spoluhráče, dobře to sehráli domácí, ale své velké šance neproměnili.

28:33

28:33 Rickard RAKELL - 3:2

28:33

Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí celek se v přesilovce dostává do vedení. Jamie Drysdale vypálil od modré čáry, jeho dobrý pokus před brankou nechytatelně tečoval RICKARD RAKELL. Asistence: Jamie Drysdale a Trevor Zegras.

27:53

Trevor Zegras se dostal k odraženému puku a měl před sebou volnou část branky. Jeho křížná střela však minula cíl. Chris Driedger se jen otáčel za kotoučem. Ten nakonec končí vedle.

27:35

Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Yanni Gourde – 2 min., sekání).

27:02

Ducks se pokoušeli rychle přidat další branku, ale obrana Krakenů byla nyní pozorná.

25:34

25:34 Isac LUNDESTRÖM - 2:2

25:34

Domácí celek vyrovnává stav zápasu, po rychlé akci se k puku dostal ISAC LUNDESTRÖM. Před brankou přijal puk a rychle ho poslal k tyči. Brankář si ho pak srazil do branky. Asistence: Derek Grant.

25:10

13:9, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější je domácí celek, který si vypracoval další šanci. Cam Fowler minul branku.

24:23

Hosté otáčejí směr hry, ale přechod do útočného pásma nevyšel podle jejich představ, píská se ofsajd.

23:13

Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, ale na branku vypálit nedokázali.

22:58

Domácí brankář přerušuje hru, kryje kotouč a vhazovat se bude před jeho brankou.

22:12

Sam Steel si sjel před branku, ale spoluhráči mu přihrát nedokázali. Zajímavou akci domácí neproměnili.

21:48

Sam Steel vedl zajímavou akci, dostal se do střelecké pozice, ale obrana byla připravená.

20:15

Vhazovat se bude před domácí brankou, hosté vstoupili do druhé třetině aktivní hrou.

20:01

Hostující celek vede po první třetině na ledě Anaheimu 2:1. Uvidíme, jak v další části zápasu odpoví domácí tým.

20:00

19:45

Ještě jedno vhazování, buly před domácí brankou, John Gibson musí být pozorný.

19:35

V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina.

18:14

Austin Czarnik se dostal po rychlé akci do dobré střelecké pozice, jeho ránu z kruhu kryje domácí brankář. John Gibson podržel puk, bude se vhazovat.

18:00

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme aktivní hru domácích, kteří se pokouší vyrovnat. Buly před brankou Seattlu.

16:50

8:4, střelecky je aktivnější domácí celek, který se žene za vyrovnáním, ale hostující obrana v čele s brankářem byla pozorná.
Domácím nelze upřít snahu o vyrovnání, Ducks hrají aktivně, Jakob Silfverberg měl dvě dobré střelecké pozice, ale brankáře nepřekonal. Komerční přestávka.

15:40

Ryan Getzlaf byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale s jeho pokusem si celkem snadno poradila obrana Seattlu.

14:41

14:41 Vince DUNN - 1:2

14:41

Hostující celek si znovu bere vedení zpět. Gourde našel výbornou přihrávkou zcela volného spoluhráče, a tak mohl VINCE DUNN zakončovat do prázdné branky. Asistence: Yanni Gourde a Calle Järnkrok.

13:18

Isac Lundeström se šikovně zmocnil puku v útočném pásmu, následně ho poslal před branku, kde tušil spoluhráče, ale ten vypálit nedokázal.

12:55

Jordan Eberle se po pěkné individuální akci dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář.

12:09

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Krakenů, hosté nyní špatně rozehráli.

11:03

Cam Fowler to zkoušel středem, ale neměl dostatek rychlosti, aby si dokázal poradit s obranou soupeře. Akce Ducks tak končí.

10:27

Domácí špatně rozehráli od své branky, do útočného pásma se tým stabilněji nedostal.

10:01

Adam Larsson rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

08:19

Jamie Drysdale vypálil a jeho pokus v pohodě kryje hostující brankář. Chris Driedger podržel své spoluhráče.

08:02

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, následně rána od modré čáry končí vedle.

07:11

Po komerční přestávce sledujeme hru pět na pět. Domácí hokejisté se pokouší získat vedení v tomto zápase.

06:04

3:2, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou domácí hokejisté, kterým se podařilo vyrovnat.

02:12

02:12 Isac LUNDESTRÖM - 1:1

02:12

Po rychlé akci je vyrovnáno a prosazuje se domácí celek. Před brankou zůstal volný ISAC LUNDESTRÖM, který dostal přihrávku a poslal puk mimo dosah brankáře soupeře. Asistence: Jakob Silfverberg a Jamie Drysdale.

02:02

Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Jamie Oleksiak – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 5 min., bitka).

02:00

02:00 Ryan DONATO - 0:1

02:00

Z první výraznější šance se prosazuje hostující celek, kotouč do branky po rychlé kombinaci dostalRYAN DONATO. Asistence: Austin Czarnik a Morgan Geekie.

01:03

Domácí hokejisté vstoupili do zápasu aktivně, snadněji se dostávají do zakončení, Trevor Zegras individuálně neuspěl.

00:13

Isac Lundeström se jako první dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla nepřesná. Brankář zasahovat nemusel.

00:01

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler, Mahura, Benoit, Shattenkirk – Henrique, Getzlaf, T. Terry – Milano, Zegras, Rakell – Comtois, Lundeström, Silfverberg – D. Grant, Steel, S. Carrick.

Seattle Kraken: Driedger (Grubauer) – Giordano, A. Larsson, Vince Dunn, Lauzon, H. Fleury, Oleksiak – Marcus Johansson, McCann, Jordan Eberle – Järnkrok, Gourde, Donskoi – Donato, Wennberg, Sheahan – Geekie, Blackwell..
Zápas brzy začne.
Favoritem zápasu je domací celek, který dokázal vyhrát oba vzájemné zápasy. Anaheim porazil Krakeny 7:4 a 4:1.
Anaheim prožívá o poznání povedenější sezonu, aktuálně je po 48 zápasech na čtvrtém místě Pacifické divize s bilancí 16-7-9-16 a ziskem 55 bodů. Z posledních pěti zápasů bodovali Ducks ve všech pěti mačích. Naposledy prohráli 1:2 na ledě Detroitu.
Nastupují proti sobě dva týmy z Pacifické divize. Hostující celek je na posledním osmém místě a úvodní sezona v NHL se mu příliš nedaří. Má bilanci 13-2-4-28 a zisk 34 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrál tým hned třikrát.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Seattle Kraken.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

3:4

Branky a nahrávky: 3. Lundeström (Silfverberg, Drysdale), 26. Lundeström (D. Grant), 29. Rakell (Drysdale, Zegras) – 2. Donato (Czarnik, Geekie), 15. Vince Dunn (Gourde, Järnkrok), 34. Donato (Gourde), 59. Jordan Eberle (Sheahan, Giordano)

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler (A), Mahura, Benoit, Shattenkirk – Henrique, Getzlaf (C), T. Terry – Milano, Zegras, Rakell – Comtois, Lundeström, Silfverberg (A) – D. Grant, Steel, Deslauriers.
Trenér: Dallas Eakins

Seattle Kraken: Driedger (Grubauer) – Giordano (C), A. Larsson (A), Vince Dunn, Lauzon, H. Fleury, Oleksiak – Marcus Johansson, McCann, Jordan Eberle – Järnkrok, Gourde, Donskoi – Donato, Wennberg, Sheahan – Geekie, Blackwell, Czarnik.
Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: StPierre, O'Rourke – Shewchyk, Pancich

Diváci: 12 530

02:00 SEA 0:1 Donato (Czarnik, Geekie)
02:02 SEA 5 Oleksiak, bitka